Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Vankúše
Vankúše
...
Textil
Vankúše
Vankúše so zľavovým kódom
Dekoračné vankúše
Obliečky na vankúše
Špeciálne vankúšiky
Ochrana proti prievanu
Pohovkové vankúše
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Zloženie a druh materiálu
Tvar
Veľkosť vankúša
+ Ďalšie (10)
Zľavový kód
989 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Novinka
Mioli Decor
Dekoračný vankúš Bal Kabagi
Oranžový, 18x18 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Hugo Frosch
Termofor Classic
Tmavomodrý, 1,8 l
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Cosy Ribbed
Mikroplyšový, v tehlovej farbe, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(7)
Doručenie od 4. 11. 2026
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Camel
Ľanová, 40x40 cm
(2)
Doručenie od 19. 11. 2026
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Attica Velvet Embroidered
2 ks, 50x75 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
10,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Essentiel
Čierny, 60x60 cm
(41)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Attica Velvet Embroidered
2 ks, 50x75 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
10,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Meadowsweet Floral
Ružový/sivý, 30x40 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Gingerbread
Zamatový, s vianočným motívom, hnedý, 28x37 cm
(10)
Doručenie od 4. 11. 2026
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 2 ks
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Attica Velvet
2 ks, 50x75 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
10,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
súprava 2 ks
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Attica Velvet
2 ks, 50x75 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
10,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Forest Green
Ľanová, 40x40 cm
(212)
Doručenie od 19. 11. 2026
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (4)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obliečka na vankúš Etna
Bavlnená, pruhovaná, 30x50 cm
(1)
Na sklade
16,87 €
s kódom
21,09 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obliečka na vankúš Nacha
S prímesou ľanu, 45x45 cm
(1)
Na sklade
16,87 €
s kódom
21,09 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obliečka na vankúš Nacha
S prímesou ľanu, 45x45 cm
(1)
Na sklade
16,87 €
s kódom
21,09 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obliečka na vankúš Tazu
Ľanová, 30x50 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
16,92 €
s kódom
21,15 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obliečka na vankúš Tazu
Ľanová, 45x45 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
16,92 €
s kódom
21,15 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Mioli Decor
Dekoračný vankúš Top
Z materiálu bouclé, krémovobiely, ø 20 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Crushed Velvet Diamante
Zamatový, sivý, 45x45 cm
(9)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Microvelvet
Zamatový, tmavosivý, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(67)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Waffle
Bavlnený, modrý, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Waffle
Bavlnený, béžový, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Ashes of Roses
Ľanová, 40x40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Crushed Velvet Diamante
Zamatový, béžový, 45x45 cm
(18)
Doručenie od 4. 11. 2026
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mioli Decor
Dekoračný vankúš Top
Z materiálu bouclé, ružový, ø 20 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Microvelvet
Zamatový, tmavozelený, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(66)
Doručenie od 9. 11. 2026
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Mioli Decor
Dekoračný vankúš Top
Z materiálu bouclé, sivý, ø 20 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Cotton Sateen
2 ks, z bavlneného saténu, 50x75 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
10,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Novinka
Mila Home
Obliečky na vankúše v súprave Merry Christmas
2 ks, s vianočným motívom, s potlačou, 43x43 cm
Doručenie od 15. 12. 2026
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mioli Decor
Dekoračný vankúš Top
Z materiálu bouclé, v tehlovej farbe, ø 20 cm
(6)
Doručenie od 4. 11. 2026
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Mioli Decor
Dekoračný vankúš Top
Z materiálu bouclé, svetlohnedý, ø 20 cm
(6)
Doručenie od 4. 11. 2026
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obliečka na vankúš Marena
Ľanová, pruhovaná, 45x45 cm
Na sklade
Posledné kúsky
17,22 €
s kódom
21,53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obliečka na vankúš Marena
Ľanová, pruhovaná, 45x45 cm
Na sklade
Posledný kúsok
17,28 €
s kódom
21,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
Dekoračný vankúš Santos
Z recyklovanej bavlny, tmavomodrý, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(3)
Na sklade
17,42 €
s kódom
21,78 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Microvelvet
Zamatový, biely, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(37)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Obľúbené
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Microvelvet
Zamatový, ružový, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(36)
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Casa Selección
Dekoračné vankúše v súprave Mid Century
2 ks, z materiálu bouclé, žlté, s odnímateľným poťahom, 30x50 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
10,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Pineapple Elephant
Obliečky na vankúše v súprave Casablanca Pinsonic
2 ks, štruktúrované, 50x75 cm
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
10,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Iris
Zamatový, sivý, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Microvelvet
Zamatový, béžový, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(26)
Doručenie od 9. 11. 2026
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Microvelvet
Zamatový, žltý, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(60)
Doručenie od 9. 11. 2026
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Waffle
Bavlnený, vínovočervený, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Candy Cane
Fleecový, s vianočným motívom, červený/biely, s odnímateľným poťahom, 50x30 cm
(7)
Doručenie od 4. 11. 2026
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Nutcracker
Zamatový, s vianočným motívom, tmavozelený, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(14)
Doručenie od 4. 11. 2026
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Lattice Cut
Zamatový, sivobéžový, s odnímateľným poťahom, 43x43 cm
(80)
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Cotton Sateen
2 ks, z bavlneného saténu, 50x75 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
11,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Maximex
Cestovný vankúšik
Modrý, 20x32 cm
(10)
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Christmas Capybara
Hnedý, 20x30 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
10
11
12
...
21
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Závesy a záclony
Koberce
Obliečky
Plachty
Prikrývky na posteľ
Prikrývky a výplne
Chrániče matracov
Vankúše
Obľúbené filtre
Vankúše s vianočným motívom