Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Voľný čas a zábava
Voľný čas a zábava
...
Kategórie
Voľný čas a zábava
Voľný čas a zábava · Hnedá
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Hnedá
89 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Love Story
Hračka pre psa Tiger
Látková, hnedá
(2)
Na sklade
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Love Story
Pelech Patchy
Pre psa, okrúhly, svetlohnedý, ø 60 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
36,55 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Love Story
Hračka pre psa Giraffe
Látková, hnedá
(2)
Na sklade
9,26 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Plaček Pet Products
Čuchacia dečka Epic Pet Sniff mat
Látková, žltá/hnedá
Na sklade
Posledné kúsky
15,90 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Plaček Pet Products
Škrabadlo pre mačky Magic Cat Sofa 1
Kartónové, hnedé, 22x44 cm, výška 7 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Esschert Design
Čiapka
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
9,26 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Light & Living
Lampáš Anosy
Drevený, ø 21,5 cm, výška 35 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
68,85 €
s kódom
81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Light & Living
Lampáš Lezuza
Kovový, ø 9 cm, výška 15 cm
Na sklade
Posledné kúsky
18,19 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Light & Living
Lampáš Vitu
Kovový, ø 20 cm, výška 22 cm
Na sklade
Posledný kúsok
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Light & Living
Lampáš Anosy
Drevený, ø 18 cm, výška 26,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
41,65 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Light & Living
Lampáš Lezuza
Kovový, ø 11 cm, výška 29 cm
Na sklade
Posledné kúsky
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Premier Housewares
Termoska Morar
900 ml, z nehrdzavejúcej ocele, hnedá
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Plaček Pet Products
Odpočívadlo pre mačky Trixie Edoardo
Hnedé, ø 40 cm, výška 100 cm
Na sklade
Posledný kúsok
153,85 €
s kódom
181 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Plaček Pet Products
Strom pre mačky Magic Cat Mia
Hnedý, 35x50 cm, výška 140 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
66 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Plaček Pet Products
Dvierka PetSafe - Staywell
29x35 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
36,55 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Linen Tales
Obrúsky v súprave Martini
2 ks, textilné, 40x40 cm
(1)
Doručenie od 19. 11. 2026
19,04 €
s kódom
22,40 € bez kódu
11,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Linen Tales
Obrúsky v súprave Hazelnut
2 ks, textilné, 40x40 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
19,04 €
s kódom
22,40 € bez kódu
11,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Remember
Pero Paul
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Misky v súprave Dumbi
2 ks, pre psa, keramické, ø 14 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
18,82 €
s kódom
22,14 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Nákupná taška Cafe Creme
Ľanová
(17)
Na sklade
Posledný kúsok
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Maximex
Pelech
Pre psa, bavlnený, s potlačou/so zvieracím vzorom, svetlohnedý, 120x75 cm
(13)
Na sklade
Posledný kúsok
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Gingko
Reproduktor Drum
Bluetooth, bezdrôtový
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
61,20 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Blomus
Záhradné ležadlo Stay
Polstrované, hnedé, nosnosť 150 kg, šírka 80 cm, výška 25 cm, hĺbka 190 cm
Doručenie od 23. 11. 2026
769 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Carla Ferreri
Kabelka SS21 CF 8045
Kožená
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
83,30 €
s kódom
98 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Isabella Rhea
Listová kabelka SS21 IR 2105
Kožená
Na sklade
Posledný kúsok
69,70 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Renata Corsi
Listová kabelka SS21 RC 8089
Kožená
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
65,45 €
s kódom
77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Keter
Záhradné ležadlo Jaipur
Polohovacie, z umelého ratanu, hnedé, nosnosť 110 kg, šírka 58 cm, výška 29 cm, hĺbka 187 cm
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
83,30 €
s kódom
98 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Gingko
Reproduktor Tumbler
Bluetooth, bezdrôtový
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
42,50 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Garden Pleasure
Hojdacia sieť Hawaii
Dĺžka 260 cm, šírka 100 cm
(43)
Na sklade
Posledné kúsky
35,70 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
House Nordic
Záhradné ležadlo Arrecife
Polohovacie, drevené, hnedé, nosnosť 120 kg, šírka 60 cm, výška 80 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
194,65 €
s kódom
229 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Esschert Design
Fakľa
3 ks, z prútia, ø 6 cm, výška 63 cm
(3)
Doručenie od 21. 10. 2026
18,19 €
s kódom
21,40 € bez kódu
7,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Tepovač kobercov Teko
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
63,75 €
s kódom
75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Ferruccio Laconi
Módny doplnok
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
35,70 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Ferruccio Laconi
Kabelka
Na sklade
Posledné kúsky
462,40 €
s kódom
544 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Esschert Design
Lampáš Pine Cone
Kovový, ø 13 cm, výška 18 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
31,36 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Bambum
Fľaša Diem
500 ml, cestovná, sklenená, biela/hnedá
(24)
Na sklade
Posledný kúsok
43,35 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradné ležadlo Beverly Hills
Drevené, hnedé, šírka 74 cm, výška 75 cm
(2)
Doručenie od 30. 10. 2026
339,15 €
s kódom
399 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 8 ks
Esschert Design
Jednorazový riad
8 ks
(14)
Na sklade
8,41 €
s kódom
9,90 € bez kódu
1,24 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
DOKE
Módny doplnok Mix
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Plaček Pet Products
Pelech Scruffs Chester XL
Pre psa, plyšový, hnedý, 90x70 cm
(6)
Doručenie od 21. 10. 2026
82 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Plaček Pet Products
Pelech Scruffs Chester M
Pre psa, plyšový, hnedý, 60x50 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Pre zobrazenie viacerých výsledkov odoberte niektorý z filtrov
Hnedá
1
2