Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Upratovanie a organizácia
Upratovacie pomôcky
Upratovacie pomôcky
...
Upratovanie a organizácia
Upratovacie pomôcky
Upratovacie pomôcky so zľavovým kódom
Vedrá
Lavóry
Metly
Metličky a lopatky
Mopy
Prachovky
Odžmolkovače
Handry
Spotrebiče na upratovanie
Kefy
Vrecká do odpadkových košov
Stierky
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Cena
Dostupnosť
Typ ponuky
+ Ďalšie (2)
Zľavový kód
152 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Addis
Metlička a lopatka
Plastová
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Addis
Handričky v súprave
4 ks, z mikrovlákna
(4)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
1,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Addis
Metlička
Sivá
(4)
Doručenie od 6. 11. 2026
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Homéa
Lopatka Vintage
Kovová
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
simplehuman
Vrecia na odpadky M
60 ks, sťahovacie, 45 l
(3)
Na sklade
23,60 €
s kódom
29,50 € bez kódu
0,49 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (2)
-20 % s kódom
súprava 10 ks
Brabantia
Vrecia na odpadky PerfectFit K
10 ks, kompostovateľné, 10 l
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
0,99 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Joseph Joseph
Vrecia na odpadky Totem Max
20 ks, sťahovacie, 30 l
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
12,25 €
s kódom
15,31 € bez kódu
0,77 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (2)
-20 % s kódom
Homéa
Kefa
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Addis
Vedro
Plastové, béžové, ø 28 cm, výška 28 cm, 9 l
(3)
Doručenie od 6. 11. 2026
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Teleskopická okenná stierka
Čierna, dĺžka 26 cm
(6)
Doručenie od 19. 10. 2026
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Stierka Loano
Čierna, dĺžka 23 cm
(4)
Doručenie od 19. 10. 2026
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Lavór Duo
Plastový, sivý, 33,5x33,5 cm, výška 16,5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
29,72 €
s kódom
37,15 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Homéa
Kefa Geoflower
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Držiak na vysávač Tower
(3)
Doručenie od 15. 10. 2026
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Zone
Stierka Rim
Biela, dĺžka 30 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Kefa CleanTech 2in1
(2)
Na sklade
17,17 €
s kódom
21,46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Držiak na upratovacie pomôcky CleanTech
(2)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 90 ks
simplehuman
Vrecia na odpadky B
90 ks, sťahovacie, 6 l
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
0,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 20 ks
simplehuman
Vrecia na odpadky M
20 ks, sťahovacie, 45 l
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
0,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (2)
-20 % s kódom
Orion
Vedro Brown
Smaltové, hnedé, ø 29 cm, výška 27,5 cm, 10 l
(2)
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Stierka s držiakom Ume
Sivá, dĺžka 22 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
29,90 €
s kódom
37,37 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Addis
Handričky v súprave Fairy
4 ks
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
1,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Addis
Mop Mega
(3)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Stierka s držiakom Ume
Čierna, dĺžka 22 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
27,58 €
s kódom
34,48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Homéa
Rukavice na upratovanie v súprave
3 ks
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
2,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
simplehuman
Vrecia na odpadky J
100 ks, sťahovacie, 45 l
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
32,80 €
s kódom
41 € bez kódu
0,41 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (2)
-20 % s kódom
Orion
Tepovač kobercov Teko
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
60 €
s kódom
75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Stierka s držiakom Ume
Béžová, dĺžka 22 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
30,09 €
s kódom
37,61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Homéa
Lavór
Plastový, biely/sivý, 9 l, 31x31 cm, výška 20 cm
(1)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Stierka s držiakom Ume
Svetlozelená, dĺžka 22 cm
(1)
Na sklade
26,71 €
s kódom
33,39 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Addis
Vrecia na odpadky
20 ks, 50 l
(1)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
0,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Joseph Joseph
Vrecia na odpadky IW1
20 ks, sťahovacie, 36 l
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
12,25 €
s kódom
15,31 € bez kódu
0,77 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Addis
Náhradný návlek na mop
(1)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Teleskopická tyč CleanTech
(1)
Doručenie od 15. 10. 2026
11,22 €
s kódom
14,02 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Addis
Mop
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Joseph Joseph
Vrecia na odpadky IW4
20 ks, sťahovacie, 50 l
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
12,22 €
s kódom
15,28 € bez kódu
0,76 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 5 ks
Rayen
Jednorazové vrecká do vysávača v súprave
5 ks
(1)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
4,78 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Stierka s držiakom Ume
V terakotovej farbe, dĺžka 22 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
27,66 €
s kódom
34,58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
Premium
-20 % s kódom
Novinka
simplehuman
Vrecia na odpadky Z
60 ks, kompostovateľné, 4 l
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20 €
s kódom
25 € bez kódu
0,42 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Stierka s držiakom Ume
Biela, dĺžka 22 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
27,66 €
s kódom
34,58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Plácačka na muchy Rainbow
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Mop CleanTech
Na sklade
Posledné kúsky
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Maximex
Pomôcky na odstránenie vodného kameňa v súprave
2 ks
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Maximex
Pomôcky na odstránenie vodného kameňa v súprave
2 ks
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Addis
Mop
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Joseph Joseph
Doplnok na upratovanie CleanTech
Na sklade
Posledné kúsky
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Maximex
Kefa Premium
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Addis
Vrecia na odpadky
20 ks, 30 l
Na sklade
Posledné kúsky
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
0,27 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Vedrá
Lavóry
Metly
Metličky a lopatky
Mopy
Čistiace prostriedky
Stierky
Protišmykové podložky