Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Voľný čas a zábava
Voľný čas a zábava
...
Kategórie
Voľný čas a zábava
Voľný čas a zábava · Hnedá
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Hnedá
90 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Novinka
Mauro Ferretti
Lampáš Twist
Kovový, ø 23 cm, výška 43 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
55,25 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
OYOY Living Design
Miska Sia
Pre psa, keramická, ø 13 cm
Na sklade
Posledný kúsok
34,85 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
OYOY Living Design
Miska Sia
Pre psa, keramická, ø 17 cm
Na sklade
Posledné kúsky
22,23 €
s kódom
26,15 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
OYOY Living Design
Fľaša Pullo
Cestovná, z nehrdzavejúcej ocele, hnedá
Na sklade
Posledné kúsky
22,94 €
s kódom
26,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Sagaform
Termofľaša Tekla
500 ml, so slamkou, z nehrdzavejúcej ocele, hnedá
Na sklade
Posledné kúsky
28,05 €
s kódom
33 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Light & Living
Lampáš Arbore
Drevený/látkový, ø 23 cm, výška 48 cm
Na sklade
Posledné kúsky
55,25 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Light & Living
Lampáš Serein
Drevený/látkový, ø 21 cm, výška 34,5 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Záhradné ležadlo Itani
Polohovacie, ratanové, hnedé, nosnosť 130 kg, šírka 80 cm, výška 36 cm, hĺbka 189,5 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
524,45 €
s kódom
617 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Casafina
Fľaša na ocot Poterie
Kameninová, hnedá
Doručenie od 21. 10. 2026
23 €
s kódom
27,06 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Linen Tales
Obrúsky v súprave Chocolate
2 ks, ľanové, 40x40 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
10,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Orion
Potravinová škatuľka
Svetlohnedá, 4,2 l
(2)
Doručenie od 22. 10. 2026
9,26 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
Orion
Potravinová škatuľka
Svetlohnedá, 1,3 l
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
5,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
Orion
Potravinová škatuľka
Svetlohnedá, 2,6 l
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
7,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
Orion
Potravinová škatuľka
Svetlohnedá, 500 ml
(1)
Na sklade
3,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
-15 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Obrúsky v súprave Charline
3 ks, textilné, 40x40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
2,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Love Story
Hračka pre psa Hot Dog
Látková, hnedá
Na sklade
8,84 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Love Story
Hračka pre psa Bear
Látková, hnedá
Na sklade
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Love Story
Hračka pre psa Squirrel
Látková, hnedá
(1)
Na sklade
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Bizzotto
Slnečník Kalife
Taupe, naklápací/stojan na slnečník nie je súčasťou, okrúhly, ø 270 cm, výška 235 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
68,85 €
s kódom
81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Keter
Záhradné ležadlo Deco Porto
Polohovacie/skladacie, plastové, tmavohnedé, nosnosť 110 kg, šírka 58 cm, výška 34,5 cm, hĺbka 191,5 cm
(2)
Na sklade
94,35 €
s kódom
111 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Keter
Záhradné ležadlo Deco Porto
Polohovacie/skladacie, plastové, hnedé, nosnosť 110 kg, šírka 58 cm, výška 34,5 cm, hĺbka 191,5 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
89 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Obrúsky v súprave Mistral
3 ks, 40x40 cm
(1)
Na sklade
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
2,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
-15 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Obrúsky v súprave Mistral
3 ks, 40x40 cm
(18)
Na sklade
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
2,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
-15 % s kódom
Good Morning
Plážová osuška Free
Detská, zamatová, s potlačou, modrá/hnedá, 75x150 cm
(4)
Na sklade
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Good Morning
Plážová osuška Berlin
Zamatová, s potlačou, modrá/hnedá, 100x180 cm
Na sklade
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Sagaform
Súprava na olej a ocot Nature
2 ks, 300 ml, sklenená, v tmavo prírodnej farbe
(2)
Na sklade
28,11 €
s kódom
33,07 € bez kódu
16,54 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Plaček Pet Products
Pelech Magic Cat
Pre mačku, okrúhly, svetlohnedý, ø 58 cm
Na sklade
Posledný kúsok
49,30 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
Plaček Pet Products
Pelech Magic Cat
Pre mačku, okrúhly, svetlohnedý, ø 40 cm
Na sklade
Posledné kúsky
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
Love Story
Hračka pre psa Sloth
Látková, hnedá
Na sklade
10,11 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Love Story
Miska
Pre domáceho miláčika, plastová
Na sklade
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Polarbox
Chladiaci box Pop Classic Gold
Hnedý, 6 l, plastový
(9)
Na sklade
30,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Södahl
Obrúsky v súprave Bistro
2 ks, textilné, s nápismi, 40x40 cm
Na sklade
Posledný kúsok
10,11 €
s kódom
11,90 € bez kódu
5,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Södahl
Obrúsky v súprave Bistro
2 ks, textilné, s nápismi, 40x40 cm
Na sklade
Posledné kúsky
10,11 €
s kódom
11,90 € bez kódu
5,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
P.L.A.Y.
Pelech Outdoor Bed Mocha M
Pre psa, s potlačou, hnedý, 90x70 cm
Na sklade
Posledné kúsky
98,60 €
s kódom
116 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
P.L.A.Y.
Cestovný pelech Outdoor Chill Pad Mocha S
Pre psa, s potlačou, hnedý, 60x45 cm
Na sklade
43,35 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
P.L.A.Y.
Pelech Outdoor Bed Mocha L
Pre psa, s potlačou, hnedý, 120x90 cm
Na sklade
Posledné kúsky
134,30 €
s kódom
158 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
P.L.A.Y.
Pelech Outdoor Bed Mocha S
Pre psa, s potlačou, hnedý, 70x50 cm
Na sklade
Posledné kúsky
73,95 €
s kódom
87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Love Story
Hračka pre psa Bear
Látková, hnedá
(1)
Na sklade
10,11 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Love Story
Hračka pre psa Bear
Látková, hnedá
(2)
Na sklade
10,11 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Olejová lampa Aura
Sklenená, ø 10,5 cm, výška 6 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Olejová lampa Aura
Sklenená, ø 10,5 cm, výška 11 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Olejová lampa Aura
Sklenená, ø 9,5 cm, výška 10 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
Premium
MiaCara
Miska Fresco Nougat S
Pre mačku, porcelánová, ø 14 cm
Na sklade
Posledný kúsok
51 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Garden Pleasure
Slnečník
Svetlohnedý, 265x460 cm, výška 240 cm
Na sklade
Posledné kúsky
218,45 €
s kódom
257 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradné ležadlo Kuwa
Kovové, tmavohnedé, nosnosť 120 kg, šírka 55 cm, výška 101 cm, hĺbka 146 cm
(2)
Na sklade
334,90 €
s kódom
394 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Love Story
Podložka pod misku Mat In Felt
Látková, hnedá, 40x60 cm
(4)
Doručenie od 20. 11. 2026
6,71 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Love Story
Hračka pre psa Giraffe
Látková, hnedá
(6)
Na sklade
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Love Story
Protihltacia miska
Pre psa, plastová
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
6,71 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
Načítať viac