Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Miestnosti
Kúpeľňa
Upratovanie a organizácia kúpeľne
Upratovanie a organizácia kúpeľne
...
Kúpeľňa
Upratovanie a organizácia kúpeľne
Upratovanie a organizácia kúpeľne so zľavovým kódom
Upratovacie pomôcky
Spotrebiče na upratovanie
Pranie a žehlenie
Stierky
Kúpeľňové organizéry
Sady doplnkov do kúpeľne
Kúpeľňové poličky
WC kefy
Kúpeľňové držiaky
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Cena
Dizajnový štýl
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 041 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Wenko
Držiak na uteráky Orea Uno Gold
Bez vŕtania, Turbo-loc, z nehrdzavejúcej ocele, v zlatej farbe, 60x7 cm, výška 4,5 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
iDesign
Kúpeľňový organizér Palette Station
Na kozmetiku, z recyklovaného plastu, matne čierny, 10x20 cm, výška 8 cm
(4)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Hlavica pre WC kefu ø 8,5 cm
Náhradná, plastová, biela, ø 8,5 cm, výška 9 cm
(26)
Na sklade
5,96 €
s kódom
7,45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová polička Revigo
Závesná, oceľová, v striebornej farbe
(41)
Na sklade
Posledné kúsky
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Kúpeľňový organizér
Na kozmetiku, kovový, biely, 31x15 cm, výška 16 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
76,80 €
s kódom
96 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Spinder Design
Kúpeľňová polička Multi
Nástenná, oceľová, biela
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
72,80 €
s kódom
91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Wenko
Držiak na uteráky Bosio
Nástenný, z nehrdzavejúcej ocele, v lesklej striebornej farbe, 40x7 cm, výška 5,5 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Držiak na uteráky Fixeo
Bez vŕtania, kovový, matne biely, ø 20 cm
(1)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Addis
Kúpeľňový organizér
Na kozmetiku, plastový, 32x22 cm, výška 7 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová polička Bralia
Bez vŕtania, Turbo-loc, plastová, matne biela
(6)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 50 ks
Obľúbené
Wenko
Štipce na bielizeň v sade
50 ks, 1x30 cm, výška 7 cm
(232)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
0,17 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Sieťky na pranie bielizne v sade
3 ks, biele
(5)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Kúpeľňový organizér Ume
Kameninový, svetlozelený, ø 8 cm, výška 10 cm
(3)
Na sklade
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Casa De Engel
Kúpeľňový organizér
Otočný, plastový, ø 23,5 cm, výška 7,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Kúpeľňová polička Luxy
Bez vŕtania/rohová, oceľová, v lesklej striebornej farbe
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Hlavica pre WC kefu Ø 8 cm
Náhradná, plastová, biela, ø 8 cm, výška 9 cm
(4)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Premier Housewares
Kôš na bielizeň Pisces
Látkový, modrý, 54 l
(193)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Kúpeľňový organizér
Na kozmetiku, kovový, čierny, 31x15 cm, výška 16 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
76,80 €
s kódom
96 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Brabantia
Žehliaca doska Titan Oval B
S držiakom na žehličku/s nastaviteľnou výškou, sivá, 124x38 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 15 ks
Obľúbené
Compactor
Odpudzovač šatníkových molí Cedar
15 ks, v prírodnej farbe, 2x2,5 cm, výška 1 cm
(733)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
0,46 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
WC kefa Nova
Porcelánová, svetlosivá, ø 10 cm, výška 37 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Lavór Sira
Plastový, biely/sivý, 8 l, 32,5x39 cm, výška 18 cm
(14)
Na sklade
Posledný kúsok
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Kôš na bielizeň Stan
Sivý, 45 l
(14)
Na sklade
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Stojan na uteráky Levante
Z nehrdzavejúcej ocele, v matne striebornej farbe, 36x17 cm, výška 79 cm
(10)
Na sklade
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 7 ks
Obľúbené
Wenko
Klipy na sušenie ponožiek v sade
7 ks, 4x1 cm, výška 7,5 cm
(387)
Na sklade
Posledný kúsok
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
1,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Sušiak na bielizeň Jumbo
Nástenný, sivý, plastový, dĺžka sušiacej plochy 15 m
(49)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová polička Universal
Závesná/bez vŕtania, plastová, čierna
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Umbra
Kúpeľňový organizér Bellwood
Na kozmetiku/otočný, drevený, v prírodnej farbe, ø 30 cm, výška 9 cm
(7)
Na sklade
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Kúpeľňový organizér Whitney
Plastový, 23x7 cm, výška 9,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Metlička
Sivá
(160)
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
WC kefa Ø 8,5 cm
Náhradná, z nehrdzavejúcej ocele, v matne striebornej farbe, ø 8,5 cm, výška 60 cm
(8)
Na sklade
9,61 €
s kódom
12,01 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Box na šijacie potreby Tower
14x27 cm, výška 13,5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
64 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kôš na bielizeň Candy
Plastový, červený, 20 l
(26)
Na sklade
Posledný kúsok
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Žehliaca podložka Swift
Látková, 47x90 cm, výška 1,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
YAMAZAKI
Multifunkčné držiaky v súprave Film Hook
2 ks, silikónové, čierne, 4,5x2 cm, výška 4,5 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
6,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Umbra
Stierka s držiakom Flex
Biela, dĺžka 40 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Kúpeľňový organizér Verti
Textilný, tmavomodrý, 34x10 cm, výška 90 cm
(8)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Rebrík na uteráky Viva
Oceľový, biely, dĺžka 43 cm, výška 156,5 cm
(81)
Na sklade
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová polička Nivala
Závesná, oceľová, v striebornej farbe
(49)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Rebrík na uteráky Tower
Kovový, čierny, dĺžka 66 cm, výška 160 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
101,60 €
s kódom
127 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Brabantia
Poťah na žehliacu dosku Denim Grey C
Bavlnený, béžový, 124x45 cm
(4)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
WC kefa Rotello
Plastová, biela, ø 10 cm, výška 36 cm
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rolser
Poťah na žehliacu dosku K-Surf
Bavlnený, čierny, 141x48 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
WC kefa Whitney
Bambusová, biela, ø 9 cm, výška 37 cm
(36)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Kúpeľňová polička Origin Lava
Bez vŕtania, oceľová, čierna
(16)
Na sklade
7,64 €
s kódom
9,55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Zone
WC kefa Solo
Porcelánová, čierna, ø 8 cm, výška 45 cm
(26)
Na sklade
Posledné kúsky
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Držiak na uteráky Isera
Bez vŕtania, UV-Loc, v striebornej farbe, 19x21 cm, výška 21 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Držiak na žehliacu dosku a žehličku
Kovový, v striebornej farbe, 14x28 cm, výška 34 cm
(48)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
12
13
14
...
22
Načítať viac