Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Postele a matrace
Príslušenstvo k posteliam
Úložné priestory pod postele
Úložné priestory pod postele
...
Príslušenstvo k posteliam
Úložné priestory pod postele
Úložné priestory pod postele so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Farba
Materiál
Dĺžka
Šírka
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
9 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tvilum
Zásuvky pod posteľ v súprave Naia
2 ks, povrchová úprava: fólia, čierne
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
36,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tvilum
Zásuvky pod posteľ v súprave Naia
2 ks, povrchová úprava: melamín, biele
(3)
Na sklade
60,80 €
s kódom
76 € bez kódu
38 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tvilum
Zásuvky pod posteľ v súprave Naia
2 ks, povrchová úprava: fólia, čierne, 70x100 cm
(1)
Doručenie od 15. 10. 2026
61,60 €
s kódom
77 € bez kódu
38,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tvilum
Zásuvky pod posteľ v súprave Naia
2 ks, povrchová úprava: melamín, biele, 70x100 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
64,80 €
s kódom
81 € bez kódu
40,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Tvilum
Zásuvky pod posteľ v súprave Naia
2 ks, povrchová úprava: fólia, v prírodnej farbe
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Tvilum
Zásuvky pod posteľ v súprave Naia
2 ks, povrchová úprava: fólia, v prírodnej farbe, 70x100 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
WOOOD
Zásuvka pod posteľ Nikki
Povrchová úprava: lakovanie, zelená, 90x200 cm
(5)
Doručenie od 21. 10. 2026
187,20 €
s kódom
234 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
WOOOD
Zásuvka pod posteľ Nikki
Povrchová úprava: lakovanie, biela, 90x200 cm
(6)
Doručenie od 21. 10. 2026
190,40 €
s kódom
238 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Iba na Bonami
The Beds
Zásuvka pod posteľ Twig
Povrchová úprava: olejovanie, v prírodnej farbe, 100x160 cm
Doručenie od 1. 12. 2026
427,20 €
s kódom
534 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Pre zobrazenie viacerých výsledkov odoberte niektorý z filtrov
Zľavový kód
1
Súvisiace kategórie
Jednolôžkové postele
Dvojlôžkové manželské postele
Čelá k posteliam
Detské postele a postieľky
Obliečky
Chrániče matracov
Deky
Rošty k posteliam
Paplóny
Vankúšové výplne
Obľúbené filtre
Drevené úložné priestory pod postele