Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Miestnosti
Kuchyňa a jedáleň
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia
...
Kuchyňa a jedáleň
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia so zľavovým kódom
Kuchynské organizéry
Umývanie riadu
Odpadkové koše
Háčiky
Kryty na sporák
Nádoby na kompostovateľný odpad
Spotrebiče na upratovanie
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Cena
Dizajnový štýl
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 366 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Háčiky v súprave Nadue
3 ks, nástenné, z bukového dreva, v prírodnej farbe
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Zone
Dávkovač mydla Nova One
Kameninový, sivý, 250 ml, ø 8,5 cm, výška 11,5 cm
(35)
Na sklade
30,09 €
s kódom
37,61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na papierové utierky Cerri
Závesný, z pochrómovanej ocele, v striebornej farbe, 9x33 cm, výška 6 cm
(362)
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Polaris
Keramický, matne čierny, 376 ml, 9,5x9 cm, výška 16 cm
(74)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Odpadkový kôš Sare
Vstavaný, v lesklej striebornej farbe, 5 l
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bonami Essentials
Háčik Bird
Nástenný, plastový, biely
(42)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Balvi
Držiak na obrúsky Feline
Kovový, čierny, 12x6 cm, výška 20 cm
(20)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Valenza
Bez vŕtania, plastový, čierny
(72)
Na sklade
Posledný kúsok
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Nádoba na kompostovateľný odpad
Plastová, modrá, 18x24,5 cm, výška 17,5 cm, 2,5 l
(77)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Homéa
Odkvapkávacia podložka na riad
Plastová, sivá, 36x28 cm
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Umbra
Háčiky v súprave Buddy
2 ks, závesné, plastové, biele
(13)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
7,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Organizér na koreničky Pepito
Nástenný, oceľový, čierny, 36x8 cm, výška 19 cm
(15)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Stojan na pokrievky a panvice
V striebornej farbe, 45x16 cm, výška 13 cm
(23)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Odpadkový kôš Leman
Pedálový, oceľový, tmavosivý, 3 l
(23)
Na sklade
13,36 €
s kódom
16,70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
-20 % s kódom
Addis
Odpadkový kôš
Plastový, svetlosivý, 5 l
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Allstar
Kryty na sporák v súprave Blue Wood
2 ks, z tvrdeného skla, so vzorom dreva, 30x52 cm
(45)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Odkvapkávač
Oceľový, čierny, 50x37 cm
(24)
Na sklade
Posledné kúsky
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Odpadkový kôš Leman
Pedálový, z nehrdzavejúcej ocele, v matne striebornej farbe, 20 l
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
64 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Umbra
Zátka do umývadla Flex
Silikónová, čierna, ø 10 cm
(3)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Odkladací stojan na varešku Tosca
Oceľový, biely, 12x11 cm, výška 16 cm
(68)
Na sklade
Posledné kúsky
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Háčik Tower
Nastaviteľný, oceľový, matne čierny
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Odpadkový kôš Auron
Plastový, v lesklej striebornej farbe, 5,5 l
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na kuchynské utierky Turbo-Loc
Bez vŕtania, z pochrómovanej ocele, v striebornej farbe, 3x23 cm, výška 6,5 cm
(178)
Na sklade
Posledné kúsky
21,64 €
s kódom
27,05 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
simplehuman
Držiak na papierové utierky
Nástenný, oceľový, v striebornej farbe, 8x33 cm, výška 12,5 cm
(20)
Na sklade
32 €
s kódom
40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
simplehuman
Stojan na umývacie prostriedky
Kovový, 11x13 cm, výška 22 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Spirella
Odpadkový kôš Erik
Pedálový, oceľový, matne biely, 5 l
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
23,26 €
s kódom
29,08 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Casa Selección
Stojan na kuchynské náčinie
Kovový, čierny/v prírodnej farbe, 12x12 cm, výška 14 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Kefa na riad
(89)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na hrnčeky
Nástenný, kovový, čierny, 28x22 cm, výška 5 cm
(75)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Zone
Pútka v súprave Loop
2 ks, béžové
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
13,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Držiak na hrnčeky
Závesný, oceľový, v striebornej farbe, 8x25 cm, výška 5 cm
(131)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Organizér na koreničky
Drevený, v prírodnej farbe, 19x13,5 cm, výška 23,5 cm
(1)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
Sitko do drezu Starfish
Gumené, čierne, ø 15 cm
(3)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Umbra
Odkvapkávacia podložka na riad UDry
Plastová, sivá, 51x33 cm
(20)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Metaltex
Háčiky v súprave
4 ks, bez vŕtania, plastové
(10)
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
1,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Odpadkový kôš Studio Duo
Na triedený odpad, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, 2x12 l
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
100 €
s kódom
125 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Spinder Design
Háčik Angle
Nástenný, oceľový, čierny
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Držiak na hrnčeky Radka
Kovový, čierny/v prírodnej farbe, ø 15,5 cm, výška 39 cm
(18)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Pure
Sklenený, modrý, 550 ml, 6x9,5 cm, výška 20 cm
(32)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Blok na nože Mesina
Bambusový, v prírodnej farbe
(16)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Bonami Essentials
Háčik Bird
Nástenný, plastový, sivý
(42)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Metaltex
Stojan na kuchynské náčinie Tokyo Lava
Z nehrdzavejúcej ocele, čierny, 13x16 cm, výška 28 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brabantia
Odkvapkávač SinkSide
Dvojposchodový, kovový, tmavosivý, 37x33 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Asola
Závesný, nerezový, v striebornej farbe
(37)
Na sklade
Posledný kúsok
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na kuchynské náčinie Tower
Kovový, čierny, 7x30 cm, výška 14 cm
(9)
Na sklade
30,09 €
s kódom
37,61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Dávkovač mydla Bosio
Nástenný, sklenený, matne čierny, 200 ml, 7x11 cm, výška 18 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Odpadkový kôš Sensu
Pedálový, plastový, čierny, 4 l
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Dávkovač mydla Atessa
Sklenený, v mentolovej farbe, 200 ml, ø 8 cm, výška 14 cm
(13)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
16
17
18
...
29
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Stojany na víno
Háčiky
Kuchynské organizéry