Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Miestnosti
Kúpeľňa
Upratovanie a organizácia kúpeľne
Upratovanie a organizácia kúpeľne
...
Kúpeľňa
Upratovanie a organizácia kúpeľne
Upratovanie a organizácia kúpeľne so zľavovým kódom
Upratovacie pomôcky
Spotrebiče na upratovanie
Pranie a žehlenie
Stierky
Kúpeľňové organizéry
Sady doplnkov do kúpeľne
Kúpeľňové poličky
WC kefy
Kúpeľňové držiaky
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Cena
Dizajnový štýl
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 041 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Metaltex
Kúpeľňová polička Lava
Bez vŕtania, oceľová, matne čierna
(4)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
iDesign
Kúpeľňový organizér Palette Station
Na kozmetiku, z recyklovaného plastu, matne čierny, 10x20 cm, výška 8 cm
(4)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Hlavica pre WC kefu Ø 8 cm
Náhradná, plastová, biela, ø 8 cm, výška 9 cm
(4)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brabantia
Poťah na žehliacu dosku Denim Grey C
Bavlnený, béžový, 124x45 cm
(4)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Kúpeľňová polička Tower
Kovová, biela
(4)
Na sklade
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Addis
Metlička a lopatka
Plastová
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Compactor
Držiak na uteráky Grena
Bez vŕtania, kovový, v mentolovej farbe, 25,5x16 cm, výška 7 cm
(4)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Držiak na uteráky Rim
Nástenný, kovový, čierny, 44x12,5 cm, výška 2,5 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
62,40 €
s kódom
78 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Addis
Handričky v súprave
4 ks, z mikrovlákna
(4)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
1,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Allstar
WC kefa Minas
Plastová, svetlosivá, ø 10 cm, výška 34 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
WC kefa Achille
Kovová, tmavomodrá, ø 9,5 cm, výška 37 cm
(4)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Sušiak na bielizeň Dijon
Biely, kovový, dĺžka sušiacej plochy 33 m
(4)
Na sklade
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
WC kefa Ume
Kameninová, v terakotovej farbe, ø 11,5 cm, výška 30 cm
(4)
Doručenie od 26. 10. 2026
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
Addis
Metlička
Sivá
(4)
Doručenie od 6. 11. 2026
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová polička Lizan
Bez vŕtania/rohová, Turbo-loc, nerezová, hnedá
(3)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová polička Lizan
Bez vŕtania, Turbo-loc, nerezová, zelená
(3)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Žehliaca doska Glide Compact
S nastaviteľnou výškou, čierna, 110x33 cm
(3)
Na sklade
112,80 €
s kódom
141 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Držiak na uteráky Orea
Bez vŕtania, Turbo-loc, z nehrdzavejúcej ocele, biely, 20,5x7,5 cm, výška 12,5 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Kúpeľňový organizér Modest
Na vatové tampony, sklenený, béžový, ø 10,5 cm, výška 6 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
30,72 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Držiak na uteráky Irpinia
Závesný, oceľový, matne biely, 54,5x21,5 cm, výška 77,5 cm
(3)
Na sklade
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Držiak na uteráky Orea Uno
Bez vŕtania, Turbo-loc, z nehrdzavejúcej ocele, v matne striebornej farbe, 60x7 cm, výška 4,5 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Orion
Sušiak na bielizeň
Závesný, v striebornej farbe, kovový, dĺžka sušiacej plochy 10,5 m
(3)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
WC kefa Pascoli
Keramická, matne biela, ø 12 cm, výška 38 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
20,13 €
s kódom
25,16 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 10 ks
Wenko
Hlavica pre WC kefy v súprave Ø8cm
Náhradné, plastové, čierne, ø 8 cm, výška 9 cm
(3)
Na sklade
19,04 €
s kódom
23,80 € bez kódu
2,38 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
WC kefa Time
Betónová, svetlosivá, ø 10,5 cm, výška 36 cm
(3)
Na sklade
62,40 €
s kódom
78 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová polička Milito
Závesná, nerezová, v lesklej striebornej farbe
(3)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Kúpeľňový organizér Amenity
Čierny, výška 5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňový organizér Fablo
Keramický, krémovobiely, 20x10 cm, výška 2 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Poťah na žehliacu dosku Glide Max
Bavlnený, béžový, s abstraktným vzorom, 135x45 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňový organizér Hanoi
Na vatové tampony, bambusový, v prírodnej farbe, 9x9 cm, výška 9 cm
(3)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Kúpeľňový organizér Ume
Kameninový, svetlozelený, ø 8 cm, výška 10 cm
(3)
Na sklade
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Kúpeľňový organizér
Na kozmetiku, kovový, čierny, 31x15 cm, výška 16 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
76,80 €
s kódom
96 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Box na šijacie potreby Tower
14x27 cm, výška 13,5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
64 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rolser
Poťah na žehliacu dosku Universal
Bavlnený, čierny, 140x55 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Homéa
Lopatka Vintage
Kovová
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Sušiak na bielizeň Petal
Závesný, béžový, plastový
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
simplehuman
Vrecia na odpadky M
60 ks, sťahovacie, 45 l
(3)
Na sklade
23,60 €
s kódom
29,50 € bez kódu
0,49 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (2)
-20 % s kódom
súprava 10 ks
Brabantia
Vrecia na odpadky PerfectFit K
10 ks, kompostovateľné, 10 l
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
0,99 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Joseph Joseph
Vrecia na odpadky Totem Max
20 ks, sťahovacie, 30 l
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
12,25 €
s kódom
15,31 € bez kódu
0,77 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (2)
-20 % s kódom
Premier Housewares
WC kefa Indy
Kovová, matne čierna, ø 10 cm, výška 38 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
iDesign
Kúpeľňová polička
Závesná
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Homéa
Kefa
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
WC kefa Pure
Nástenná, plastová, biela, 16x15,5 cm, výška 36 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
16,47 €
s kódom
20,59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
Rebrík na uteráky Leana
Drevený, čierny, dĺžka 51 cm, výška 152 cm, nosnosť 9 kg
(3)
Doručenie od 26. 10. 2026
72 €
s kódom
90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brabantia
Sušiak na bielizeň WallFix
Vonkajší/nástenný, sivý, kovový, dĺžka sušiacej plochy 24 m
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
143,20 €
s kódom
179 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
iDesign
Kúpeľňový organizér
Na kozmetiku, plastový, sivý, 19x28 cm, výška 6 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Addis
Vedro
Plastové, béžové, ø 28 cm, výška 28 cm, 9 l
(3)
Doručenie od 6. 11. 2026
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Rebrík na uteráky
Kovový, čierny, dĺžka 45 cm, výška 170 cm
(8)
Na sklade
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
13
14
15
...
22
Načítať viac