Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Voľný čas a zábava
Voľný čas a zábava
...
Kategórie
Voľný čas a zábava
Voľný čas a zábava · Luxusný · Zľavový kód
Zábava
Domáci miláčikovia
Papiernictvo
Oslavy a darčeky
Elektro
Batohy, tašky a batožina
Módne doplnky
Cestovanie
Všetko na piknik
Všetko na bicykel
Výbava na leto
Kempovanie a stanovanie
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 424 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Kartos
Darčekové škatule v súprave Little Red Riding Hood
3 ks, 23x28 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Love Story
Odpočívadlo pre mačky Nomade
Z juty, béžové, 40x44 cm, výška 51 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Meri Meri
Obrúsky v súprave Stripe Ruffle
4 ks, ľanové, pruhované, 46x46 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
16,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Light & Living
Lampáš Arbore
Drevený/látkový, ø 23 cm, výška 48 cm
Na sklade
Posledné kúsky
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kartos
Kaligrafická súprava Lavanda
Na sklade
Posledné kúsky
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kartos
Kaligrafická súprava Red & Blue
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Mauro Ferretti
Lampáš Twist
Kovový, ø 23 cm, výška 43 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Mauro Ferretti
Lampáš Twist
Kovový, ø 23 cm, výška 43 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Sagaform
Termokanvica Trine
1,5 l, z nehrdzavejúcej ocele, vínovočervená
Na sklade
Posledný kúsok
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Love Story
Pelech Fluffy Heather
Pre psa, biely, 100x70 cm
Na sklade
Posledný kúsok
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Black+Blum
Desiatový box Bento
Delený, 2 ks, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe
(1)
Na sklade
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Lampáš Herslev
Kovový/sklenený, 12x12 cm, výška 49 cm
(2)
Na sklade
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Plaček Pet Products
Matrac Dog Fantasy Platinum
Pre psa, v zlatej farbe, 95x65 cm
Na sklade
Posledné kúsky
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Plaček Pet Products
Pelech Dog Fantasy Lux Platinum
Pre psa, v striebornej farbe, 58x46 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Plaček Pet Products
Prepravná taška Dog Fantasy Platinum
Pre psa, látková, svetlosivá
Na sklade
Posledný kúsok
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Rosendahl
Termokanvica Grand Cru
1 l, čierna
Na sklade
Posledné kúsky
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Love Story
Pelech Fluffy
Pre psa, okrúhly, krémovobiely, ø 95 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Printworks
Šach Classic Art of Chess
(3)
Na sklade
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Miska s podstavcom Nooks
Pre domáceho miláčika, keramická
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Miska s podstavcom Nooks
Pre domáceho miláčika, keramická
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Black+Blum
Chladiaca taška
Čierna, 16 l
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Plaček Pet Products
Matrac Dog Fantasy Stripe
Pre psa, v horčicovej farbe, 100x70 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Vialli Design
Termoska Fuori
680 ml, na jedlo, z nehrdzavejúcej ocele, čierna
Na sklade
Posledný kúsok
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Stojan na lopty Frame
(23)
Na sklade
Posledné kúsky
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Light & Living
Lampáš Serein
Drevený/látkový, ø 21 cm, výška 34,5 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Printworks
Fotoalbum Last Christmas
30 str.
Na sklade
Posledné kúsky
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Printworks
Fotoalbum Life
30 str.
Doručenie od 2. 11. 2026
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Printworks
Fotoalbum Wedding 2-pack - One Love
Doručenie od 2. 11. 2026
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Lampáš Firefly
Kovový, ø 15 cm, výška 25 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček Quencher H2.0 FlowState Tumbler Cream
1,18 l, so slamkou, z nehrdzavejúcej ocele, krémovobiely
(5)
Na sklade
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Plážová osuška Nugo
Bavlnená, geometrická, modrá, 100x160 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
P.L.A.Y.
Pelech Snuggle Bed 3in1 Husky Grey S
Pre domáceho miláčika, okrúhly, sivý, ø 33 cm
Na sklade
Posledné kúsky
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček Quencher H2.0 FlowState Tumbler Ash
1,18 l, so slamkou, z nehrdzavejúcej ocele, svetlosivý
(11)
Na sklade
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Printworks
Šach Classic Art of Chess
(3)
Na sklade
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Plážová osuška Nuno
Bavlnená, geometrická, žltá/oranžová, 100x160 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Sagaform
Termokanvica Trine
1,5 l, z nehrdzavejúcej ocele, béžová
Na sklade
Posledný kúsok
46,88 €
s kódom
58,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Sagaform
Termokanvica Trine
1,5 l, z nehrdzavejúcej ocele, čierna
Na sklade
Posledné kúsky
46,88 €
s kódom
58,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Kartos
Kaligrafická súprava Florentia
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Plaček Pet Products
Pelech Magic Cat
Pre mačku, okrúhly, svetlohnedý, ø 58 cm
Na sklade
Posledný kúsok
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Love Story
Pelech Fluffy Heather
Pre psa, okrúhly, biely, ø 75 cm
Na sklade
Posledný kúsok
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Potravinové škatuľky v súprave Nest Glass Storage
4 ks, 550 ml/1,3 l/2,5 l/130 ml
(16)
Na sklade
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Plážová osuška Allure Stripe
Ľanová, pruhovaná, modrá, 85x140 cm
(2)
Doručenie od 19. 11. 2026
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Bestway
Nafukovací matrac
Plastový, 203x152 cm, výška 22 cm
Na sklade
Posledný kúsok
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kartos
Darčekové škatule v súprave Lady Rose
2 ks, 20x36 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
44 €
s kódom
55 € bez kódu
27,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kartos
Darčekové škatule v súprave Lilies
2 ks, 20x36 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
44 €
s kódom
55 € bez kódu
27,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Printworks
Fotoalbum Life in Harmony
30 str.
Na sklade
Posledný kúsok
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Plaček Pet Products
Prepravná taška Dog Fantasy Platinum
Pre psa, látková, v striebornej farbe
Na sklade
Posledný kúsok
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
Lampáš Bondi
2 ks, sklenený, ø 14,5 cm, výška 31,5 cm
(17)
Na sklade
Posledný kúsok
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
4
5
6
...
30
Načítať viac