Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Riad na varenie
Riad na varenie
...
Kuchynské potreby a stolovanie
Riad na varenie
Riad na varenie · Tefal
Hrnce
Panvice
Súpravy riadu
Pokrievky
Filtre
1
Na sklade
Novinky
Premium
Akcie a zľavy
Farba
Cena
Dostupnosť
Typ ponuky
+ Ďalšie (2)
Tefal
44 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Tefal
Vnútorná nádoba Cook4me XA6150E0
Multifunkčná, keramická, 6 l, ø 35 cm
Na sklade
Posledný kúsok
74 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Panvica Daily Cook G7314055
Grilovacia, s nepriľnavým povrchom, nerezová, ø 26 cm, na indukčný varič
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
22,82 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Panvica Simply Clean Red B5670453
S nepriľnavým povrchom, ø 24 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
16,84 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Panvica Daily Cook G7300455
S nepriľnavým povrchom, nerezová, ø 24 cm, na indukčný varič
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
21,03 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Panvica Simply Clean Red B5671953
Wok, s nepriľnavým povrchom, ø 28 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
23,10 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Panvice v súprave Ingenio Easy Cook & Clean L1549013
2 ks, s pokrievkou/s nepriľnavým povrchom/s odnímateľnou rukoväťou, ø 26 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
57 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Typ (2)
Tefal
Hrniec Unlimited G2554672
S pokrievkou/s nepriľnavým povrchom, 5,2 l, ø 24 cm, na indukčný varič
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
65 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Súprava riadu INGENIO Cook Eat L881SF04
15 ks, na indukčný varič
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
184 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Súprava riadu INGENIO Black stone L3998702
7 ks, na indukčný varič
Na sklade
Posledný kúsok
179 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Hrnce v súprave INGENIO Eco Resist L3979202
3 ks, s nepriľnavým povrchom/s odnímateľnou rukoväťou, ø 20 cm, na indukčný varič
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
99 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Panvica Black stone G2810572
S nepriľnavým povrchom, ø 26 cm, na indukčný varič
Na sklade
Posledný kúsok
34,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Tefal
Súprava riadu Ingenio Easy Cook & Clean L1549042
10 ks
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
139 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Panvica Black stone G2810672
S nepriľnavým povrchom, ø 28 cm, na indukčný varič
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
44 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Tefal
Panvica Black stone G2811972
Wok, s nepriľnavým povrchom, ø 28 cm, na indukčný varič
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
38,40 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Súprava riadu INGENIO Black stone L3998802
8 ks, na indukčný varič
Na sklade
Posledný kúsok
151 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Panvica INGENIO Eco Resist L3979302
S nepriľnavým povrchom/s odnímateľnou rukoväťou, ø 26 cm, na indukčný varič
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
65 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Súprava riadu Ingenio Easy Cook & Clean L1549023
13 ks
Na sklade
Posledné kúsky
188 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Panvica Simple Cook B5564053
Grilovacia, s nepriľnavým povrchom, ø 26 cm
(3)
Na sklade
31,28 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Hrniec Cook Eat B9214474
S pokrievkou, nerezový, na indukčný varič
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
30,61 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Veká na skladovanie pokrmov v súprave L9849253
3 ks, plastové
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
13,85 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Panvica Excellence G2690772
S nepriľnavým povrchom, ø 30 cm, na indukčný varič
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
56 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Panvica Simply Clean Red B5674053
Grilovacia, s nepriľnavým povrchom, ø 26 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
31,34 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Panvica Ingenio Unlimited L7630532
S nepriľnavým povrchom, ø 26 cm, na indukčný varič
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
37,15 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Panvica Daily Cook G7303255
S pokrievkou/s nepriľnavým povrchom, nerezová, ø 24 cm, na indukčný varič
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
30,80 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Pokrievka 28097712
Sklenená, ø 28 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
21,53 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
súprava 3 ks
Tefal
Panvice v súprave Ingenio Natural Force L3969102
3 ks, s nepriľnavým povrchom, na indukčný varič
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
73 €
24,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
Tefal
Panvica Natural Force G2660472
S nepriľnavým povrchom, ø 24 cm, na indukčný varič
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
33,67 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Tefal
Panvica Ingenio Unlimited L7637732
Wok, s nepriľnavým povrchom, ø 26 cm, na indukčný varič
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
36,99 €
Do košíka
Do košíka
súprava 10 ks
Tefal
Súprava riadu Ingenio Easy Cook & Clean L1539053
10 ks, 1x kuchynská pomôcka/3x panvica/2x rajnica/3x pokrievka
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
168 €
16,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
Tefal
Pokrievka 28097512
Sklenená, ø 24 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
19,72 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Tefal
Panvica Natural Force G2660572
S nepriľnavým povrchom, ø 26 cm, na indukčný varič
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
34,66 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Tefal
Pokrievka Ingenio L9846253
Sklenená, ø 18 cm
(3)
Na sklade
19,83 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
súprava 3 ks
Tefal
Súprava riadu Ingenio Easy Cook & Clean L1539243
3 ks, 1x kuchynská pomôcka/1x panvica/1x rajnica, na indukčný varič
Na sklade
Posledný kúsok
61 €
20,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 5 ks
Tefal
Súprava riadu Ingenio Easy Cook & Clean L1539543
5 ks, 1x kuchynská pomôcka/2x panvica/2x rajnica, na indukčný varič
Na sklade
Posledný kúsok
94 €
18,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
Tefal
Pokrievka 28097812
Sklenená, ø 30 cm
(5)
Na sklade
22,17 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Tefal
Pokrievka Ingenio L9846153
Ø 16 cm
(4)
Na sklade
17,84 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Tefal
Panvica Ultimate G2681972
Wok, s nepriľnavým povrchom, ø 28 cm, na indukčný varič
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
45 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Panvica Simply Clean Red B5673253
S pokrievkou/s nepriľnavým povrchom, ø 24 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
33,94 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Panvice v súprave Ingenio Easy Cook & Clean L1539153
2 ks, wok, s nepriľnavým povrchom/s odnímateľnou rukoväťou, ø 26 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
77 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Typ (2)
Tefal
Panvica Xl Intense C3840753
S nepriľnavým povrchom, ø 30 cm
(4)
Na sklade
26,50 €
Do košíka
Do košíka
súprava 4 ks
Tefal
Súprava riadu Ingenio Unlimited L7639102
4 ks, 1x kuchynská pomôcka/3x rajnica, na indukčný varič
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
108 €
27 € / ks
Do košíka
Do košíka
Tefal
Hrniec Convenient VC140131
Viacposchodový, elektrický, ø 26,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
78 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Hrniec Convenient Series Inox VC145130
Viacposchodový/parný, ø 27,5 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
79 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Hrniec Cook4Me+ CY855830
Multifunkčný, s nepriľnavým povrchom/elektrický
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
264 €
Do košíka
Do košíka
Pre zobrazenie viacerých výsledkov odoberte niektorý z filtrov
Tefal
1
Súvisiace kategórie
Kuchyňa a jedáleň
Príbory
Zástery
Hrnce
Pečenie
Stolový riad a servírovanie
Varešky, naberačky a obracačky
Súpravy riadu