Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Kvety a kvetináče
Umelé kvety
Umelé kvety
...
Kvety a kvetináče
Umelé kvety
Umelé kvety so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Cena
Typ
Dostupnosť
+ Ďalšie (2)
Zľavový kód
120 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Umelý kvet Anthurium
Ø 20 cm, výška 117 cm
(4)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Casa Selección
Umelé rastliny v súprave Cactus
4 ks, 5,5x5,5 cm, výška 18 cm
(183)
Doručenie od 20. 10. 2026
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
5,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Umelá rastlina Copper
Ø 11,5 cm, výška 30,5 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Casa Selección
Umelé rastliny v súprave
2 ks, ø 17 cm, výška 22 cm
(14)
Na sklade
Posledný kúsok
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
11,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ego Dekor
Vianočná dekorácia
Ø 16 cm, výška 21 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Casa Selección
Umelé kvety v súprave
2 ks, 9x9 cm, výška 21 cm
(65)
Na sklade
Posledné kúsky
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
12,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Umelá rastlina
Ø 13 cm, výška 34 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Umelá rastlina Senecio
Ø 13 cm, výška 37 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Kave Home
Umelá papraď Filicopsida
Ø 40 cm, výška 35 cm
(21)
Doručenie od 7. 12. 2026
22 €
s kódom
27,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
Casa Selección
Umelé rastliny v súprave Cactus
6 ks, 5x5 cm, výška 9,5 cm
(82)
Na sklade
Posledné kúsky
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
4,90 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Umelá rastlina Orchid
Ø 11 cm, výška 45 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Umelá tráva Poa
30x30 cm, výška 68 cm
(19)
Na sklade
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Casa Selección
Umelé rastliny v súprave Cactus
4 ks, ø 7 cm, výška 12 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
7,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Umelá rastlina Anthurium
Ø 40 cm, výška 50 cm
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
25,38 €
s kódom
31,73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Umelá rastlina Odora
Ø 63 cm, výška 57 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
25,38 €
s kódom
31,73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Umelá tráva
Ø 51 cm, výška 45 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Umelý kvet Tulip
Ø 17 cm, výška 32 cm
Na sklade
Posledné kúsky
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Umelý kvet Tulip
Ø 17 cm, výška 32 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Umelý kvet Splendor
Ø 23 cm, výška 45 cm
Na sklade
Posledné kúsky
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Umelá rastlina Fig
40x40 cm, výška 60 cm
Na sklade
Posledné kúsky
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Umelý olivovník
22,5x36,5 cm, výška 61 cm
Na sklade
Posledné kúsky
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Umelá rastlina Aloe Vera
Ø 30,5 cm, výška 51 cm
Na sklade
Posledné kúsky
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Umelá rastlina Grass
Ø 36 cm, výška 89 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Umelá rastlina Sansevieria
18x19 cm, výška 55 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Umelá rastlina Yucca
Ø 60 cm, výška 80 cm
(3)
Doručenie od 7. 12. 2026
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Umelá vetvička Magnolia
Ø 37 cm, výška 125 cm
Na sklade
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 10 ks
Restilo
Umelé kvety v súprave Dahlia
10 ks, výška 62 cm
Na sklade
Posledný kúsok
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
5,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Umelý kvet Blush
Ø 30 cm, výška 80 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Casa Selección
Umelé rastliny v súprave Cactus
2 ks, ø 16 cm, výška 19 cm
(4)
Doručenie od 20. 10. 2026
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
30,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Umelý fikus Lyrata
Ø 42 cm, výška 60 cm
(20)
Na sklade
Posledné kúsky
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Umelá palma
70x60 cm, výška 70 cm
(2)
Na sklade
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Umelý kvet Whisper
Ø 30 cm, výška 80 cm
Na sklade
Posledný kúsok
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Umelá rastlina Austorderia
Ø 55 cm, výška 145 cm
Na sklade
Posledné kúsky
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Umelá palma
Ø 60 cm, výška 90 cm
(2)
Doručenie od 20. 10. 2026
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Umelý kvet Rubia
Ø 45 cm, výška 105 cm
Na sklade
Posledné kúsky
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Umelý kvet Poetry
Ø 30 cm, výška 80 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Umelý sukulent Fiori
20x22 cm, výška 36 cm
(10)
Doručenie od 29. 10. 2026
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Casa Selección
Umelé rastliny v súprave
2 ks, ø 20 cm, výška 50 cm
(2)
Doručenie od 20. 10. 2026
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
34 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Umelá monstera
17x18 cm, výška 90 cm
(8)
Doručenie od 19. 10. 2026
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Umelá papraď Fiori
12x12 cm, výška 56 cm
(1)
Doručenie od 29. 10. 2026
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
PT LIVING
Umelý eukalyptus
Ø 30 cm, výška 78 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
59,20 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Umelý kvet Magnolia
40x30 cm, výška 75 cm
(5)
Doručenie od 19. 10. 2026
60 €
s kódom
75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Umelá monstera Philodendron
Ø 60 cm, výška 120 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
65,60 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Umelá tráva Sorghum
30x35 cm, výška 110 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
68 €
s kódom
85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Umelý kvet Edge
Ø 30 cm, výška 80 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
69,60 €
s kódom
87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Umelá rastlina Skimmia
Ø 40 cm, výška 75 cm
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
70,40 €
s kódom
88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Umelý kvet Rise
Ø 40 cm, výška 109 cm
Na sklade
Posledné kúsky
75,20 €
s kódom
94 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Umelý kvet Breeze
Ø 40 cm, výška 138 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Vázy
Kvetináče