Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Miestnosti
Kuchyňa a jedáleň
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia
...
Kuchyňa a jedáleň
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia so zľavovým kódom
Kuchynské organizéry
Umývanie riadu
Odpadkové koše
Háčiky
Kryty na sporák
Nádoby na kompostovateľný odpad
Spotrebiče na upratovanie
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Cena
Dizajnový štýl
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 365 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Obľúbené
Orion
Odpadkový kôš Whiteline
Pedálový, kovový, biely, 3 l
(63)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Príborník do zásuvky
Plastový, biely/sivý, 33 x 41 cm
(141)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Villena
Betónový, sivý, 150 ml, 8x7 cm, výška 16 cm
(34)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Organizér na koreničky Paprika
Bez vŕtania, v striebornej farbe, 32x8 cm, výška 5 cm
(58)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stojan na kuchynské náčinie Black Outdoor Kitchen Baco
Kovový, čierny, 15x18 cm, výška 25,5 cm
(28)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Compactor
Háčiky v súprave Bestlock
4 ks, bez vŕtania, oceľové, čierne
(42)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
4,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Balvi
Držiak na obrúsky Feline
Kovový, čierny, 12x6 cm, výška 20 cm
(20)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Nádoba na kompostovateľný odpad
Plastová, modrá, 18x24,5 cm, výška 17,5 cm, 2,5 l
(77)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Stojan na pokrievky a panvice
V striebornej farbe, 45x16 cm, výška 13 cm
(23)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Addis
Odpadkový kôš
Plastový, svetlosivý, 5 l
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Metaltex
Stojan na kuchynské náčinie Tokyo Lava
Z nehrdzavejúcej ocele, čierny, 13x16 cm, výška 28 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Košík Galileo
Závesný, oceľový, v striebornej farbe, 11,5x12 cm, výška 36 cm
(164)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 5 ks
Mette Ditmer Denmark
Háčiky v súprave Hang-it
5 ks, nástenné, kovové, oranžové
(3)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
3,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Držiak na pokrievky Galileo
Závesný, oceľový, v striebornej farbe, 26x9 cm, výška 36 cm
(67)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Držiak na poháre na víno Calix
Oceľový, v striebornej farbe, 27x17 cm, výška 17 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Háčik Bosio
Nástenný, nerezový, v lesklej striebornej farbe
(13)
Doručenie od 19. 10. 2026
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Dávkovač mydla Turbo-Loc
Bez vŕtania, Turbo-loc, z nehrdzavejúcej ocele, sivý, 180 ml, 9x9 cm, výška 16,5 cm
(175)
Na sklade
14,15 €
s kódom
17,69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odpadkový kôš Agropoli
Plastový, béžový, 2 l
(21)
Doručenie od 19. 10. 2026
14,15 €
s kódom
17,69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odpadkový kôš Brasil
Plastový, čierny, 2 l
(78)
Na sklade
Posledné kúsky
14,18 €
s kódom
17,72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Bigso
Odpadkový kôš Sofia Canvas Paper Laminate
Kancelársky, čierny
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
14,18 €
s kódom
17,73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Bigso
Odpadkový kôš Sofia Canvas Paper Laminate
Kancelársky, béžový
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
14,18 €
s kódom
17,73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Bigso
Odpadkový kôš Aries Canvas Paper Laminate
Kancelársky, krémovobiely
(4)
Na sklade
14,25 €
s kódom
17,81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na poháre na víno
Závesný, kovový, čierny, 20x28 cm, výška 7 cm
(220)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Držiak na kuchynské utierky Film Hook
Bez vŕtania, plastový, čierny, 2x5,5 cm, výška 5,5 cm
(23)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Metaltex
Prídavné poličky York
2 ks, drevené, matne čierne/v prírodnej farbe, 27x8 cm, výška 16 cm
(20)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Nádoba na kompostovateľný odpad Conny
Plastová, svetlosivá, 19x18 cm, výška 18 cm, 3 l
(3)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Odpadkový kôš Leman
Pedálový, oceľový, béžový, 3 l
(1)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
-20 % s kódom
Casa Selección
Košík
Závesný, kovový, biely, 29x24,5 cm, výška 18,5 cm
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Casa Selección
Košík
Závesný, kovový, čierny, 29x24,5 cm, výška 18,5 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Allstar
Kryty na sporák v súprave Blue Wood
2 ks, z tvrdeného skla, so vzorom dreva, 30x52 cm
(45)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
Držiak na obrúsky Swivel
Kovový, čierny, 10x7 cm, výška 11 cm
(4)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Háčik A-Hook
Nástenný, oceľový, svetlosivý
(3)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
iDesign
Stojan na umývacie prostriedky Clean
Plastový, sivý, 12x20 cm, výška 19 cm
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
iDesign
Stojan na umývacie prostriedky Clean
Plastový, biely, 12x20 cm, výška 19 cm
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Rondo
Závesný, nerezový, v striebornej farbe
(42)
Na sklade
14,36 €
s kódom
17,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ladelle
Dávkovač mydla Essentials
Z polyresínu, sivý, 250 ml, 9x9 cm, výška 17 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
14,40 €
s kódom
18 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Ladelle
Dávkovač mydla Essentials
Z polyresínu, šalviový zelený, 250 ml, 9x9 cm, výška 17 cm
(1)
Na sklade
14,40 €
s kódom
18 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
Držiak na fólie a papierové utierky CupboardStore
Závesný, plastový, sivý, 22x26 cm, výška 9 cm
(123)
Na sklade
14,54 €
s kódom
18,18 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Prídavná polička Adapto
Oceľová, v striebornej farbe, 57x24 cm, výška 15 cm
(2911)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Prídavná polička Adapto
Oceľová, čierna, 57x24 cm, výška 15 cm
(109)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Držiak na poháre na víno
Nástenný, z nehrdzavejúcej ocele, čierny, 44x31 cm, výška 5 cm
(121)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Nádoba na kompostovateľný odpad
Plastová, čierna, 18x24,5 cm, výška 17,5 cm, 2,5 l
(302)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odkvapkávacia podložka na riad Nelia
Plastová, tmavosivá, 34x40 cm
(111)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Orion
Odkvapkávač Radka
Kovový, čierny, 36x30,5 cm
(22)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Nádoba na kompostovateľný odpad
Plastová, biela/sivá, 18x24,5 cm, výška 17,5 cm, 2,5 l
(453)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Organizér na koreničky
Nástenný, z nehrdzavejúcej ocele, čierny, 36x8 cm, výška 45 cm
(110)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Casa De Engel
Organizér do chladničky
Plastový, výška 15 cm
(2)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Maximex
Stojan na papierové utierky Cat
Drevený, čierny, 15x15 cm, výška 30 cm
(103)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
10
11
12
...
29
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Stojany na víno
Háčiky
Kuchynské organizéry