Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Miestnosti
Kuchyňa a jedáleň
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia
...
Kuchyňa a jedáleň
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia so zľavovým kódom
Kuchynské organizéry
Umývanie riadu
Odpadkové koše
Háčiky
Kryty na sporák
Nádoby na kompostovateľný odpad
Spotrebiče na upratovanie
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Cena
Dizajnový štýl
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 366 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Metaltex
Odkvapkávač Colonia
Oceľový, v striebornej farbe, 48x30 cm
(152)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Kryty na sporák v súprave Lemons
2 ks, z tvrdeného skla, béžové, s potlačou, 30x52 cm
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
29,87 €
s kódom
37,34 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Stojan na pokrievky a panvice
Kovový, čierny, 22x11 cm, výška 7 cm
(31)
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Odpadkový kôš Agropoli
Plastový, v petrolejovej farbe, 5,5 l
(31)
Na sklade
Posledné kúsky
24,46 €
s kódom
30,58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Black Outdoor Kitchen
Závesný, nerezový, čierny
(22)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Košík Black Outdoor Kitchen Fago
Závesný, plastový, čierny, 18x25,5 cm, výška 18 cm
(22)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Držiak na fólie a papierové utierky
Nástenný, plastový, v striebornej farbe, 25x38 cm, výška 8 cm
(99)
Na sklade
Posledné kúsky
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na papierové utierky Nio
Bez vŕtania, čierny, 7x27,5 cm, výška 4,5 cm
(85)
Na sklade
Posledné kúsky
13,36 €
s kódom
16,70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Umbra
Háčiky v súprave Buddy
3 ks, nástenné, plastové, čierne
(43)
Na sklade
15,83 €
s kódom
19,79 € bez kódu
6,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik
Závesný, nerezový, v striebornej farbe
(41)
Na sklade
4,96 €
s kódom
6,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Odpadkový kôš
Plastový, sivý, 10 l
(35)
Doručenie od 6. 11. 2026
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odpadkový kôš Leman
Pedálový, oceľový, taupe, 3 l
(58)
Na sklade
13,36 €
s kódom
16,70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
-20 % s kódom
Wenko
Dávkovač mydla Turbo-Loc
Bez vŕtania, Turbo-loc, z nehrdzavejúcej ocele, sivý, 180 ml, 9x9 cm, výška 16,5 cm
(175)
Na sklade
14,15 €
s kódom
17,69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Držiak na kuchynské utierky Galileo
Závesný, z nehrdzavejúcej ocele, čierny, 8x30 cm, výška 5 cm
(50)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Dávkovač mydla Tower
Plastový, biely, 250 ml, 5,5x5,5 cm, výška 18,5 cm
(26)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Auron
Plastový, v zlatej farbe, 300 ml, 7x8 cm, výška 16,5 cm
(44)
Na sklade
10,19 €
s kódom
12,74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Držiak na pokrievky Lido
Z nehrdzavejúcej ocele, čierny, 28x16 cm, výška 14 cm
(28)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Bonami Essentials
Háčik Bird
Nástenný, plastový, čierny
(44)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Bonami Essentials
Háčik Bird
Nástenný, plastový, sivý
(42)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Umbra
Háčiky v súprave Buddy
3 ks, nástenné, plastové
(30)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Držiak na papierové utierky
Nástenný, z nehrdzavejúcej ocele, čierny, 10x30 cm, výška 3 cm
(36)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odpadkový kôš Leman
Pedálový, oceľový, matne čierny, 5 l
(65)
Na sklade
23,36 €
s kódom
29,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (5)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Háčiky v súprave Vacuum-Loc
2 ks, bez vŕtania, Vacuum-loc, plastové, čierne
(77)
Na sklade
9,76 €
s kódom
12,20 € bez kódu
6,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Wenko
Háčiky v súprave
4 ks, bez vŕtania, nerezové, v striebornej farbe
(65)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
1,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Metaltex
Háčiky v súprave City
6 ks, závesné, plastové, čierne/sivé
(137)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
1,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Držiak na fólie Tower
Bez vŕtania, plastový, čierny, 5,5x32,5 cm, výška 5 cm
(54)
Na sklade
Posledný kúsok
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Stojan na kuchynské náčinie Wooden
Drevený, v prírodnej farbe, 18,5x18,5 cm, výška 20 cm
(16)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Organizér na koreničky Tower
Otočný, plastový, biely, 20x20 cm, výška 6 cm
(16)
Doručenie od 15. 10. 2026
22,85 €
s kódom
28,56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Držiak na kuchynské utierky Film Hook
Bez vŕtania, plastový, čierny, 2x5,5 cm, výška 5,5 cm
(23)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Kähler Design
Stojan na papierové utierky Hammershøi
Drevený, sivý/v prírodnej farbe, ø 14 cm, výška 31,5 cm
(23)
Na sklade
Posledný kúsok
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Držiak na kuchynské utierky Tower
Bez vŕtania, oceľový, biely, 1x24 cm, výška 6 cm
(50)
Doručenie od 15. 10. 2026
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kryt na stenu pri sporáku Lemons
Z tvrdeného skla, béžový, s potlačou, 50x56 cm
(25)
Na sklade
Posledné kúsky
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Brasil
Plastový, sivý, 320 ml, 7x9 cm, výška 16,5 cm
(37)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Organizér na koreničky Lava
Z nehrdzavejúcej ocele, čierny, 51x47 cm, výška 3 cm
(29)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Košík na umývacie prostriedky
Plastový, biely/sivý, 12x24 cm, výška 13 cm
(27)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Zone
Pútka v súprave Loop
2 ks, čierne
(18)
Na sklade
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
17,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
Maximex
Kryty na sporák v súprave Café Aromatica
2 ks, z tvrdeného skla, s potlačou, 30x52 cm
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Stojan na papierové utierky Hammershøi
Drevený, modrý/v prírodnej farbe, ø 14 cm, výška 31,5 cm
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Zone
Odpadkový kôš Nova
Pedálový, plastový, tmavosivý, 5 l
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
61,60 €
s kódom
77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Davos
Plastový, čierny, 350 ml, 8x10 cm, výška 13 cm
(61)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Náhradná pumpička na dávkovač mydla
Plastová, v striebornej farbe, 5x3 cm, výška 17 cm
(40)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Orion
Blok na nože BLACK
Plastový, čierny
(20)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Držiak na pokrievky Tokyo Lava
Z nehrdzavejúcej ocele, čierny, 12x17 cm, výška 19 cm
(20)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
Dávkovač mydla EasyStore
Biely, 350 ml, 8x8 cm, výška 16 cm
(20)
Na sklade
18,75 €
s kódom
23,44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Košík
Závesný, kovový, v striebornej farbe, 28x49 cm, výška 17 cm
(22)
Na sklade
Posledné kúsky
29,18 €
s kódom
36,47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odpadkový kôš Inca
Plastový, čierny, 2 l
(68)
Na sklade
10,62 €
s kódom
13,28 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Odkvapkávač
Oceľový, čierny, 50x37 cm
(24)
Na sklade
Posledné kúsky
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odpadkový kôš Brasil
Plastový, tmavomodrý, 2 l
(24)
Na sklade
Posledné kúsky
10,56 €
s kódom
13,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (2)
1
...
8
9
10
...
29
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Stojany na víno
Háčiky
Kuchynské organizéry