Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Miestnosti
Kuchyňa a jedáleň
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia
...
Kuchyňa a jedáleň
Upratovanie a organizácia
Upratovanie a organizácia so zľavovým kódom
Kuchynské organizéry
Umývanie riadu
Odpadkové koše
Háčiky
Kryty na sporák
Nádoby na kompostovateľný odpad
Spotrebiče na upratovanie
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Cena
Dizajnový štýl
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 363 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Metaltex
Držiak na poháre na víno
Závesný, oceľový, v striebornej farbe, 8x25 cm, výška 3 cm
(13)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bonami Essentials
Háčik Bird
Nástenný, plastový, biely
(42)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Dávkovač mydla Tower
Plastový, biely, 250 ml, 5,5x5,5 cm, výška 18,5 cm
(26)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Zone
Odpadkový kôš Nova
Pedálový, plastový, tmavosivý, 5 l
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
61,60 €
s kódom
77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
Premium
-20 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Prídavná polička Tower
Kovová, biela, 41x24 cm, výška 28 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Balvi
Držiak na obrúsky Ramen
Kovový, žltý, 14x5 cm, výška 12,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brabantia
Odpadkový kôš Bo Hi
Oceľový, matne čierny, 4 l
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Wenko
Špongie na gril v súprave Ben
2 ks, nylonové
(64)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
3,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Háčik Rondo
Bez vŕtania, nerezový, čierny
(50)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Háčik Genova
Bez vŕtania, Turbo-loc, nerezový, v matne striebornej farbe
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Spirella
Odpadkový kôš Bowl Matt
Plastový, taupe, 1 l
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
13,74 €
s kódom
17,17 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Stojan na umývacie prostriedky Circular
Plastový, čierny, 12,5x22 cm, výška 15 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Puzdro na prestieranie Tower
Bez vŕtania, kovové, biele, 2,5x50,5 cm, výška 36,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
66,40 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Zone
Odpadkový kôš Ume Steel
Pedálový, z nehrdzavejúcej ocele, v matne striebornej farbe, 4 l
(40)
Na sklade
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Rondo
Závesný, nerezový, v striebornej farbe
(42)
Na sklade
14,36 €
s kódom
17,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Elletipi
Odpadkový kôš Easy
Vstavaný, plastový, tmavosivý, 18 l
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
31,45 €
s kódom
39,31 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Zone
Odpadkový kôš Nova
Pedálový, plastový, biely, 5 l
(20)
Na sklade
61,60 €
s kódom
77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kryty na sporák v súprave Mojito
2 ks, z tvrdeného skla, zelené, s potlačou, 30x52 cm
(366)
Na sklade
Posledné kúsky
31,55 €
s kódom
39,44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Brasil
Plastový, v petrolejovej farbe, 320 ml, 7x9 cm, výška 16,5 cm
(92)
Na sklade
Posledné kúsky
9,69 €
s kódom
12,11 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Addis
Veko na odpadkový kôš
Plastové, modré
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Wenko
Odpadkový kôš Leman
Pedálový, oceľový, staroružový, 3 l
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
21,64 €
s kódom
27,05 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
Premium
-20 % s kódom
Zone
Dávkovač mydla Time
Betónový, svetlosivý, 8x9 cm, výška 13 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
29,73 €
s kódom
37,16 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Odpadkový kôš Design
Pedálový, oceľový, krémovobiely, 20 l
(5)
Na sklade
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Odkvapkávač Tower
Dvojposchodový, kovový, biely, 41x22 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
96 €
s kódom
120 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Spinder Design
Háčik Tuba M
Nástenný, oceľový, čierny
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Háčik Flare
Nástenný, kovový, hnedý
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
9,48 €
s kódom
11,85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Odpadkový kôš Duo Dust
Na triedený odpad, plastový, biely, 2x10 l
(61)
Na sklade
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Prídavná polička Tower
Kovová, čierna, 50x30 cm, výška 35 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
98,40 €
s kódom
123 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Odkvapkávač
Oceľový, biely, 36x33 cm
(189)
Na sklade
8,40 €
s kódom
10,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Kryt na sporák Marble
Z PVC, biely, s abstraktným vzorom, 60x52 cm
(3)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
simplehuman
Držiak na hubku Slim
Bez vŕtania, kovový, v striebornej farbe, 11x17 cm, výška 16 cm
(39)
Na sklade
Posledné kúsky
22,41 €
s kódom
28,01 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Dávkovač mydla Bivio
Bez vŕtania, Turbo-loc, sklenený, matne čierny, 150 ml, 10x8 cm, výška 16,5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Addis
Odpadkový kôš
Na triedený odpad/vstavaný, plastový, sivý, 2x10 l
(15)
Na sklade
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
Dávkovač mydla Touch
Plastový, biely, 230 ml, 7x10 cm, výška 13 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Compactor
Háčik Bestlock Magic Bath
Bez vŕtania, kovový, čierny
(13)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Brasil
Plastový, sivý, 320 ml, 7x9 cm, výška 16,5 cm
(37)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Dávkovač mydla Round
Plastový, čierny, 500 ml, ø 8 cm, výška 23 cm
Na sklade
Posledné kúsky
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Stojan na kapsule Radka
Otočný, čierny, ø 13 cm
(7)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
douceur d'intérieur
Háčiky v súprave Fixeo
2 ks, bez vŕtania, kovové, matne čierne
(2)
Na sklade
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
2,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Držiak na kuchynské utierky Tosca
Závesný, oceľový, biely, 7,5x33 cm, výška 6 cm
(41)
Na sklade
Posledné kúsky
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Casa De Engel
Organizér na fľaše
Plastový, výška 10,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Sigma
Nástenný, oceľový, biely
(38)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Odpadkový kôš Walther
Pedálový, kovový, čierny, 10 l
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
85,60 €
s kódom
107 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
Maximex
Prídavná polička Expando
Kovová, v striebornej farbe, 116x21 cm, výška 27 cm
(28)
Na sklade
Posledné kúsky
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Odpadkový kôš Aries Canvas Paper Laminate
Kancelársky, čierny
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Odpadkový kôš Leman
Pedálový, oceľový, v lososovej farbe, 3 l
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
-20 % s kódom
súprava 4 ks
douceur d'intérieur
Háčiky v súprave Fixeo
4 ks, bez vŕtania, kovové, matne čierne
Na sklade
3,12 €
s kódom
3,90 € bez kódu
0,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na hrnčeky
Nástenný, kovový, čierny, 28x22 cm, výška 5 cm
(75)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
18
19
20
...
29
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Stojany na víno
Háčiky
Kuchynské organizéry