Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Miestnosti
Kúpeľňa
Upratovanie a organizácia kúpeľne
Upratovanie a organizácia kúpeľne
...
Kúpeľňa
Upratovanie a organizácia kúpeľne
Upratovanie a organizácia kúpeľne so zľavovým kódom
Upratovacie pomôcky
Spotrebiče na upratovanie
Pranie a žehlenie
Stierky
Kúpeľňové organizéry
Sady doplnkov do kúpeľne
Kúpeľňové poličky
WC kefy
Kúpeľňové držiaky
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Cena
Dizajnový štýl
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 042 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Maximex
Prášok na čistenie kobercov
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Kôš na bielizeň Bamboo/Linen
Skladací, látkový, krémovobiely
(6)
Na sklade
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
Kúpeľňová polička Flex Adhesive
Bez vŕtania, plastová, čierna
(6)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Addis
Mop Essentials
(6)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Kúpeľňová polička Tower
Kovová, čierna
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Odžmolkovač
Sivý
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rolser
Žehliaca doska K-Surf Black Tube
S nastaviteľnou výškou, oranžová, 130x37 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
124 €
s kódom
155 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Metaltex
Kúpeľňová polička Luxy
Závesná, oceľová, v lesklej striebornej farbe
(5)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
WC kefa Flex
Z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, 9x9 cm, výška 44 cm
(5)
Na sklade
60,80 €
s kódom
76 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Rebrík na uteráky Tower
Kovový, biely, dĺžka 66 cm, výška 160 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
101,60 €
s kódom
127 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňový organizér Allegre
V prírodnej farbe, 28x14 cm, výška 6 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Allstar
WC kefa Bellagio
Bambusová, zelená, ø 12 cm, výška 38 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 20 ks
simplehuman
Vrecia na odpadky Q
20 ks, sťahovacie, 65 l
(5)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
0,77 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (3)
-20 % s kódom
Wenko
Držiak na uteráky Bosio
Nástenný, z nehrdzavejúcej ocele, v matne striebornej farbe, 40x7 cm, výška 5,5 cm
(5)
Doručenie od 19. 10. 2026
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
WC kefa Lizan
Bez vŕtania, Turbo-loc, plastová, hnedá, 10,5x10,5 cm, výška 35,5 cm
(4)
Na sklade
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Zone
Kôš na bielizeň Ume
Plastový, čierny, 60 l
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
69,60 €
s kódom
87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Kôš na bielizeň Tower
Kovový, biely, 55 l
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
105,60 €
s kódom
132 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Kúpeľňová polička Film Hook
Bez vŕtania, oceľová, matne čierna
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Držiak na uteráky Maribor
Bez vŕtania, UV-Loc, z nehrdzavejúcej ocele, v lesklej striebornej farbe, 43,5x7,5 cm, výška 5 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
67,20 €
s kódom
84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Kúpeľňový organizér Marble
Na vatové tampony, mramorový, tmavohnedý, 8,5x8,5 cm, výška 8 cm
(4)
Na sklade
30,72 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Kúpeľňová polička Film Hook
Bez vŕtania, oceľová, matne biela
(4)
Na sklade
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Allstar
Súprava doplnkov do kúpeľne Fano
Plastová, matne čierna
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Casa Selección
WC kefa Griso
Keramická, sivá, 12x15 cm, výška 32,5 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Maximex
Ochranná podložka proti námraze čelného skla
(4)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Allstar
Kúpeľňová polička Parma
Bez vŕtania, plastová, čierna
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová polička Bralia
Bez vŕtania, Turbo-loc, plastová, v striebornej farbe
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová polička Bivio
Bez vŕtania/rohová, Turbo-loc, hliníková, matne čierna
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Hermia
Kúpeľňový organizér
Na kozmetiku/otočný, plastový, ø 23 cm, výška 30,5 cm
(11)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Držiak na uteráky
Bez vŕtania, kovový, v striebornej farbe, 25,5x14,5 cm, výška 14,5 cm
(19)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
WC kefa Orea Bamboo
Bez vŕtania, Turbo-loc, z nehrdzavejúcej ocele, čierna/v prírodnej farbe, 13x9 cm, výška 41 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
68,80 €
s kódom
86 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
WC kefa Orea
Bez vŕtania, Turbo-loc, z nehrdzavejúcej ocele, biela, 12,5x9 cm, výška 39 cm
(7)
Na sklade
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Joseph Joseph
Kúpeľňové poličky EasyStore
2 ks, bez vŕtania/rohové, plastové, biele
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
32 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Wenko
Set na čistenie žehličky
2 ks, modrý, 3x3 cm, výška 9 cm
(17)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
4,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Držiak na uteráky Orea Duo
Bez vŕtania, Turbo-loc, z nehrdzavejúcej ocele, v matne striebornej farbe, 60x12 cm, výška 4,5 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Addis
Žehliaca doska Affinity
S nastaviteľnou výškou, sivá, 114x36 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rolser
Poťah na žehliacu dosku K-Surf
Bavlnený, čierny, 141x48 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Compactor
Kôš na bielizeň Bamboo
Bambusový, v prírodnej farbe, 40 l
(8)
Na sklade
25,58 €
s kódom
31,98 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Kúpeľňová polička Viva!
Závesná, oceľová, v striebornej farbe
(10)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Allstar
Kúpeľňová polička Quick-Fit
Bez vŕtania/rohová, plastová, biela
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Kúpeľňová polička Bestlock Bath
Bez vŕtania, kovová, v striebornej farbe
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
14,98 €
s kódom
18,72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Kôš na bielizeň Trio
Látkový, krémovobiely, 3x50 l
(7)
Na sklade
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Compactor
Držiak na fén Grena
Bez vŕtania, kovový, v mentolovej farbe, 17x12 cm, výška 26 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová polička Lizan
Bez vŕtania, Turbo-loc, nerezová, čierna
(4)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
WC kefa Hanoi
Bambusová, v prírodnej farbe, 10x10 cm, výška 34,5 cm
(4)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Kôš na bielizeň Passo
Z vodného hyacintu, v prírodnej farbe, 60 l
(4)
Na sklade
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Kúpeľňový organizér Modest
Na vatové tampony, sklenený, hnedý, ø 10,5 cm, výška 6 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
30,72 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
WC kefa Sirmione
Keramická, béžová, ø 10,5 cm, výška 40 cm
(4)
Na sklade
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Zone
WC kefa Ume
Kameninová, v terakotovej farbe, ø 11,5 cm, výška 30 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
1
...
12
13
14
...
22
Načítať viac