Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Kúpeľňový textil
Uteráky
Uteráky
...
Kúpeľňový textil
Uteráky
Uteráky so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Veľkosť
Zloženie a druh materiálu
Súprava
+ Ďalšie (10)
Zľavový kód
378 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Marina
10 ks, froté, bavlnené, čierne, 4x malý uterák (30x50)/4x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(25)
Na sklade
Posledné kúsky
64 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
Premium
-20 % s kódom
Zone
Uterák Classic
Svetlosivý, 50x100 cm
(7)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Zone
Uterák Classic
Svetlozelený, 50x70 cm
(13)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Uterák Bath
Froté, bavlnený, hnedý/béžový, 50x100 cm
(6)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Uterák Bath
Froté, bavlnený, béžový, 50x100 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Uterák Bath
Froté, bavlnený, svetlozelený, 50x100 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Uterák Bath
Froté, bavlnený, fialový, 50x100 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Uterák Bath
Froté, bavlnený, svetlosivý, 50x100 cm
(9)
Doručenie od 9. 11. 2026
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Uterák Bath
Froté, bavlnený, zelený, 50x100 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Uterák Bath
Froté, bavlnený, modrý, 50x100 cm
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Foutastic
Uterák Rainbow
Froté, bavlnený, biely, 30x50 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Foutastic
Uterák Rainbow
Froté, bavlnený, červený, 30x50 cm
(23)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Obľúbené
Foutastic
Uterák Rainbow
Froté, bavlnený, ružový, 30x50 cm
(24)
Na sklade
Posledné kúsky
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Foutastic
Uterák Rainbow
Froté, bavlnený, fialový, 50x90 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Foutastic
Uterák Rainbow
Froté, bavlnený, fialový, 30x50 cm
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Foutastic
Uterák Rainbow
Froté, bavlnený, zelený, 50x90 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Foutastic
Uterák Rainbow
Froté, bavlnený, zelený, 30x50 cm
(21)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Foutastic
Uterák Rainbow
Froté, bavlnený, žltý, 50x90 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Foutastic
Uterák Rainbow
Froté, bavlnený, žltý, 30x50 cm
(33)
Doručenie od 4. 11. 2026
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Restilo
Uterák Bamby
Froté, s prímesou bambusu, tyrkysovomodrý, 50x100 cm
(28)
Doručenie od 16. 10. 2026
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Bamby
6 ks, froté, s prímesou bambusu, béžové, 4x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(7)
Doručenie od 16. 10. 2026
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Bamby
6 ks, froté, s prímesou bambusu, tmavosivé, 4x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(28)
Na sklade
Posledný kúsok
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Bamby
6 ks, froté, s prímesou bambusu, tmavohnedé, 4x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(30)
Na sklade
Posledný kúsok
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Bamby
6 ks, froté, s prímesou bambusu, béžové, 4x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(22)
Doručenie od 16. 10. 2026
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Marina
6 ks, froté, bavlnené, tmavofialové, 4x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(21)
Na sklade
Posledné kúsky
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Restilo
Uterák Marina
Froté, bavlnený, v levanduľovej farbe, 50x100 cm
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Restilo
Uterák Marina
Froté, bavlnený, červený, 50x100 cm
(40)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Good Morning
Uteráky v súprave Plain
4 ks, froté, bavlnené, biele, 50x100 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
8,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Good Morning
Uteráky v súprave Plain
4 ks, froté, bavlnené, béžové, 50x100 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
8,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Good Morning
Uteráky v súprave Plain
4 ks, froté, bavlnené, svetlosivé, 50x100 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
8,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Good Morning
Uteráky v súprave Plain
4 ks, froté, bavlnené, antracitové, 50x100 cm
(2)
Na sklade
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
8,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
Premium
-20 % s kódom
Zone
Uterák Classic
Tmavosivý, 50x70 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Zone
Uterák Classic
Tmavosivý, 50x100 cm
(8)
Doručenie od 26. 10. 2026
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Zone
Uterák Classic
Antracitový, 50x70 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
súprava 10 ks
Obľúbené
Foutastic
Uteráky v súprave Rainbow
10 ks, froté, bavlnené, 30x50 cm
(64)
Na sklade
Posledný kúsok
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
2,99 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Foutastic
Uteráky v súprave Rainbow
4 ks, froté, bavlnené, žlté/oranžové, 50x90 cm
(152)
Doručenie od 4. 11. 2026
20,14 €
s kódom
25,17 € bez kódu
6,29 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Foutastic
Uteráky v súprave Rainbow
4 ks, froté, bavlnené, zelené, 50x90 cm
(200)
Na sklade
Posledné kúsky
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
7,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Foutastic
Uteráky v súprave Rainbow
4 ks, froté, bavlnené, hnedé/béžové, 50x90 cm
(398)
Doručenie od 4. 11. 2026
20,74 €
s kódom
25,92 € bez kódu
6,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Foutastic
Uteráky v súprave Rainbow
4 ks, froté, bavlnené, modré, 50x90 cm
(292)
Doručenie od 4. 11. 2026
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
7,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Foutastic
Uteráky v súprave Rainbow
4 ks, froté, bavlnené, 50x90 cm
(117)
Na sklade
Posledné kúsky
27,62 €
s kódom
34,53 € bez kódu
8,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Zone
Uterák Classic
Čierny, 50x70 cm
(30)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Zone
Uterák Classic
Čierny, 50x100 cm
(21)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (3)
Pre zobrazenie viacerých výsledkov odoberte niektorý z filtrov
Zľavový kód
1
...
4
5
6
7
8
Súvisiace kategórie
Detské osušky
Plážové osušky a deky
Obľúbené filtre
Froté uteráky
Bambusové uteráky