Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Voľný čas a zábava
Voľný čas a zábava
...
Kategórie
Voľný čas a zábava
Voľný čas a zábava · Zľavový kód
Zábava
Domáci miláčikovia
Papiernictvo
Oslavy a darčeky
Elektro
Batohy, tašky a batožina
Módne doplnky
Cestovanie
Všetko na piknik
Všetko na bicykel
Výbava na leto
Kempovanie a stanovanie
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 425 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Rexproduct
Pelech SoftBED Eco L
Pre psa, modrý/tmavosivý, 85x75 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradné ležadlo Dandara
Polohovacie, kovové, krémovobiele, nosnosť 130 kg, šírka 63 cm, výška 32 cm, hĺbka 195 cm
(1)
Doručenie od 9. 12. 2026
371,20 €
s kódom
464 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Meri Meri
Jednorazové tégliky v súprave Holly Pattern
8 ks, papierové
(1)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
1,24 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kartos
Darčekové škatule v súprave Lady Rose
2 ks, 20x36 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
44 €
s kódom
55 € bez kódu
27,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kartos
Darčekové škatule v súprave Air Balloon
2 ks, 13x36 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
24 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Pantone
Zápisník Green 16-6340
Štvorčekový
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rexproduct
Búdka Up and Down L
Pre domáceho miláčika, svetlosivá, 43x43 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
69,60 €
s kódom
87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Párty doplnok Halloween Honeycomb Spider
(1)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradné ležadlo Dandara
Polohovacie, kovové, zelené, nosnosť 130 kg, šírka 63 cm, výška 32 cm, hĺbka 195 cm
(1)
Doručenie od 9. 12. 2026
371,20 €
s kódom
464 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Esschert Design
Olejová lampa
Kovová, ø 9 cm, výška 25 cm
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Love Story
Vrecko na vrecúška
Sivé
(1)
Doručenie od 22. 10. 2026
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
LEGO®
Peračník Ninjago Dragon Energy
Látkový
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
10,37 €
s kódom
12,96 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Addis
Potravinové škatuľky v súprave Clip Tight
3 ks, 300 ml
(1)
Doručenie od 6. 11. 2026
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
2,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Love Story
Vodítko Reflective
Prepínacie, sivé, dĺžka 250 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Ferruccio Laconi
Módny doplnok
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Ferruccio Laconi
Módny doplnok
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Napájací kábel Connecta
500 cm
(1)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
SQUISHMALLOWS
Detský klobúk Lola
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradné ležadlo Sonsaura
Polohovacie, dvojmiestne, drevené, biele/v prírodnej farbe, nosnosť 260 kg, šírka 139 cm, výška 88 cm, hĺbka 198 cm
(1)
Doručenie od 9. 12. 2026
760 €
s kódom
950 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Rosendahl
Dressing shaker Grand Cru
250 ml, sklenený
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
21,31 €
s kódom
26,64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Linen Tales
Obrúsky v súprave Marsala
2 ks, ľanové, 40x40 cm
(1)
Doručenie od 19. 11. 2026
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
10,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
LEGO®
Peračník Ninjago Arin
Látkový
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plážová osuška Sardines
Bavlnená, s potlačou/vtipná, 76x160 cm
(2)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Love Story
Pelech Wooly
Pre psa, okrúhly, krémovobiely, ø 55 cm
(2)
Na sklade
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rolser
Nákupná taška I-Max MF 2 Logic RSG
Na kolieskach, 43 l
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Módny doplnok Fairies in the Garden
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Vonkajšia hra
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Love Story
Škrabadlo pre mačky
Látkové, krémovobiele, 20x30 cm, výška 28 cm
(2)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 5 ks
Roger la Borde
Prianie v súprave Starflower
5 ks, s vianočným motívom
(2)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
2,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
DesignWorks Ink
Zápisník Flex
48 str.
(2)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Green Gate
Obrúsok Saga
Textilný, geometrický/s ornamentmi, 40x40 cm
(2)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Love Story
Súprava misiek s podstavcom
Pre psa, keramická, ø 16 cm
(2)
Doručenie od 22. 10. 2026
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Ferruccio Laconi
Módny doplnok
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
31,12 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bonami Essentials
Záhradné ležadlo Dionysus
Polohovacie/skladacie, drevené, sivé/v prírodnej farbe, nosnosť 64 kg, šírka 58,5 cm, výška 88 cm, hĺbka 100 cm
(3)
Na sklade
74,40 €
s kódom
93 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Love Story
Pelech Wooly
Pre mačku, krémovobiely, 45x30 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Keter
Záhradné ležadlo Deco Porto
Polohovacie/skladacie, plastové, tmavohnedé, nosnosť 110 kg, šírka 58 cm, výška 34,5 cm, hĺbka 191,5 cm
(2)
Na sklade
88,80 €
s kódom
111 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
LEGO®
Peračník City Go Big
Látkový
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Linen Tales
Obrúsky v súprave Botany
2 ks, ľanové, s kvetinovým vzorom, 45x45 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
16,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Záhradné ležadlo Arrieta
Drevené, v prírodnej farbe, nosnosť 120 kg, šírka 50 cm, výška 50 cm, hĺbka 160 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
193,60 €
s kódom
242 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Black+Blum
Desiatový box Bento
Delený, 2 ks, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe
(1)
Na sklade
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Termohrnček Singles
650 ml, z nehrdzavejúcej ocele, vínovočervený
(1)
Na sklade
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Rojaplast
Markíza
Béžová, 200x145 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
119,20 €
s kódom
149 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termoska IceFlow™ Bottle Twist Flip Frost
470 ml, z nehrdzavejúcej ocele, biela
(1)
Na sklade
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rex London
Cestovný hrnček
350 ml, z nehrdzavejúcej ocele, svetloružový
(1)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Good Morning
Plážová osuška Unilove
Detská, zamatová, s kvetinovým vzorom, ružová/béžová, 75x150 cm
(1)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Black+Blum
Termoska
400 ml, na jedlo, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
31,90 €
s kódom
39,87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plážová osuška Beach Sun
Bavlnená, s nápismi, čierna, 78x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Obrúsky v súprave Mistral
3 ks, 40x40 cm
(1)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
2,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
1
...
15
16
17
...
30
Načítať viac