Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Vankúše
Vankúše
...
Textil
Vankúše
Vankúše so zľavovým kódom
Dekoračné vankúše
Obliečky na vankúše
Špeciálne vankúšiky
Ochrana proti prievanu
Pohovkové vankúše
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Zloženie a druh materiálu
Tvar
Veľkosť vankúša
+ Ďalšie (10)
Zľavový kód
992 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Vankúš na gauč Martina
Ženilkový, krémovobiely, šírka 60 cm, váha 2 kg
(1)
Doručenie od 7. 12. 2026
62,40 €
s kódom
78 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť vankúša (2)
-20 % s kódom
Light & Living
Dekoračný vankúš Liena
Vínovočervený, s odnímateľným poťahom, 30x60 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Christmas Nutcracker Bear
S vianočným motívom, červený, 20x30 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Cosmopolitan Design
Dekoračné vankúše v súprave Rome Velvet
2 ks, zelené, 50x55 cm
Na sklade
Posledný kúsok
105,60 €
s kódom
132 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Cotton Percale
2 ks, z bavlneného perkálu, 50x75 cm
(82)
Doručenie od 4. 11. 2026
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
5,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Khaki
Ľanová, 40x40 cm
(141)
Na sklade
Posledný kúsok
30,72 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Cirrus
S prímesou juty, svetlohnedý, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Jerry Fabrics
Dekoračný vankúš Perníček
Fleecový, s vianočným motívom, hnedý, 38x32 cm
Doručenie od 14. 10. 2026
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Christmas Gingerbread Stripe
S vianočným motívom, červený/v prírodnej farbe, 30x50 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Frilled Christmas Tree
S vianočným motívom, tmavozelený/v prírodnej farbe, 45x45 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Dekoračný vankúš Isnel
Z recyklovanej bavlny, vínovočervený, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Christmas Tartan Teddy Bear
S vianočným motívom, červený/tmavozelený, 45x45 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Christmas Dog
Béžový, 20x30 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Mistletoe
Ľanová, s vianočným motívom, 40x60 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Cosmopolitan Design
Dekoračný vankúš Rome Velvet
Zamatový, žltý, ø 13 cm
Na sklade
Posledný kúsok
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Woodland Crochet
Červený, 35x20 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Christmas Capybara
Hnedý, 20x30 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Cosy Ribbed
Mikroplyšový, krémovobiely, 45x45 cm
(42)
Doručenie od 4. 11. 2026
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Novinka
súprava 2 ks
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Attica Velvet
2 ks, 50x75 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
10,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
súprava 2 ks
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Attica Velvet
2 ks, 50x75 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
10,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Hugo Frosch
Termofor Classic
Mikroplyšový, červený, 1,8 l
Na sklade
Posledný kúsok
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Termofor Warmers
Mikroplyšový, taupe, 2 l
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Termofor Warmers
Sivý, 2 l
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Vankúš na gauč Martina
Ľanový, krémovobiely, šírka 36 cm, váha 900 g
(1)
Doručenie od 7. 12. 2026
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Mioli Decor
Dekoračný vankúš Bal Kabagi
Oranžový, 18x18 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Termofor Etoiline
Fleecový, svetloružový, 1,8 l
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Khaki
Ľanová, 65x65 cm
(141)
Na sklade
Posledné kúsky
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Satin Stripe
2 ks, damaškové, pruhované, 50x75 cm
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
6,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Vankúš na gauč Martina
Z textílie buklé, krémovobiely, šírka 70 cm
(1)
Doručenie od 7. 12. 2026
67,20 €
s kódom
84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave So Soft Satin Stripe
4 ks, saténové, 75x50 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
5,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Mioli Decor
Dekoračný vankúš Teddy Kalp
Ružový, 38x33 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Etoilea
Bavlnený, s vianočným motívom, červený, s odnímateľným poťahom/s jednostrannou potlačou, 40x40 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Mila Home
Obliečka na vankúš Strawberry Latte
S abstraktným vzorom, 43x43 cm
(7)
Doručenie od 15. 12. 2026
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Novinka
Mioli Decor
Dekoračný vankúš Teddy Kalp
Béžový, 38x33 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Mioli Decor
Dekoračný vankúš Sugar Candy
Oranžový/ružový, s odnímateľným poťahom, 60x15 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
31,12 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Mioli Decor
Dekoračný vankúš Sugar Candy
Zelený/ružový, s odnímateľným poťahom, 60x15 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
31,12 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Obliečka na vankúš Toy Soldier
S vianočným motívom, 45x45 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave So Soft Satin Stripe
4 ks, saténové, 75x50 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
5,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave So Soft Satin Stripe
4 ks, saténové, 75x50 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
5,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Cocoon
Mikroplyšový, sivý, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
Doručenie od 9. 11. 2026
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Termofor Bambi
Fleecový, svetloružový, 1,8 l
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Easy Iron Percale
2 ks, perkálové, 50x75 cm
(15)
Doručenie od 4. 11. 2026
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
4,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Round Soft Touch
Zamatový, sivý, ø 40 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Cosmopolitan Design
Dekoračný vankúš Rome Velvet
Zamatový, čierny, 42x42 cm
Na sklade
Posledné kúsky
70,40 €
s kódom
88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mioli Decor
Dekoračný vankúš Top
Z materiálu bouclé, čierny, ø 25 cm
(6)
Doručenie od 4. 11. 2026
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Novinka
Jerry Fabrics
Dekoračný vankúš Perníček
Fleecový, s vianočným motívom, hnedý, 40x29 cm
Doručenie od 14. 10. 2026
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Cosmopolitan Design
Dekoračný vankúš Rome Velvet
Zamatový, ružový, 50x50 cm
Na sklade
Posledné kúsky
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Dekoračný vankúš Anniversary
S prímesou bavlny, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
17
18
19
20
21
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Závesy a záclony
Koberce
Obliečky
Plachty
Prikrývky na posteľ
Prikrývky a výplne
Chrániče matracov
Vankúše
Obľúbené filtre
Vankúše s vianočným motívom