Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Miestnosti
Kuchyňa a jedáleň
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia
...
Kuchyňa a jedáleň
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia so zľavovým kódom
Kuchynské organizéry
Umývanie riadu
Odpadkové koše
Háčiky
Kryty na sporák
Nádoby na kompostovateľný odpad
Spotrebiče na upratovanie
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Cena
Dizajnový štýl
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 360 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Allstar
Odpadkový kôš Vara
Pedálový, plastový, krémovobiely, 3 l
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Stojan na pokrievky a panvice
Kovový, čierny, 30x18 cm, výška 18 cm
(76)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Wenko
Dávkovač mydla Fablo
Plastový, hnedý, 400 ml, ø 9,5 cm, výška 17,5 cm
(4)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Wenko
Odpadkový kôš Sare
Nástenný, z nehrdzavejúcej ocele, v matne striebornej farbe, 3 l
(42)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Wenko
Odpadkový kôš Sare
Nástenný, oceľový, čierny, 3 l
(42)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
ReCollector
Odpadkový kôš Recycling Box
Na triedený odpad/nástenný, z recyklovaného plastu, lesklo biely
(1)
Na sklade
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Stojan na papierové utierky Emy
Mramorový, svetlozelený, ø 15 cm, výška 31,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Organizér do chladničky Kira
Plastový, bez vŕtania, biely, výška 10 cm
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Premier Housewares
Dávkovač mydla Mozie
Betónový, 180 ml, ø 8 cm, výška 18,5 cm
(1)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Háčik Porto
Bez vŕtania, Turbo-loc, nerezový, matne čierny
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Príborník do zásuvky
Drevený, v prírodnej farbe, 30 x 38 cm
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Spinder Design
Háčik Tuba S
Nástenný, oceľový, v terakotovej farbe
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Ladelle
Nádoba na kompostovateľný odpad Essentials
Kovová, tmavosivá, 16x20 cm, výška 22 cm, 4 l
Na sklade
28 €
s kódom
35 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Wenko
Háčiky v súprave Lizan
2 ks, bez vŕtania, Turbo-loc, nerezové, biele
(4)
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
2,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Odkvapkávač Dry-It
Dvojposchodový, béžový, 42x29 cm
Na sklade
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Háčiky v súprave Arely
2 ks, nástenné, z bukového dreva, krémovobiele
Na sklade
Posledné kúsky
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Zone
Blok na nože Singles
Plastový, béžový
(107)
Na sklade
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Zone
Dávkovač mydla Singles
Silikónový, svetlosivý, 300 ml, ø 7 cm, výška 15 cm
Na sklade
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Odkvapkávač Dry-It
Dvojposchodový, vínovočervený, 42x29 cm
Na sklade
Posledné kúsky
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Prídavná polička Simon
Nastaviteľná, plastová, biela, 27x40 cm, výška 8,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Wenko
Odpadkový kôš Fablo
Pedálový, plastový, zelený, 5 l
Na sklade
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Wenko
Odpadkový kôš Fablo
Pedálový, plastový, čierny, 5 l
Na sklade
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Zone
Hubky na riad v súprave Singles
5 ks, plastové
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
1,78 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ReCollector
Odpadkový kôš Mini Box
Nástenný, z recyklovaného plastu, biely
Na sklade
Posledné kúsky
31,67 €
s kódom
39,59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
ReCollector
Odpadkový kôš Mini Box
Nástenný, z recyklovaného plastu, svetlosivý
Na sklade
Posledný kúsok
31,67 €
s kódom
39,59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Zone
Háčik Singles
Bez vŕtania, plastový, biely
(2)
Na sklade
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brandani
Blok na nože
Plastový, sivý
Na sklade
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Dávkovač mydla Slim
Plastový, béžový, 350 ml, 9x6 cm, výška 14 cm
(144)
Na sklade
18,63 €
s kódom
23,29 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Dávkovač mydla Taormina
Kameninový, biely, ø 8 cm, výška 11 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Držiak na hrnčeky Nolan
Drevený, v prírodnej farbe, ø 14 cm, výška 32 cm
Na sklade
Posledné kúsky
6 €
s kódom
7,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Kuchynský organizér Tower
Kovový, čierny, 18x60 cm, výška 25 cm
Na sklade
Posledné kúsky
124 €
s kódom
155 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Dávkovač mydla
Z nehrdzavejúcej ocele, v matne striebornej farbe, 450 ml, ø 7,5 cm, výška 17 cm
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Kefa na riad SinkTech
Na sklade
Posledné kúsky
10,90 €
s kódom
13,63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Háčiky v súprave Nadue
3 ks, nástenné, z bukového dreva, červené
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Dávkovač mydla Marble
Mramorový, hnedý, 200 ml, ø 8,5 cm, výška 12,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
S|P Collection
Dávkovač mydla Suds
Z polyresínu, biely, 250 ml, ø 7 cm, výška 16,5 cm
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Dávkovač mydla Singles
Silikónový, čierny, 300 ml, ø 7 cm, výška 15 cm
Na sklade
19,70 €
s kódom
24,62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Organizér do chladničky Kira
Plastový, bez vŕtania, biely, výška 10 cm
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Spirella
Odpadkový kôš Erik
Pedálový, oceľový, biely, 5 l
Na sklade
Posledné kúsky
29,91 €
s kódom
37,39 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Dávkovač mydla Lotus
Keramický, v striebornej farbe, 200 ml, ø 7,5 cm, výška 18 cm
(3)
Na sklade
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Zone
Odpadkový kôš Ume Steel
Pedálový, z nehrdzavejúcej ocele, v matne striebornej farbe, 4 l
(40)
Na sklade
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Ladelle
Stojan na umývacie prostriedky Essentials
Polyresinový, šalviový zelený, 11,5x13 cm, výška 17 cm
(2)
Na sklade
20 €
s kódom
25 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Mette Ditmer Denmark
Odkvapkávač Dry-It
Dvojposchodový, kovový, v lesklej striebornej farbe, 41x31 cm
Na sklade
Posledné kúsky
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Zone
Pútka v súprave Loop
2 ks, béžové
(53)
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
13,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Zone
Pútka v súprave Loop
2 ks, sivozelené
(53)
Na sklade
Posledné kúsky
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
13,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Háčik Fixeo
Bez vŕtania, bambusový, biely/v prírodnej farbe
(1)
Na sklade
3,52 €
s kódom
4,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Dávkovač mydla Modest
Sklenený, béžový, 310 ml, ø 9 cm, výška 14 cm
Na sklade
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Homéa
Odkvapkávacia podložka na riad
Plastová, sivá, 36x28 cm
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
23
24
25
...
29
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Stojany na víno
Háčiky
Kuchynské organizéry