Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Miestnosti
Kuchyňa a jedáleň
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia
...
Kuchyňa a jedáleň
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia so zľavovým kódom
Kuchynské organizéry
Umývanie riadu
Odpadkové koše
Háčiky
Kryty na sporák
Nádoby na kompostovateľný odpad
Spotrebiče na upratovanie
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Cena
Dizajnový štýl
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 358 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Allstar
Háčiky v súprave Parma
2 ks, bez vŕtania, plastové, čierne
(4)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
2,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Allstar
Odpadkový kôš Portes
Pedálový, plastový, taupe, 3 l
(4)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Allstar
Dávkovač mydla Olinda
Keramický, matne čierny, 500 ml, ø 8 cm, výška 20 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Allstar
Odpadkový kôš Portes
Pedálový, plastový, matne čierny, 3 l
(4)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Háčiky v súprave Nadue
3 ks, nástenné, z bukového dreva, červené
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Háčiky v súprave Nadue
3 ks, nástenné, z bukového dreva, sivozelené
(2)
Doručenie od 7. 12. 2026
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Dávkovač mydla Spalsh
Mramorový, v prírodnej farbe, 200 ml, ø 10 cm, výška 8 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
19,46 €
s kódom
24,32 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Háčiky v súprave Nadue
3 ks, nástenné, z bukového dreva
(2)
Doručenie od 7. 12. 2026
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Háčiky v súprave Nadue
3 ks, nástenné, z bukového dreva, čierne
(2)
Doručenie od 14. 12. 2026
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Háčiky v súprave Nadua
3 ks, nástenné, z bukového dreva, sivozelené
Doručenie od 7. 12. 2026
31,45 €
s kódom
39,31 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Háčiky v súprave Nadua
3 ks, nástenné, z bukového dreva, čierne
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
32 €
s kódom
40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Háčiky v súprave Nadue
3 ks, nástenné, z bukového dreva, v prírodnej farbe
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Dávkovač mydla Savel
Keramický, krémovobiely, 650 ml, ø 8 cm, výška 20 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Dávkovač mydla Elenei
Mramorový, tmavozelený, 200 ml, ø 8 cm, výška 19 cm
(4)
Doručenie od 7. 12. 2026
19,46 €
s kódom
24,32 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Háčiky v súprave Nadua
3 ks, nástenné, z bukového dreva, v prírodnej farbe
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
31,45 €
s kódom
39,31 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Dávkovač mydla Fraz
Drevený, hnedý, ø 10 cm, výška 20 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
28,55 €
s kódom
35,69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Dávkovač mydla Macre
Kamenný, béžový, ø 7 cm, výška 19 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
27,67 €
s kódom
34,59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Stojan na papierové utierky
Kovový, čierny/v prírodnej farbe, 16x16 cm, výška 31 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Držiak na obrúsky
Kovový, čierny, 13x3,5 cm, výška 8,5 cm
(8)
Doručenie od 20. 10. 2026
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Stojan na kuchynské náčinie
Kovový, čierny/v prírodnej farbe, 12x12 cm, výška 14 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Držiak na obrúsky
Kovový, čierny/v prírodnej farbe, 20x20 cm, výška 7 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Stojan na papierové utierky
Kovový, biely/v prírodnej farbe, ø 15 cm, výška 31 cm
(6)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Stojan na kuchynské náčinie
Kovový, biely/v prírodnej farbe, ø 14 cm, výška 17 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Držiak na obrúsky
Kovový, čierny/v prírodnej farbe, 15x6 cm, výška 13 cm
(2)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Držiak na obrúsky
Kovový, biely/v prírodnej farbe, 14x6 cm, výška 13 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Stojan na papierové utierky
Kovový, v zlatej farbe, ø 16 cm, výška 32 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Držiak na obrúsky
Bambusový, v prírodnej farbe, 19x19 cm, výška 7 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
17,34 €
s kódom
21,68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Odpadkový kôš Sofia Canvas Paper Laminate
Kancelársky, béžový
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
14,18 €
s kódom
17,73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Bigso
Odpadkový kôš Sofia Canvas Paper Laminate
Kancelársky, sivý
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Bigso
Odpadkový kôš Sofia Canvas Paper Laminate
Kancelársky, čierny
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
14,18 €
s kódom
17,73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Bigso
Odpadkový kôš Sofia Canvas Paper Laminate
Kancelársky, zelenomodrý
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
douceur d'intérieur
Dávkovač mydla Amber
Keramický, biely, 46 ml, ø 7,5 cm, výška 18 cm
(26)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Dávkovač mydla Smart
Plastový, čierny, 91 ml, ø 7 cm, výška 17,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Odpadkový kôš Achille
Pedálový, kovový, tmavomodrý, 3 l
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Dávkovač mydla Smart
Plastový, biely, 91 ml, ø 7 cm, výška 17,5 cm
(5)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Odpadkový kôš Amber
Pedálový, kovový, biely, 3 l
(14)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Odpadkový kôš Ume Steel
Pedálový, z nehrdzavejúcej ocele, v matne striebornej farbe, 4 l
(40)
Na sklade
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
Premium
-20 % s kódom
Zone
Odpadkový kôš Sensu
Pedálový, plastový, čierny, 4 l
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Zone
Odpadkový kôš Sensu
Pedálový, plastový, béžový, 4 l
(3)
Na sklade
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Zone
Háčik Ume
Nástenný, hliníkový, biely
(3)
Na sklade
13,43 €
s kódom
16,79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
Premium
-20 % s kódom
Zone
Dávkovač mydla Sensu
Kameninový, biely, 300 ml, ø 7,5 cm, výška 13 cm
(2)
Na sklade
18,88 €
s kódom
23,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Zone
Háčik Ume
Nástenný, hliníkový, v terakotovej farbe
(4)
Na sklade
13,39 €
s kódom
16,74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Zone
Pútka v súprave Loop
2 ks, sivozelené
(53)
Na sklade
Posledné kúsky
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
13,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
Premium
-20 % s kódom
Zone
Odpadkový kôš Sensu
Pedálový, plastový, biely, 4 l
(3)
Doručenie od 26. 10. 2026
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Zone
Háčik Ume
Nástenný, hliníkový, sivozelený
(3)
Na sklade
13,43 €
s kódom
16,79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Zone
Pútka v súprave Loop
2 ks, svetlosivé
(2)
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
13,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
Premium
-20 % s kódom
Zone
Háčik Ume
Nástenný, hliníkový, modrý
(1)
Na sklade
13,39 €
s kódom
16,74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
Premium
-20 % s kódom
Zone
Blok na nože Singles
Plastový, béžový
(107)
Na sklade
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
1
...
7
8
9
...
29
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Stojany na víno
Háčiky
Kuchynské organizéry