Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Miestnosti
Kuchyňa a jedáleň
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia
...
Kuchyňa a jedáleň
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia so zľavovým kódom
Kuchynské organizéry
Umývanie riadu
Odpadkové koše
Háčiky
Kryty na sporák
Nádoby na kompostovateľný odpad
Spotrebiče na upratovanie
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Cena
Dizajnový štýl
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 361 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Dávkovač mydla Modest
Sklenený, hnedý, 280 ml, ø 7,5 cm, výška 18 cm
(6)
Na sklade
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Maximex
Košík
Oceľový, v striebornej farbe, 40x51 cm, výška 18,5 cm
(26)
Na sklade
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Odpadkový kôš
Pedálový, plastový, biely, 50 l
(89)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Casa De Engel
Organizér do chladničky
Plastový, výška 15 cm
(4)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Odpadkový kôš
Pedálový, plastový, sivobéžový, 50 l
(86)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Odkvapkávač Tower
Dvojposchodový, kovový, čierny, 41x22 cm
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
92,80 €
s kódom
116 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Orion
Blok na nože BLACK
Plastový, čierny
(20)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Odkvapkávač Aquatex Plus
Oceľový, čierny/v striebornej farbe, 35x30 cm
(245)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Dávkovač mydla Nerno
Keramický, čierny, 490 ml, ø 8 cm, výška 18,5 cm
(22)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Casa De Engel
Organizér na koreničky
Plastový, 25,5x24,5 cm, výška 10 cm
(2)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Vieste
Závesný, nerezový, čierny
(81)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Dávkovač mydla Woya
Bez vŕtania, Turbo-loc, keramický, biely, 250 ml, ø 7 cm, výška 13 cm
(20)
Na sklade
Posledné kúsky
18,65 €
s kódom
23,31 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Blok na nože Singles
Plastový, béžový
(107)
Na sklade
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odpadkový kôš Tortona
Pedálový, oceľový, biely, 3 l
(128)
Na sklade
24,47 €
s kódom
30,59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Držiak na fólie
Oceľový, v striebornej farbe, 12x33 cm, výška 9 cm
(917)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Dávkovač mydla Turbo-Loc
Bez vŕtania, Turbo-loc, z nehrdzavejúcej ocele, sivý, 180 ml, 9x9 cm, výška 16,5 cm
(175)
Na sklade
14,15 €
s kódom
17,69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Dávkovač mydla Singles
Silikónový, svetlosivý, 300 ml, ø 7 cm, výška 15 cm
Na sklade
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Wenko
Háčiky v súprave Pavia
2 ks, bez vŕtania, Static-Loc, oceľové, čierne
(82)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
3,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rotho
Organizér do chladničky Cauma
Plastový, výška 6 cm
(8)
Na sklade
11,01 €
s kódom
13,76 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (7)
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Organizér na koreničky In&Out
Oceľový, v striebornej farbe, 28x6 cm, výška 22 cm
(241)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Odkvapkávač Dry-It
Dvojposchodový, vínovočervený, 42x29 cm
Na sklade
Posledné kúsky
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Zone
Odpadkový kôš Nova One
Pedálový, plastový, svetlohnedý, 5 l
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
61,60 €
s kódom
77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Košík
Oceľový, biely, 27x34 cm, výška 20 cm
(103)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na kuchynské utierky Over the Door
Závesný, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, 7x60 cm, výška 6 cm
(91)
Na sklade
10,17 €
s kódom
12,71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Festival
Keramický, biely, 380 ml, 10x10 cm, výška 18 cm
(25)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
KIS
Odpadkový kôš Chic Bin L
Pedálový, plastový, čierny, 45 l
(6)
Na sklade
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
Allstar
Dávkovač mydla Olinda
Keramický, biely, 500 ml, 8x8 cm, výška 20 cm
(25)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Dávkovač mydla Travertine
Kamenný, béžový, 250 ml, ø 8,5 cm, výška 12,5 cm
(3)
Na sklade
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Dávkovač mydla Badi
Keramický, žltý, 320 ml, 9,5x8 cm, výška 16 cm
(16)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Wenko
Háčik Orea
Turbo-loc, nerezový, biely
(5)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Wenko
Prídavná polička Simon
Nastaviteľná, plastová, biela, 27x40 cm, výška 8,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Maximex
Stojan na papierové utierky Cat
Drevený, čierny, 15x15 cm, výška 30 cm
(103)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Odpadkový kôš Fablo
Pedálový, plastový, zelený, 5 l
Na sklade
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Zone
Odpadkový kôš Nova
Pedálový, plastový, tmavozelený, 5 l
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
66,40 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Obľúbené
Balvi
Tašky v súprave Meow
3 ks, na triedený odpad, plastové, 3x20 l
(25)
Na sklade
11,34 €
s kódom
14,18 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Odpadkový kôš Fablo
Pedálový, plastový, čierny, 5 l
Na sklade
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 3 ks
OYOY Living Design
Háčiky v súprave Pieni
3 ks, závesné, nerezové, v mosadznej farbe
(1)
Na sklade
8 €
s kódom
10 € bez kódu
3,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Allstar
Dávkovač mydla Olinda
Keramický, matne čierny, 500 ml, ø 8 cm, výška 20 cm
(9)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
Stojan na umývacie prostriedky Surface Sink Tidy
Kovový, čierny/sivý, 13x18 cm, výška 12,5 cm
(52)
Na sklade
24,11 €
s kódom
30,14 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Odpadkový kôš Leman
Pedálový, oceľový, matne čierny, 20 l
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
67,20 €
s kódom
84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (5)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Háčiky v súprave
2 ks, závesné, bambusové, v prírodnej farbe
(38)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
4,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Príborník do zásuvky DrawerStore
Bambusový, v prírodnej farbe, 40 x 38,5 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odpadkový kôš Inca
Plastový, čierny, 2 l
(68)
Na sklade
10,62 €
s kódom
13,28 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Organizér na koreničky
Z nehrdzavejúcej ocele, čierny, 6x28 cm, výška 22 cm
(39)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Organizér na koreničky Kumino
Z nehrdzavejúcej ocele, čierny, 33x7 cm, výška 37 cm
(27)
Na sklade
31,14 €
s kódom
38,93 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Držiak na pokrievky Kiwi
Závesný, oceľový, v striebornej farbe, 23x7 cm, výška 42 cm
(1411)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Košík
Závesný, z nehrdzavejúcej ocele, čierny, 26x30 cm, výška 14 cm
(91)
Na sklade
6,87 €
s kódom
8,59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na papierové utierky
Bez vŕtania, Static-Loc, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, 8,5x30 cm
(795)
Na sklade
13,46 €
s kódom
16,83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
8
9
10
...
29
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Stojany na víno
Háčiky
Kuchynské organizéry