Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Miestnosti
Kuchyňa a jedáleň
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia
...
Kuchyňa a jedáleň
Upratovanie a organizácia
Luxusné upratovanie a organizácia so zľavovým kódom
Kuchynské organizéry
Umývanie riadu
Odpadkové koše
Háčiky
Kryty na sporák
Nádoby na kompostovateľný odpad
Spotrebiče na upratovanie
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Cena
Dizajnový štýl
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 358 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Orion
Háčiky v súprave
2 ks, závesné, nerezové, v striebornej farbe
(1)
Na sklade
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
2,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Sitko do drezu
Kovové, v striebornej farbe, ø 7,5 cm
(179)
Na sklade
3,52 €
s kódom
4,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Háčik Fixeo
Bez vŕtania, bambusový, biely/v prírodnej farbe
(1)
Na sklade
3,52 €
s kódom
4,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Addis
Hubka na riad Fairy
Plastová
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
3,52 €
s kódom
4,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
douceur d'intérieur
Háčiky v súprave Fixeo
4 ks, závesné, kovové, matne čierne
Na sklade
3,52 €
s kódom
4,40 € bez kódu
1,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (2)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
douceur d'intérieur
Háčiky v súprave Fixeo
4 ks, závesné, kovové, v lesklej striebornej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
3,52 €
s kódom
4,40 € bez kódu
1,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Háčik Fixeo
Bez vŕtania, bambusový, čierny/v prírodnej farbe
(1)
Na sklade
3,52 €
s kódom
4,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
douceur d'intérieur
Háčiky v súprave Fixeo
2 ks, bez vŕtania, kovové, v lesklej striebornej farbe
(1)
Na sklade
3,12 €
s kódom
3,90 € bez kódu
1,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
douceur d'intérieur
Háčiky v súprave Fixeo
2 ks, bez vŕtania, kovové, v matne zlatej farbe
(2)
Na sklade
3,12 €
s kódom
3,90 € bez kódu
1,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
douceur d'intérieur
Háčiky v súprave Fixeo
2 ks, bez vŕtania, kovové, matne biele
(2)
Na sklade
3,12 €
s kódom
3,90 € bez kódu
1,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
douceur d'intérieur
Háčiky v súprave Fixeo
2 ks, bez vŕtania, kovové, matne čierne
(1)
Na sklade
3,12 €
s kódom
3,90 € bez kódu
1,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 4 ks
douceur d'intérieur
Háčiky v súprave Fixeo
4 ks, bez vŕtania, kovové, matne čierne
Na sklade
3,12 €
s kódom
3,90 € bez kódu
0,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Addis
Náhradné špongie ku kefe na riad v súprave Fairy
3 ks
(12)
Na sklade
3,12 €
s kódom
3,90 € bez kódu
1,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
douceur d'intérieur
Háčiky v súprave Fixeo
4 ks, bez vŕtania, kovové, čierne/v striebornej farbe
Na sklade
3,12 €
s kódom
3,90 € bez kódu
0,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Pre zobrazenie viacerých výsledkov odoberte niektorý z filtrov
Zľavový kód
1
...
25
26
27
28
29
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Stojany na víno
Háčiky
Kuchynské organizéry