Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Miestnosti
Kuchyňa a jedáleň
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia
...
Kuchyňa a jedáleň
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia so zľavovým kódom
Kuchynské organizéry
Umývanie riadu
Odpadkové koše
Háčiky
Kryty na sporák
Nádoby na kompostovateľný odpad
Spotrebiče na upratovanie
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Cena
Dizajnový štýl
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 358 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Prídavná polička Silos
Oceľová, biela, 25x25 cm, výška 19 cm
(3537)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Háčiky v súprave Vacuum-Loc
2 ks, bez vŕtania, Vacuum-loc, plastové, v lesklej striebornej farbe
(4007)
Na sklade
11,43 €
s kódom
14,29 € bez kódu
7,15 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stojan na umývacie prostriedky Resa
Polyresinový, čierny, 6x14,5 cm, výška 14 cm
(203)
Na sklade
15,65 €
s kódom
19,56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Háčiky v súprave Quadro
2 ks, bez vŕtania, Vacuum-loc, plastové, v lesklej striebornej farbe
(1020)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
10,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Odkvapkávacia podložka na riad Nelia
Plastová, béžová, 34x40 cm
(10)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stojan na papierové utierky Black Outdoor Kitchen Clayton
Kovový, čierny, ø 15 cm, výška 33 cm
(177)
Na sklade
11,34 €
s kódom
14,18 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Celano
Bez vŕtania, nerezový, čierny
(131)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Prídavná polička Adapto
Oceľová, v striebornej farbe, 57x24 cm, výška 15 cm
(2911)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Zone
Háčik Rim
Nástenný, kovový, čierny
(23)
Na sklade
19,70 €
s kódom
24,63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
Odkvapkávač Extend
Nastaviteľný, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, 36x32 cm
(40)
Na sklade
78,40 €
s kódom
98 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Držiak na pokrievky
Oceľový, biely, 34x15 cm, výška 18 cm
(664)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Maximex
Odkvapkávač
Plastový, čierny, 43x31 cm
(147)
Na sklade
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Príborník do zásuvky
Nastaviteľný, plastový, biely/sivý, 58,5 x 41,5 cm
(488)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Prídavná polička Adapto
Oceľová, čierna, 57x24 cm, výška 15 cm
(109)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Držiak na poháre na víno
Nástenný, z nehrdzavejúcej ocele, čierny, 44x31 cm, výška 5 cm
(121)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Quadro
Bez vŕtania, Vacuum-loc, plastový, v lesklej striebornej farbe, 340 ml, 10x7,5 cm, výška 16 cm
(556)
Na sklade
25,38 €
s kódom
31,73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Belluno
Keramický, matne čierny, 400 ml, ø 8 cm, výška 13,5 cm
(101)
Na sklade
15,65 €
s kódom
19,56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Prídavná polička Palio
Oceľová, v striebornej farbe, 25x25 cm, výška 19 cm
(3652)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Festival
Keramický, čierny, 460 ml, 10x10 cm, výška 18 cm
(282)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Odkvapkávacia podložka na riad Maxi
Gumová, béžová, 40x30 cm
(10)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odpadkový kôš Jumbo
Na triedený odpad, čierny, 69 l
(114)
Na sklade
28,38 €
s kódom
35,48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
iDesign
Organizér na koreničky Linus
Otočný, plastový, ø 29 cm, výška 4,5 cm
(388)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Orea
Bez vŕtania, Turbo-loc, nerezový, matne čierny
(100)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Prídavná polička Palio
Z nehrdzavejúcej ocele, čierna, 25x25 cm, výška 19 cm
(153)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Wenko
Odpadkový kôš Fablo
Pedálový, plastový, hnedý, 5 l
Na sklade
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odpadkový kôš Leman
Pedálový, z nehrdzavejúcej ocele, v zlatej farbe, 3 l
(154)
Na sklade
21,64 €
s kódom
27,05 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
-20 % s kódom
Leopold Vienna
Držiak na poháre na víno
Nástenný, kovový, čierny, 50,5x19 cm, výška 9 cm
(1)
Na sklade
30,34 €
s kódom
37,92 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Prídavná polička Boxe
Oceľová, v striebornej farbe, 25x25 cm, výška 15 cm
(854)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
Držiak na fólie a papierové utierky CupboardStore
Závesný, plastový, sivý, 22x26 cm, výška 9 cm
(123)
Na sklade
14,54 €
s kódom
18,18 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
douceur d'intérieur
Dávkovač mydla Niagara
Z polyresínu, béžový, 350 ml, ø 8 cm, výška 17 cm
(33)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odpadkový kôš Inca
Plastový, biely, 5 l
(565)
Na sklade
19,69 €
s kódom
24,61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Nádoba na kompostovateľný odpad Nero
Kovová, čierna, ø 22 cm, výška 22 cm, 6 l
(39)
Na sklade
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Black Outdoor Kitchen Silo
Keramický, čierny, ø 6 cm, výška 16,5 cm
(87)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odpadkový kôš Leman
Pedálový, oceľový, matne čierny, 3 l
(226)
Na sklade
21,71 €
s kódom
27,14 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
+ Objem (5)
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Odkvapkávač Extend Steel
Nastaviteľný, z nehrdzavejúcej ocele, tmavosivý, 36x32 cm
(4)
Na sklade
77,60 €
s kódom
97 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Košík
Závesný, oceľový, biely, 26x40 cm, výška 14 cm
(1010)
Na sklade
7,60 €
s kódom
9,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odkvapkávacia podložka na riad
Plastová, čierna, 30x40 cm
(510)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Držiak na hubku
Bez vŕtania, kovový, čierny, 3x5 cm, výška 5 cm
(58)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Bosio
Nástenný, nerezový, matne čierny
(150)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Zone
Dávkovač mydla Ume
Keramický, biely, 250 ml, ø 8 cm, výška 13 cm
(42)
Na sklade
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Obľúbené
iDesign
Organizér do chladničky Binz
Plastový, otočný, ø 29 cm, výška 11 cm
(250)
Na sklade
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Blandas
Bez vŕtania, nerezový, v zlatej farbe
(108)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Odpadkový kôš Collungo
Pedálový, oceľový, matne biely, 5 l
(9)
Na sklade
27,58 €
s kódom
34,48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Zone
Stojan na umývacie prostriedky Singles
Plastový/silikónový, čierny, 6x19 cm, výška 20,5 cm
(79)
Na sklade
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Prídavná polička Boxe
Z nehrdzavejúcej ocele, čierna, 25x25 cm, výška 15 cm
(81)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Háčiky v súprave Black Outdoor Kitchen Ureo
2 ks, bez vŕtania, nerezové, čierne
(185)
Na sklade
6,65 €
s kódom
8,31 € bez kódu
4,16 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Orion
Odkvapkávač Radka
Kovový, čierny, 43x23,5 cm
(93)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odpadkový kôš Davos
Pedálový, plastový, biely, 6,5 l
(45)
Na sklade
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
2
3
4
5
...
29
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Stojany na víno
Háčiky
Kuchynské organizéry