Valentín pre všetkých: oslávte ho s kamarátmi, rodinou aj domácimi miláčikmi

Valentína nemusia oslavovať len ľudia v romantickom vzťahu. Láska a náklonnosť sa prejavuje v mnohých podobách - či už ide o členov rodiny, priateľov, kolegov alebo vašich domácich miláčikov. Nezabudnite preto vyjadriť svoje city. Máme pre vás množstvo tipov na darčeky, ktorými im urobíte radosť.

Produkty

Urobte si párty s priateľmi

Nemáte radi klasický koncept Valentína? Ignorujte konvencie a urobte si ho podľa seba. Užite si večer s priateľmi, ktorí vám boli oporou v dobrých aj zlých časoch.

Nie príliš sladké, ale jemné stolovanie

Ak chcete, aby váš večierok pôsobil slávnostnejšie ako bežná večera, dbajte pri prestieraní stola na malé detaily. Môžu to byť roztomilé ľanové obrúsky v ružovej farbe, porcelánové servírovacie misy v tvare srdca alebo váza s rezanými kvetmi.

Štýlová výzdoba

Valentín je nepochybne o červených a ružových tónoch - preto si na dekorácie a doplnky vyberte odtieň, ktorý je vášmu srdcu najbližší. Púdrová ružová bude pôsobiť decentne, zatiaľ čo sýta purpurová farba bude pre zmenu neprehliadnuteľná. Aby tieto farby vynikli a výsledok pôsobil harmonicky, doplňte ich nábytkom a doplnkami v neutrálnych a prírodných tónoch, ako je biela, béžová alebo hnedá.

Produkty

Čo vo vašom srdci, to na valentínskej karte

Možno vaši blízki až príliš dobre vedia, čo pre vás znamenajú. Napriek tomu je skvelé vyjadriť svoje pocity nahlas - alebo aspoň písomne. Zistíte, že na danú osobu úplne zapôsobíte. Vráťte sa do školských čias, keď sa rozdávali ručne písané valentínky, a vyrobte si vlastné. Máme pre vás tipy na valentínske pohľadnice typu "urob si sám", ako aj odkaz na vytlačenie vtipnej pohľadnice.

Drobnosti, ktorými urobíte radosť svojim priateľom, kolegom (a sebe)

Ak chcete obdarovať svojich blízkych, vyberte doplnok, ktorý im spríjemní každodenný život. Môže to byť štýlový hrnček na kávu, dizajnový zápisník, voňavé mydlo alebo sviečka. Ak dobre poznáte vkus obdarovaného, môžete mu zaobstarať aj malú dekoráciu alebo vázu. Ak si však netrúfate, lepším riešením je poukážka.

Produkty

Nezabudnite na svojich chlpatých priateľov

Dávajú vám len bezpodmienečnú lásku, (väčšinou) vám nepovedia nie a vždy vás srdečne privítajú, keď prídete domov. Preto potešte svojho milovaného domáceho miláčika nielen niečím dobrým na jedenie, ale aj novým pelechom alebo štýlovými miskami.