Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Vankúše
Vankúše
...
Textil
Vankúše
Vankúše so zľavovým kódom
Dekoračné vankúše
Obliečky na vankúše
Špeciálne vankúšiky
Ochrana proti prievanu
Pohovkové vankúše
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Zloženie a druh materiálu
Tvar
Veľkosť vankúša
+ Ďalšie (10)
Zľavový kód
989 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Kate Louise
Obliečka na vankúš
S vianočným motívom, s nápismi/s potlačou, 43x43 cm
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kate Louise
Obliečka na vankúš
S vianočným motívom, s potlačou, 43x43 cm
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kate Louise
Obliečka na vankúš
S vianočným motívom, s potlačou, 43x43 cm
(1)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kate Louise
Obliečka na vankúš
S vianočným motívom, s nápismi/s potlačou, 43x43 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kate Louise
Obliečka na vankúš Happy Holiday
S vianočným motívom, s nápismi/s potlačou, 43x43 cm
(1)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Kate Louise
Obliečka na vankúš
S vianočným motívom, s nápismi/s potlačou, 43x43 cm
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kate Louise
Obliečka na vankúš
S vianočným motívom, s potlačou, 43x43 cm
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kate Louise
Obliečka na vankúš
S vianočným motívom, s potlačou, 43x43 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečky na vankúše v súprave Rachel
4 ks, s potlačou, 55x55 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Brushed
2 ks, flanelové, 50x75 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Brushed
2 ks, flanelové, 50x75 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
8,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Brushed
2 ks, flanelové, 50x75 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
8,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Brushed
2 ks, flanelové, 50x75 cm
(5)
Doručenie od 4. 11. 2026
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Brushed
2 ks, flanelové, 50x75 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Nutcracker
Zamatový, s vianočným motívom, tmavozelený, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(14)
Doručenie od 4. 11. 2026
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Cosy Ribbed
Mikroplyšový, khaki, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Christmas Tree
Z materiálu bouclé, s vianočným motívom, biely, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Cosy Ribbed
Mikroplyšový, v petrolejovej farbe, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(9)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Candy Cane
Fleecový, s vianočným motívom, červený/biely, s odnímateľným poťahom, 50x30 cm
(7)
Doručenie od 4. 11. 2026
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Cosy Ribbed
Mikroplyšový, v tehlovej farbe, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(7)
Doručenie od 4. 11. 2026
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Cosy Ribbed
Mikroplyšový, žltý, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Lattice Cut
Zamatový, sivobéžový, s odnímateľným poťahom, 43x43 cm
(80)
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Crushed Velvet
Zamatový, ružový, s odnímateľným poťahom, 55x55 cm
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Crushed Velvet
Zamatový, sivý, s odnímateľným poťahom, 55x55 cm
(14)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Sparkle
Zamatový, s vianočným motívom, tmavomodrý, s odnímateľným poťahom, 30x50 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Crushed Velvet
Zamatový, béžový, s odnímateľným poťahom, 55x55 cm
(24)
Na sklade
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Maximex
Ergonomický vankúš Comfort
Čierny, 25x43 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Really Nice Things
Dekoračný vankúš Prada
Čierny, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(24)
Na sklade
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš
S vianočným motívom, s potlačou, 43x43 cm
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš
S vianočným motívom, s ornamentmi, 43x43 cm
(1)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš
S vianočným motívom, so zvieracím vzorom, 43x43 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš
S vianočným motívom, s potlačou, 43x43 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš
S vianočným motívom, s potlačou, 43x43 cm
(17)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš
S vianočným motívom, s potlačou, 43x43 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš
S vianočným motívom, s potlačou, 43x43 cm
(14)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš
S vianočným motívom, s potlačou, 43x43 cm
(4)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš
S vianočným motívom, s potlačou, 43x43 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš
S vianočným motívom, s potlačou, 43x43 cm
(2)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečky na vankúše v súprave Gold on Pink
4 ks, s vianočným motívom, pruhované, 43x43 cm
Na sklade
Posledné kúsky
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Ashes of Roses
Ľanová, 40x40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Natural
Ľanová, 80x80 cm
(212)
Na sklade
Posledné kúsky
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Ashes of Roses
Ľanová, 65x65 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Ashes of Roses
Ľanová, 40x60 cm
(8)
Doručenie od 19. 11. 2026
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Ashes of Roses
Ľanová, 40x60 cm
(3)
Doručenie od 19. 11. 2026
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Lemon Curry
Ľanová, 40x60 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Ashes of Roses
Ľanová, 40x40 cm
(141)
Na sklade
Posledné kúsky
30,72 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Lemon Curry
Ľanová, 80x80 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš White
Ľanová, 80x80 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
14
15
16
...
21
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Závesy a záclony
Koberce
Obliečky
Plachty
Prikrývky na posteľ
Prikrývky a výplne
Chrániče matracov
Vankúše
Obľúbené filtre
Vankúše s vianočným motívom