Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Vankúše
Vankúše
...
Textil
Vankúše
Vankúše so zľavovým kódom
Dekoračné vankúše
Obliečky na vankúše
Špeciálne vankúšiky
Ochrana proti prievanu
Pohovkové vankúše
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Zloženie a druh materiálu
Tvar
Veľkosť vankúša
+ Ďalšie (10)
Zľavový kód
987 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečka na vankúš Twily
40x40 cm
(7)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Hugo Frosch
Termofor Eco Classic Comfort
Tmavomodrý, 2 l
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Damask Jacquard
Damaškový, béžový, 43x43 cm
(2)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Cosy Diamond
Mikroplyšový, béžový, 43x43 cm
(2)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Leo
Zo ženilky, antracitový, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(2)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Roseris
Sivý, s odnímateľným poťahom, 40x60 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Vankúš na gauč Blok
Ženilkový, béžový, šírka 60 cm, váha 1 kg
(2)
Na sklade
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť vankúša (3)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Ondine
Béžový, s odnímateľným poťahom, 40x60 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Blanca
Béžový, s odnímateľným poťahom, 40x40 cm
(2)
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Cotton Sateen Green
2 ks, z bavlneného saténu, 50x75 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
7,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečka na vankúš Natureo
Zamatová, štruktúrovaná, 40x40 cm
(2)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Botany 2
Ľanová, s kvetinovým vzorom, 50x70 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Lattice Cut
Zamatový, čierny, s odnímateľným poťahom, 43x43 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Marshmallow
Zamatový, oranžový/hnedý, ø 40 cm
(2)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Iliade
Bavlnený, biely/sivý, s odnímateľným poťahom, 40x40 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Rava
Mikroplyšový, béžový, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(2)
Na sklade
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Cotton Percale
2 ks, z bavlneného perkálu, 50x75 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
5,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Cosy Ribbed
Mikroplyšový, zelený, 45x45 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Dekoračný vankúš Eydis
S prímesou bavlny, tmavomodrý, 45x45 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Red Gingham
Ľanová, kockovaná, 50x50 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Obliečka na vankúš Forest Nest
40x40 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Pineapple Elephant
Dekoračný vankúš Jaipur Chunky Waffle
Bavlnený, béžový, s odnímateľným poťahom, 30x50 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Cuddly
Mikroplyšový, tmavohnedý, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Easy Iron Percale
2 ks, perkálové, 50x75 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
4,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obliečka na vankúš Tazu
Ľanová, 30x50 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
16,92 €
s kódom
21,15 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš Easter
S veľkonočným motívom, s potlačou, 43x43 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Cosy Diamond
Mikroplyšový, tmavomodrý, s odnímateľným poťahom, 43x43 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Sehlbach
Dekoračný vankúš Paisley
S odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Ochrana proti prievanu Curly Wooly
Béžová, 10x80 cm
(2)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave So Soft Non-Iron
4 ks, 50x75 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
2,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Lemon Curry
Ľanová, 80x80 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Thin Black Stripes
Ľanová, pruhovaná, 50x60 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Satin Stripe
2 ks, damaškové, pruhované, 50x75 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
4,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Butter Kings
Obliečka na vankúš Freezing
Bavlnená, 45x45 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kate Louise
Obliečka na vankúš
S vianočným motívom, s nápismi/s potlačou, 43x43 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Lemon Curry
Ľanová, 40x60 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Kate Louise
Obliečka na vankúš
S vianočným motívom, s potlačou, 43x43 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Easy Iron Percale
2 ks, perkálové, 50x75 cm
(2)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
4,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
JAHU collections
Dekoračný vankúš Mia
Zamatový, červený, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
JAHU collections
Dekoračný vankúš Peacock Feathers
S odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kate Louise
Dekoračný vankúš Scorpio
Biely, s odnímateľným poťahom, 43x43 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Christmas Print
Ľanová, s vianočným motívom, s potlačou, 50x50 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Java
Zamatový, biely, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(2)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
JAHU collections
Dekoračný vankúš Alex
Mikroplyšový, hnedý, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Waffle
Bavlnený, vínovočervený, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Natural
Ľanová, 70x90 cm
(2)
Doručenie od 19. 11. 2026
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Green Gate
Obliečka na vankúš
Bavlnená, s kvetinovým vzorom, 30x50 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Kate Louise
Dekoračný vankúš Neo Palm
S odnímateľným poťahom, 43x43 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
8
9
10
...
21
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Závesy a záclony
Koberce
Obliečky
Plachty
Prikrývky na posteľ
Prikrývky a výplne
Chrániče matracov
Vankúše
Obľúbené filtre
Vankúše s vianočným motívom