Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Voľný čas a zábava
Voľný čas a zábava
...
Kategórie
Voľný čas a zábava
Voľný čas a zábava · Zľavový kód
Zábava
Domáci miláčikovia
Papiernictvo
Oslavy a darčeky
Elektro
Batohy, tašky a batožina
Módne doplnky
Cestovanie
Všetko na piknik
Všetko na bicykel
Výbava na leto
Kempovanie a stanovanie
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 425 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Love Story
Zubné kefky pre domáceho miláčika v súprave
Biele
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Love Story
Vodítko Reflective
Prepínacie, modré, dĺžka 250 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Snips
Detský desiatový box Unicorn
Plastový, ružový, 500 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Remember
Pero Paul
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
LEGO®
Peračník Iconic Sparkle
Látkový
(1)
Na sklade
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Meri Meri
Párty doplnky v súprave Happy New Year
6 ks
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
4,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Plaček Pet Products
Hračka pre psa Dog Fantasy Shark
Gumená, zelená/modrá
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Good Morning
Plážová osuška Goaltime
Detská, zamatová, s potlačou, zelená, 75x150 cm
(1)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Desiatový box
1,3 l, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe/v prírodnej farbe
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sunnylife
Plážová osuška Summer Stripe
Bavlnená, pruhovaná, ružová, 90x175 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
DesignWorks Ink
Nákupná taška Picnic
(1)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Love Story
Vodítko Essentiel
Čierne, dĺžka 100 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Gingko
Reproduktor Drum
Bluetooth, bezdrôtový
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Skladacia kempingová stolička Rochefort
Kovová/látková, 50x64 cm, výška 47 cm
(12)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plážová osuška Lemons Lounger
Bavlnená, s potlačou/vtipná, 92x180 cm
(2)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Olejová lampa Aura
Sklenená, ø 10,5 cm, výška 11 cm
(2)
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Love Story
Pelech Fluffy
Pre psa, okrúhly, krémovobiely, ø 95 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Linen Tales
Obrúsky v súprave Red Gingham
2 ks, ľanové, kockované, 40x40 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
12,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ladelle
Termohrnček Eco
350 ml, keramický, modrý
(2)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Love Story
Pelech Terrazzo
Pre psa, modrý, 55x50 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Záhradné ležadlo Boel
Čierne, nosnosť 120 kg, šírka 66 cm, výška 77 cm, hĺbka 100 cm
(2)
Doručenie od 23. 10. 2026
312 €
s kódom
390 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradné ležadlo Beverly Hills
Drevené, hnedé, šírka 74 cm, výška 75 cm
(2)
Doručenie od 30. 10. 2026
319,20 €
s kódom
399 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sunnylife
Plážová osuška Summer Stripe
Bavlnená, pruhovaná, modrá, 90x175 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Black+Blum
Cestovný hrnček
340 ml, sklenený, tmavosivý
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
22,37 €
s kódom
27,96 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Olejová lampa Aura
Sklenená, ø 10,5 cm, výška 6 cm
(1)
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Obrúsky v súprave Mistral
3 ks, 40x40 cm
(1)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
2,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
-20 % s kódom
Plaček Pet Products
Poťah do auta Dog Fantasy
Čierny
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Stolový tenis Wild Bear
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Meri Meri
Náhrdelník Bunny
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Love Story
Hračka pre psa Rope Ball
Látková, biela
(1)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Puzdro Best in Show
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Vialli Design
Termokanvica Soho
1 l, v matne striebornej farbe
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
RecentToys
Dosková hra The Big Five - Dice
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Design Letters
Mikroceruzka
(1)
Na sklade
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Stackers
Obal na jogamatku Yoga
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
97,60 €
s kódom
122 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Printworks
Spoločenská hra Play Pick up sticks
Vhodný vek 3+
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
12,97 €
s kódom
16,21 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Súprava misiek s podstavcom Nooks
Pre domáceho miláčika, keramická
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Polarbox
Chladiaci box Classic Gold
V lososovej farbe, 20 l, plastový
(58)
Na sklade
38,72 €
s kódom
48,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček IceFlow™ Flip Straw 2.0 Tumbler Ash
410 ml, z nehrdzavejúcej ocele, svetlosivý
(26)
Na sklade
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček IceFlow™ Flip Straw 2.0 Tumbler Peach Rose
410 ml, z nehrdzavejúcej ocele, broskyňový
(26)
Na sklade
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
House Nordic
Lampáš Herslev
Kovový/sklenený, 12x12 cm, výška 60 cm
(2)
Na sklade
62,40 €
s kódom
78 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček Quencher H2.O FlowState™ Tumbler Black 2.0
890 ml, so slamkou, z nehrdzavejúcej ocele, čierny
(182)
Na sklade
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček IceFlow™ Flip Straw 2.0 Tumbler Rose Quartz
410 ml, z nehrdzavejúcej ocele, svetloružový
(26)
Na sklade
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (3)
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček IceFlow™ Flip Straw 2.0 Tumbler Blue Sky
600 ml, z nehrdzavejúcej ocele, modrý
(26)
Na sklade
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček Quencher H2.O FlowState™ Tumbler Blue Sky
600 ml, so slamkou, z nehrdzavejúcej ocele, modrý
(14)
Na sklade
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Printworks
Šach Classic Art of Chess
(3)
Na sklade
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Printworks
Fotoalbum A Love Story
30 str.
Na sklade
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček IceFlow™ Flip Straw 2.0 Tumbler Blue Sky
410 ml, z nehrdzavejúcej ocele, modrý
(26)
Na sklade
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (2)
1
...
16
17
18
...
30
Načítať viac