Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Upratovanie a organizácia
Upratovacie pomôcky
Upratovacie pomôcky
...
Upratovanie a organizácia
Upratovacie pomôcky
Upratovacie pomôcky so zľavovým kódom
Vedrá
Lavóry
Metly
Metličky a lopatky
Mopy
Prachovky
Odžmolkovače
Handry
Spotrebiče na upratovanie
Kefy
Vrecká do odpadkových košov
Stierky
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Cena
Dostupnosť
Typ ponuky
+ Ďalšie (2)
Zľavový kód
152 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Addis
Mop Essentials
(6)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Maximex
Bieliace ceruzky na škáry v sade
2 ks
(37)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
5,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Stierka Rim
Čierna, dĺžka 30 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Mop CleanTech
Na sklade
Posledné kúsky
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Stierka s držiakom Bestlock
Čierna, dĺžka 23,5 cm
(38)
Na sklade
Posledné kúsky
20,42 €
s kódom
25,52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Stierka s držiakom Ume
Čierna, dĺžka 22 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
27,58 €
s kódom
34,48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Umbra
Stierka s držiakom Buddy
Biela, dĺžka 26 cm
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Valček na chlpy
Biely
(109)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Maximex
Mechanický zametač
Zelený
(30)
Na sklade
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Stierka s držiakom Bambusa
Turbo-loc, čierna/v prírodnej farbe, dĺžka 24 cm
(21)
Na sklade
11,42 €
s kódom
14,28 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 90 ks
simplehuman
Vrecia na odpadky B
90 ks, sťahovacie, 6 l
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
0,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Maximex
Prachovka
3 ks
(32)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 20 ks
simplehuman
Vrecia na odpadky M
20 ks, sťahovacie, 45 l
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
0,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (2)
-20 % s kódom
Wenko
Lavór Sira
Plastový, biely/sivý, 8 l, 32,5x39 cm, výška 18 cm
(14)
Na sklade
Posledný kúsok
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Metlička
Sivá
(160)
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
Stierka s držiakom Flex
Biela, dĺžka 40 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Prachovka z mikrovlákna Comfigrip
Biela/v prírodnej farbe
(83)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Joseph Joseph
Vrecia na odpadky IW4
20 ks, sťahovacie, 50 l
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
12,22 €
s kódom
15,28 € bez kódu
0,76 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Lavór Signature
Plastový, svetlohnedý, 10 l, 32x39 cm, výška 17 cm
(57)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Orion
Vedro Brown
Smaltové, hnedé, ø 29 cm, výška 27,5 cm, 10 l
(2)
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Homéa
Lopatka Vintage
Kovová
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Homéa
Lavór
Plastový, biely/sivý, 9 l, 31x31 cm, výška 20 cm
(1)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Addis
Metlička a lopatka
Plastová
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Prachovka z mikrovlákna
Sivá/v prírodnej farbe
(62)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Držiak na vysávač Tower
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Lavór Signature
Plastový, béžový, 10 l, 32x39 cm, výška 17 cm
(47)
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Maximex
Pomôcky na odstránenie vodného kameňa v súprave
2 ks
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Maximex
Pomôcky na odstránenie vodného kameňa v súprave
2 ks
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Maximex
Organizér na čistiace prostriedky Universal
Objem 16 l
(56)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Držiak na hadice s odkladacím priestorom
(238)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Lavór
Plastový, čierny, 7,7 l, ø 34 cm, výška 13 cm
(27)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Vedro Essentials
Plastové, čierne, 32x38,5 cm, výška 20 cm, 10 l
(68)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Stierka s držiakom Ume
Sivá, dĺžka 22 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
29,90 €
s kódom
37,37 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Lavór
Plastový, čierny, 8 l, 29x32 cm, výška 14 cm
(26)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Lavór Signature
Plastový, tmavosivý, 10 l, 32x39 cm, výška 17 cm
(102)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Maximex
Ochranná podložka proti námraze čelného skla
(4)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Addis
Mop
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Lavór
Plastový, biely, 7,7 l, ø 34 cm, výška 13 cm
(41)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Addis
Mop
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Stierka s držiakom Ume
Svetlozelená, dĺžka 22 cm
(1)
Na sklade
26,71 €
s kódom
33,39 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Addis
Lavór Signature
Plastový, biely, 10 l, 32x39 cm, výška 17 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Addis
Vrecia na odpadky
20 ks, 50 l
(1)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
0,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Lavór Signature
Plastový, čierny, 10 l, 32x39 cm, výška 17 cm
(48)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
Premium
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Joseph Joseph
Vrecia na odpadky IW1
20 ks, sťahovacie, 36 l
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
12,25 €
s kódom
15,31 € bez kódu
0,77 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
simplehuman
Vrecia na odpadky M
60 ks, sťahovacie, 45 l
(3)
Na sklade
23,60 €
s kódom
29,50 € bez kódu
0,49 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (2)
Premium
-20 % s kódom
Zone
Plácačka na muchy Singles
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Joseph Joseph
Doplnok na upratovanie CleanTech
Na sklade
Posledné kúsky
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Lavór Duo
Plastový, sivý, 33,5x33,5 cm, výška 16,5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
29,72 €
s kódom
37,15 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Vedrá
Lavóry
Metly
Metličky a lopatky
Mopy
Čistiace prostriedky
Stierky
Protišmykové podložky