Jarná zľava 15 % s kódom APRIL15 | Ušetrite ešte dnes →
Mid Season Sale | Ušetrite až 50 % →
5 € pre vás RegistráciaPrihlásenieKošíkMenu

Universal

Universal je popredná španielska značka vyrábajúca koberce, ktorá na trhu pôsobí už od roku 1983. Vďaka viac ako 35 rokom skúseností, premyslenému výrobnému procesu a dodržiavaniu prísnych regulácií ponúka vysokokvalitné produkty, ktoré vám pomôžu vytvoriť osobitý a pohodlný priestor na základe vášho individuálneho vkusu.

3 dôvody, prečo zvoliť Universal

Svoju celosvetovú obľúbenosť si značka Universal získala najmä vďaka starostlivému prístupu ku všetkým krokom výrobného procesu a vďaka zihladneniu aj tých najmenších detailov. Tomu zodpovedá aj záväzok značky, ktorým je zameranie sa na kvalitu a dizajn. Použité materiály sú starostlivo vyberané v štyroch krajinách - Španielsku, Turecku, Indii a Belgicku.

Starostlivý výrobný proces
Vďaka vlastnému výrobnému systému, najnovším strojom a rozľahlým výrobným aj skladovacím priestorom je zaistená plná kontrola nad každým krokom procesu pre zaistenie vysokej kvality.

Dôkladný a inovatívny prístup
Universal dbá na starostlivý výber materiálov. S ohľadom na úzku spoluprácu s dizajnérmi a technikmi zároveň neustále prichádza s inováciami, aby produkty zodpovedali súčasným trendom.

S ohľadom na zdravie a prírodu
Značka striktne dodržiava európske nariadenie REACH zaisťujúce zdravotnú bezchybnosť. Vďaka plnej kontrole a recyklácii odpadu vznikajúceho pri výrobe je zároveň obmedzený vplyv na prírodu.

Filtre a radenie
Dostupnosť
Produktový rad
Cena
Zľavy
Novinky
Filtre a radenie
Zobrazených bolo 48 z 1871 produktov