5 € pre vás RegistráciaPrihlásenie5 € pre vás Košík
DomovDomovInšpirácia

6 kreatívnych nápadov, ako si aj tohtoročné sviatky jari užiť

Tento rok sa budeme musieť zaobísť bez tradičného koledovania aj bohoslužieb. To ale neznamená, že nemôžeme Veľkú noc osláviť a byť s rodinou aspoň na diaľku. Pošlite srdečné priania, natočte video ako spoločne zdobíte vajíčka a vyrobte farebné dekorácie, ktoré domovu dodajú veselšiu atmosféru.
So slávnostnými dobrotami sa určite vykľuje aj dobrá nálada. A to aj u slečien, ktorým podľa povier hrozí, že bez šibačky a oblievačky nebudú pekné. Ale úprimne, komu by sa po korbáči cnelo?

Veľkonočná radosť č. 1

Pusťte sa spoločne do maľovania

Aj keď je obvykle zdobenie vajíčok doménou žien, tento rok pozvite mužskú časť rodiny. Obľúbené koledovanie s korbáčom sa tento rok neuskutoční, tak prečo nepoňať tradície tvorivo.
Možno zistíte, že práve ocko je ten najšikovnejší, alebo naopak sa vrátite k zdobeniu vajíčok pomocou ozdobných nálepiek či cibuľovej šupky. Každopádne si spolu užijete zábavu.

Zostaňte v bezpečí a nad vecou!

Čerpajte overené informácie, inšpirácie i povzbudenie. Bonami je tu pre vás aj v týchto neľahkých časoch. Nestrácajte optimizmus a pomôžte nám šíriť láskavosť, nie strach.