Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Úložné boxy a organizéry
...
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Luxusné úložné boxy a organizéry so zľavovým kódom
Organizéry
Košíky
Úložné boxy
Uskladnenie oblečenia
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 119 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Držiak na fólie Tower
Bez vŕtania, plastový, čierny, 5,5x32,5 cm, výška 5 cm
(54)
Na sklade
Posledný kúsok
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
LEGO®
Organizér
Do zásuvky, plastový, 16x32 cm, výška 11,5 cm
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
20,64 €
s kódom
25,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Bigso
Organizér Birger Paper Laminate
Do zásuvky, kartónový, 25,5x33,5 cm, výška 14,5 cm
(25)
Na sklade
Posledný kúsok
20,58 €
s kódom
25,73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Košík Tower
Úložný, plastový, čierny, výška 12 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
20,49 €
s kódom
25,61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Organizér do zásuvky
Látkový, 28,5x20 cm, výška 5 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
20,47 €
s kódom
25,59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Úložný box Kemp
S vekom, plastový, biely/sivý, objem 30 l, 54x39x28 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ego Dekor
Košík
Drôtený, kovový, zelený, ø 15,5 cm, výška 15 cm
Na sklade
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Úložný box Bamboo/Linen
S vekom, látkový, krémovobiely, 40,5x33x30 cm
(5)
Na sklade
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Organizér na koreničky Duo
Nastaviteľný, plastový, sivý, 42x26 cm, výška 9 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Vákuové vrecia v súprave
5 ks
(36)
Na sklade
Posledné kúsky
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Úložný box Katrin Canvas Paper Laminate
S vekom, kartónový, krémovobiely, 34,5x45x18,5 cm
(3)
Na sklade
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Úložný box na oblečenie Life
Vákuový/vystužený, látkový, biely, 65x45x27 cm
(72)
Na sklade
20,05 €
s kódom
25,06 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na pokrievky a panvice Tower
Kovový, biely, 16x11,5 cm, výška 20 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Košíky v súprave Bustelo
2 ks, v prírodnej farbe, výška 22 cm
Na sklade
Posledné kúsky
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Organizér na koreničky Ima
Bez vŕtania, kovový, čierny, 30x11 cm, výška 12 cm
(26)
Na sklade
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Úložné boxy v súprave Wilma Canvas Paper Laminate
2 ks, s vekom, kartónové, zelenomodré, ø 26x17,5 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Rozperná tyč Herkules
Závesný, kovový/plastový, biely, výška 300 cm
(57)
Na sklade
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Úložný box Katrin Canvas Paper Laminate
S vekom, kartónový, čierny, 34,5x45x18,5 cm
(2)
Na sklade
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Organizér do skrine Tower
Na kabelky, čierny, 54x6 cm, výška 5 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
19,90 €
s kódom
24,88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Umbra
Stojan na papierové utierky Bellwood
Drevený, biely, ø 17 cm, výška 31 cm
(15)
Na sklade
19,70 €
s kódom
24,62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Organizér na koreničky In&Out
Oceľový, v striebornej farbe, 28x6 cm, výška 22 cm
(241)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Teleskopické tyče do skrine v súprave Herkules
2 ks, kovové/plastové, biele, výška 120 cm
(57)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
12,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Stojan na pokrievky a panvice
Kovový, čierny, 30x18 cm, výška 18 cm
(76)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Úložný box na oblečenie Life
Vákuový, látkový, sivý, 42x40x25 cm
(25)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box pod posteľ
Vákuový, výška 15,5 cm
(3)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stojan na pokrievky a panvice
Oceľový, čierny, 57x18 cm, výška 18 cm
(76)
Na sklade
19,39 €
s kódom
24,24 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Organizér do skrine Tower
Na kabelky, biely, 54x6 cm, výška 5 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Organizér na koreničky Pepito
Nástenný, oceľový, v striebornej farbe, 36x8 cm, výška 58 cm
(298)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Organizér na koreničky Duo
Sivý, 18,5x26,5 cm, výška 17,5 cm
(17)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Wenko
Organizéry do skrine v súprave Herkules
3 ks, na kabelky, plastové, čierne, 14x9 cm, výška 12,5 cm
(14)
Doručenie od 19. 10. 2026
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
7,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Aspispace M/L
5 ks
(36)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Kúpeľňový organizér Sensu
Na vatové tampony, kameninový, biely, ø 10 cm, výška 7,5 cm
(1)
Doručenie od 26. 10. 2026
18,97 €
s kódom
23,71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Zone
Kúpeľňový organizér Sensu
Na vatové tampony, kameninový, čierny, ø 10 cm, výška 7,5 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
18,97 €
s kódom
23,71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Zone
Kúpeľňový organizér Sensu
Na vatové tampony, kameninový, béžový, ø 10 cm, výška 7,5 cm
(1)
Doručenie od 26. 10. 2026
18,91 €
s kódom
23,64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Držiak zariadenia starostlivosti o pleť Film Hook
Kovový, biely, 6x6,5 cm, výška 9 cm
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
KIS
Úložný box Bi-Box L
S vekom, plastový, biely, objem 40 l, 55x35x28 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Príborník do zásuvky
Nastaviteľný, plastový, biely/sivý, 58,5 x 41,5 cm
(488)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Organizéry do zásuvky v súprave
5 ks, látkové, 34x26 cm, výška 6 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
KIS
Úložný box Bi-Box
S vekom, plastový, v petrolejovej farbe, objem 40 l, 55x35x28 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-20 % s kódom
Wenko
Rozperná tyč Herkules
Závesný, kovový/plastový, biely, 8x4,5 cm, výška 145 cm
(133)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
KIS
Úložný box K Latch Box
S vekom, plastový, sivý, objem 43 l, 59x39x28 cm
(1)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňový organizér Allegre
V prírodnej farbe, 28x14 cm, výška 6 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Kúpeľňový organizér Tower
Na vatové tampony, plastový, biely, 11x7 cm, výška 10 cm
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Bigso
Úložný box pod posteľ Soft Storage
Vystužený, látkový, výška 16 cm
(39)
Na sklade
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bigso
Organizéry v súprave Hakan Canvas Paper Laminate
2 ks, na dokumenty, kartónové, 31x23 cm, výška 6 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
11,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Rex London
Košíky v súprave
4 ks, z juty, ø 23 cm, výška 11 cm
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brandani
Blok na nože
Plastový, sivý
Na sklade
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Brandani
Blok na nože
Plastový, zelený
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
9
10
11
...
24
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Úložné truhly
Organizéry
Košíky
Úložné boxy
Stojany na časopisy
Organizéry do skrine
Uskladnenie oblečenia
Úložné boxy pod posteľ