Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Úložné boxy a organizéry
...
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Úložné boxy a organizéry so zľavovým kódom
Organizéry
Košíky
Úložné boxy
Uskladnenie oblečenia
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 109 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na obrúsky Black Outdoor Kitchen Baco
Kovový, čierny, výška 12,5 cm
(34)
Na sklade
Posledné kúsky
5,80 €
s kódom
7,25 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Compactor
Úložné boxy na oblečenie v súprave Black Edition
2 ks, vákuové/vystužené, látkové, čierne, 42x25x25 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
44 €
s kódom
55 € bez kódu
27,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
Príborník do zásuvky DrawerStore™
Plastový, sivý, 39,5 x 18 cm
(36)
Na sklade
24,38 €
s kódom
30,48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Držiak na poháre na víno My Crystal
Závesný, oceľový, v striebornej farbe, 38x26 cm, výška 7 cm
(579)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Držiak na kuchynské utierky Film Hook
Bez vŕtania, plastový, biely, 2x5,5 cm, výška 5,5 cm
(20)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Walter Canvas Paper Laminate
Do zásuvky/na dokumenty, kartónový, 25,5x33,5 cm, výška 13 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Organizér na koreničky
Nástenný, oceľový, v striebornej farbe, 36x8 cm, výška 32 cm
(273)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
iDesign/The Home Edit
Organizér na koreničky
Otočný, plastový, ø 29 cm, výška 11 cm
(58)
Na sklade
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na hrnčeky
Závesný, kovový, v striebornej farbe, 22x28 cm, výška 5 cm
(2320)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Stojan na papierové utierky Celian
Drevený, čierny, ø 14,5 cm, výška 25,5 cm
(4)
Na sklade
15,77 €
s kódom
19,71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Bigso
Organizér Oskar Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartónový, 26x35 cm, výška 8,5 cm
(24)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Elisa Canvas Paper Laminate
Na písacie potreby, kartónový, 12,5x33 cm, výška 12,5 cm
(3)
Na sklade
15,76 €
s kódom
19,70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Bigso
Úložné boxy v súprave Wilma Canvas Paper Laminate
2 ks, s vekom, kartónové, zelenomodré, ø 26x17,5 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Metaltex
Držiak na pokrievky Deck
V striebornej farbe, 42x14 cm, výška 16 cm
(18)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Casa De Engel
Organizér na koreničky
Otočný, plastový, 29,5x28 cm, výška 8,5 cm
(1)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na pokrievky a panvice Tower
Kovový, biely, 19,5x16,5 cm, výška 19,5 cm
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Držiak na kuchynské utierky Galileo
Závesný, oceľový, v striebornej farbe, 8x30 cm, výška 5 cm
(596)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rex London
Úložný box na oblečenie Hearts
Z recyklovaného plastu, červený/biely, 58x28x48 cm
(9)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+15
+16
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Teleskopické tyče do skrine v súprave Herkules
2 ks, kovové/plastové, biele, výška 120 cm
(57)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
12,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňový organizér Fablo
Keramický, hnedý, 20x10 cm, výška 2 cm
(6)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Prídavná polička Tower
Čierna, 32,5x16 cm, výška 46 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
92,80 €
s kódom
116 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Háčiky do skrine v súprave Herkules
2 ks, závesné, plastové, v striebornej farbe, 29x15 cm, výška 12,5 cm
(22)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
10,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
Príborník do zásuvky DrawerStore™
Nastaviteľný, plastový, sivý, 36,5 x 28 cm
(223)
Na sklade
28,06 €
s kódom
35,08 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Trey Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartónový, 23x31,5 cm, výška 21 cm
(8)
Na sklade
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
Mioli Decor
Košík
Úložný, z juty, svetlohnedý, výška 20 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňový organizér
Na kozmetiku/otočný, z plexiskla, ø 11,5 cm, výška 17,5 cm
(588)
Na sklade
13,78 €
s kódom
17,23 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Organizér na koreničky Ima
Bez vŕtania, kovový, čierny, 30x11 cm, výška 12 cm
(26)
Na sklade
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Stojan na pokrievky a panvice Canyon
Oceľový, čierny, 25x27 cm, výška 23 cm
(52)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Vákuové vrece
(67)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Organizér na koreničky Up&Down
Oceľový, v striebornej farbe, 33x28 cm, výška 21 cm
(412)
Na sklade
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Stojan na pokrievky a panvice
Kovový, čierny, 54,5x20 cm, výška 42 cm
(2)
Na sklade
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Úložný box
Drevený, hnedý, ø 7,5x6,5 cm
(315)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Wenko
Vákuové vrecia v súprave
5 ks
(36)
Na sklade
Posledné kúsky
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
Kúpeľňový organizér Bellwood
Biely, 30x20 cm, výška 23 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bigso
Úložné boxy v súprave Inge Canvas Paper Laminate
3 ks, s vekom, kartónové, zelenomodré, 31x47x15 cm
(9)
Na sklade
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Košík Kanguro
Závesný, oceľový, v striebornej farbe, 26x30 cm, výška 14 cm
(1837)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stojan na kuchynské náčinie Black Outdoor Kitchen Baco
Kovový, čierny, 15x18 cm, výška 25,5 cm
(28)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Úložný box Soft Storage Medium
S vekom, látkový, sivý, 31x41x22 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Držiak na pokrievky Tokyo Lava
Z nehrdzavejúcej ocele, čierny, 12x17 cm, výška 19 cm
(20)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Úložný box na oblečenie Rivoli
Látkový, hnedý, 70x50x30 cm
(1329)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
Wenko
Vákuové vrecia v súprave
6 ks
(29)
Na sklade
Posledné kúsky
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
5,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Rex London
Úložný box na oblečenie World Map
Z recyklovaného plastu, modrý, 58x28x48 cm
(241)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+15
+16
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Stojan na papierové utierky Hold
Plastový, tmavosivý, 18,5x17 cm, výška 33 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
26,53 €
s kódom
33,16 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Kúpeľňový organizér Marble
Na vatové tampony, mramorový, tmavohnedý, 8,5x8,5 cm, výška 8 cm
(4)
Na sklade
30,72 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Oskar Restore Paper Laminate
Na dokumenty, kartónový, 26x35 cm, výška 8,5 cm
(2)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Stojan na pokrievky a panvice Tower
Biely, 45x20 cm, výška 21 cm
(26)
Na sklade
Posledné kúsky
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Ted Canvas Paper Laminate
Do zásuvky/na dokumenty, kartónový, 26x48,5 cm, výška 15 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Úložný box pod posteľ
Vákuový, látkový, výška 15 cm
(24)
Na sklade
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
1
...
7
8
9
...
24
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Úložné truhly
Organizéry
Košíky
Úložné boxy
Stojany na časopisy
Organizéry do skrine
Uskladnenie oblečenia
Úložné boxy pod posteľ