-15 % na svietidlá s kódom SVIETIDLA15 | Ušetrite ešte dnes →
5 € pre vás RegistráciaPrihlásenieKošíkMenu

Úložné priestory (nielen) do obývačky

Každý z nás sa niekedy stretol s nedostatočným úložným priestorom. Veľké množstvo obľúbených vecí, s ktorými sa nechceme len tak rozlúčiť sa začne hromadiť a až v tento moment začíname riešiť odkladacie miesto.

Ideálne je takémuto hromadeniu predísť a úložné priestory si zaobstarať včas. Všetko tak bude mať svoje miesto, izba bude neustále uprataná a vy sa tak budete cítiť pohodovo. Inšpirujte sa nižšie výberom nápaditých úložísk do obývacej izby.

Komody

V žiadnom interiéri nesmie chýbať praktické a elegantné vybavenie. V tomto ohľade vám skvele poslúži komoda. Vďaka svojej nízkej hmotnosti a malej veľkosti ju jednoducho premiestnite tam, kam je potrebné a ani sa pri tom príliš nenadriete.

Knižnice a vitríny

Knižnice a vitríny sú skvelým riešením pre akýkoľvek interiér. V obývacej izbe aj v spálni do nich schováte obľúbené knihy, spomienky na vaše cesty alebo vázy. V pracovni zase poslúžia na úschovu dôležitých dokumentov a v kuchyni do nich uložíte obľúbené kúsky riadu.

Odkladacie a konzolové stolíky

Konzolové stolíky boli predtým doménou skôr rustikálnych interiérov, v súčasnej dobe si však nachádzajú cestu aj do moderných domácností. Sú totiž praktické a estetické. Vďaka nim jednoducho oživíte každý interiér. Poslúžia vám aj na odloženie všetkých potrieb, ktoré musíte mať poruke.