Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Miestnosti
Kuchyňa a jedáleň
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia
...
Kuchyňa a jedáleň
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia so zľavovým kódom
Kuchynské organizéry
Umývanie riadu
Odpadkové koše
Háčiky
Kryty na sporák
Nádoby na kompostovateľný odpad
Spotrebiče na upratovanie
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Cena
Dizajnový štýl
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 362 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Allstar
Odpadkový kôš Minas
Biely, 3 l
(10)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Odpadkový kôš Design
Pedálový, oceľový, krémovobiely, 20 l
(5)
Na sklade
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Wenko
Dávkovač mydla Tremea
Keramický, v bronzovej farbe, 300 ml, 12x11,5 cm, výška 14 cm
(5)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Stojan na papierové utierky Monzaro
Drevený, hnedý, ø 14 cm, výška 30 cm
(5)
Doručenie od 29. 10. 2026
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Dávkovač mydla Spalsh
Mramorový, v prírodnej farbe, 200 ml, ø 10 cm, výška 8 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
19,46 €
s kódom
24,32 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Dávkovač mydla Rim
Nástenný, kovový, čierny, 200 ml, ø 9 cm, výška 14 cm
(4)
Na sklade
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Allstar
Odpadkový kôš Portes
Pedálový, plastový, taupe, 3 l
(4)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Stojan na papierové utierky Celian
Drevený, čierny, ø 14,5 cm, výška 25,5 cm
(4)
Na sklade
15,77 €
s kódom
19,71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Allstar
Háčiky v súprave Parma
2 ks, bez vŕtania, plastové, čierne
(4)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
2,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Odpadkový kôš Aries Canvas Paper Laminate
Kancelársky, krémovobiely
(4)
Na sklade
14,25 €
s kódom
17,81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Háčik Flare
Nástenný, kovový, modrý
(4)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Dávkovač mydla Lotus
Keramický, v striebornej farbe, 200 ml, ø 11 cm, výška 13 cm
(3)
Na sklade
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Odkvapkávač Deluxe
Kovový, čierno-biely, 41,5x17 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Wenko
Nádoba na kompostovateľný odpad Conny
Plastová, svetlosivá, 19x18 cm, výška 18 cm, 3 l
(3)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Dávkovač mydla Modest
Sklenený, béžový, 280 ml, ø 7,5 cm, výška 18 cm
(3)
Na sklade
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Umbra
Sitko do drezu Starfish
Gumené, čierne, ø 15 cm
(3)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Kryt na sporák Pikant
Z PVC, s potlačou, 60x52 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Maximex
Háčiky v súprave
4 ks, nerezové, v striebornej farbe
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
6,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Nádoba na kompostovateľný odpad Secret Du Potager
Kovová, sivá, 23x27 cm, výška 21 cm, 6,3 l
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Zone
Háčik A-Hook
Nástenný, oceľový, svetlosivý
(3)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Dávkovač mydla Shine
Plastový, v zlatej farbe, ø 8 cm, výška 18 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Držiak na poháre na víno Calix
Oceľový, v striebornej farbe, 27x17 cm, výška 17 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Kuchynský organizér
Hnedý, ø 5 cm, výška 5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Dávkovač mydla Ume
Kameninový, v terakotovej farbe, 250 ml, ø 8 cm, výška 13 cm
(3)
Doručenie od 26. 10. 2026
31,62 €
s kódom
39,52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Držiak na vysávač Tower
(3)
Doručenie od 15. 10. 2026
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Príborník do zásuvky DrawerStore Bamboo
Nastaviteľný, bambusový, v prírodnej farbe, 32 x 40 cm
(4)
Na sklade
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Háčik Ume
Nástenný, hliníkový, v terakotovej farbe
(4)
Na sklade
13,39 €
s kódom
16,74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Casa De Engel
Organizér do chladničky
Plastový, výška 15 cm
(4)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Wenko
Háčiky v súprave Lizan
2 ks, bez vŕtania, Turbo-loc, nerezové, hnedé
(2)
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
2,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Wenko
Dávkovač mydla Fablo
Plastový, krémovobiely, 400 ml, ø 9,5 cm, výška 17,5 cm
(2)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Umbra
Dávkovač mydla Joey
Keramický, čierny, 590 ml, 13x10 cm, výška 20 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
19,79 €
s kódom
24,74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Casa De Engel
Organizér na koreničky
Otočný, plastový, ø 24 cm, výška 4 cm
(2)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Premier Housewares
Stojan na papierové utierky Soka
Drevený, v prírodnej farbe, ø 12 cm, výška 31 cm
(2)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
Dávkovač mydla Joey
Keramický, biely, 590 ml, 13x10 cm, výška 20 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
19,76 €
s kódom
24,70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Zone
Dávkovač mydla Sensu
Kameninový, čierny, 300 ml, ø 7,5 cm, výška 13 cm
(2)
Na sklade
18,97 €
s kódom
23,71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Háčik Flare
Nástenný, kovový, béžový
(2)
Na sklade
9,43 €
s kódom
11,79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Zone
Odpadkový kôš Nova
Pedálový, plastový, tmavozelený, 5 l
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
66,40 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Odkvapkávač Extend
Kovový, modrý/v striebornej farbe, 39x35 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
90,40 €
s kódom
113 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Stojan na pokrievky a panvice
Kovový, čierny, 54,5x20 cm, výška 42 cm
(2)
Na sklade
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Zone
Pútka v súprave Loop
2 ks, svetlosivé
(2)
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
13,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
Premium
-20 % s kódom
Zone
Blok na nože Singles
Plastový, svetlosivý
(2)
Na sklade
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Dávkovač mydla Fraz
Drevený, hnedý, ø 10 cm, výška 20 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
28,55 €
s kódom
35,69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Odpadkový kôš Time
Pedálový, plastový, svetlosivý, 3 l
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
62,40 €
s kódom
78 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
douceur d'intérieur
Háčiky v súprave Fixeo
2 ks, bez vŕtania, kovové, matne biele
(2)
Na sklade
3,12 €
s kódom
3,90 € bez kódu
1,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Zone
Odpadkový kôš Circular
Na triedený odpad, plastový, čierny, 35 l
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
126,40 €
s kódom
158 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Stojan na kuchynské náčinie Tossa
Z morskej trávy, v prírodnej farbe, 20x20 cm, výška 15 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
18,22 €
s kódom
22,77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Háčiky v súprave Nadue
3 ks, nástenné, z bukového dreva, v prírodnej farbe
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Zone
Pútka v súprave Loop
2 ks, béžové
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
13,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
1
...
18
19
20
...
29
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Stojany na víno
Háčiky
Kuchynské organizéry