Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Voľný čas a zábava
Voľný čas a zábava
...
Kategórie
Voľný čas a zábava
Voľný čas a zábava · Zľavový kód
Zábava
Domáci miláčikovia
Papiernictvo
Oslavy a darčeky
Elektro
Batohy, tašky a batožina
Módne doplnky
Cestovanie
Všetko na piknik
Všetko na bicykel
Výbava na leto
Kempovanie a stanovanie
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 424 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Sunnylife
Nafukovacie ležadlo Sonny the Sea Creature
160x118 cm
Na sklade
60 €
s kódom
75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Love Story
Súprava misiek s podstavcom
Pre psa, keramická, ø 16 cm
(2)
Doručenie od 22. 10. 2026
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kartos
Darčekové škatule v súprave Lilies
2 ks, 20x36 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
44 €
s kódom
55 € bez kódu
27,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
RIG-TIG
Termofľaša Drink-It
500 ml, z nehrdzavejúcej ocele, modrá
Doručenie od 19. 10. 2026
28,80 €
s kódom
36 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradné ležadlo Meria
Polohovacie, dvojmiestne, ratanové, v tehlovej farbe, nosnosť 130 kg, šírka 144 cm, výška 44 cm, hĺbka 218 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
1 268 €
s kódom
1 585 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Párty doplnok Halloween Honeycomb Spider
(1)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
P.L.A.Y.
Pelech Outdoor Bed Barn Red L
Pre psa, geometrický, červený, 120x90 cm
Na sklade
Posledné kúsky
126,40 €
s kódom
158 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Sass & Belle
Detský batoh Monster
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rexproduct
Pelech SoftBED Eco S
Pre psa, modrý/tmavosivý, 65x55 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
88 €
s kódom
110 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Plaček Pet Products
Škrabadlo pre mačky Magic Cat Sofa 1
Kartónové, hnedé, 22x44 cm, výška 7 cm
(6)
Doručenie od 14. 10. 2026
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradné ležadlo Galea
Polohovacie, ratanové, v prírodnej farbe, nosnosť 130 kg, šírka 78 cm, výška 31 cm, hĺbka 201 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
2 029,60 €
s kódom
2 537 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradné ležadlo Itani
Polohovacie, ratanové, hnedé, nosnosť 130 kg, šírka 80 cm, výška 36 cm, hĺbka 189,5 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
489,60 €
s kódom
612 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 30 ks
Fackelmann
Jednorazové nože v súprave Nature
30 ks, drevené
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
0,21 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rexproduct
Pelech SoftBED Eco S
Pre psa, vínovočervený/tmavosivý, 65x55 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
88 €
s kódom
110 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Plaček Pet Products
Pelech Dog Fantasy Stripe
Pre psa, okrúhly, tmavosivý, ø 50 cm
(9)
Doručenie od 14. 10. 2026
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (4)
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Meri Meri
Jednorazové tégliky v súprave Gold Swirl
8 ks, papierové
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
1,24 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Slnečník Syros
Béžový, stojan na slnečník nie je súčasťou, 300x400 cm, výška 270 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
152 €
s kódom
190 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
NOMA
Náramok
Na sklade
Posledný kúsok
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Slnečník Deluxe
Krémovobiely, so stojanom, okrúhly, ø 300 cm, výška 250 cm
Doručenie od 3. 11. 2026
217,60 €
s kódom
272 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Love Story
Postroj Reflective
Veľkosť XS, žltý
Na sklade
Posledný kúsok
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Love Story
Podložka pod misku Mat In Felt
Látková, hnedá, 40x60 cm
(4)
Doručenie od 22. 10. 2026
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradné ležadlo Dandara
Polohovacie, kovové, zelené, nosnosť 130 kg, šírka 63 cm, výška 32 cm, hĺbka 195 cm
(1)
Doručenie od 9. 12. 2026
371,20 €
s kódom
464 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Termofľaša Loop
500 ml, z nehrdzavejúcej ocele, tmavomodrá
(3)
Doručenie od 15. 10. 2026
27,45 €
s kódom
34,31 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Meri Meri
Jednorazové tégliky v súprave Gold Fringe Party
8 ks, papierové
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
1,61 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Termoska Morar
900 ml, z nehrdzavejúcej ocele, zelenomodrá
(4)
Doručenie od 29. 10. 2026
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Meri Meri
Náhrdelník Mushroom
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Meri Meri
Piňata Rainbow
Na sklade
Posledné kúsky
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Lexon
Darčeková súprava Lexon x Jean-Michel Basquiat - In Italian
Bezdrôtová
Na sklade
Posledný kúsok
171,20 €
s kódom
214 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
DesignWorks Ink
Nákupná taška Picnic
(1)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
NOMA
Náramok
Na sklade
Posledný kúsok
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Lexon
Darčeková súprava Lexon x Jean-Michel Basquiat - Untitled (Skull)
Bezdrôtová
Na sklade
Posledné kúsky
171,20 €
s kódom
214 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Lexon
Darčeková súprava Lexon x Keith Haring - Love
Bezdrôtová
Na sklade
Posledný kúsok
171,20 €
s kódom
214 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Meri Meri
Papierové korunky v súprave Happy Birthday
8 ks
Na sklade
Posledný kúsok
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
2,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Meri Meri
Piňata Pirates Bounty
Na sklade
Posledný kúsok
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
LEGO®
Peračník City Go Big
Látkový
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
LEGO®
Peračník Flowers
Látkový
Na sklade
Posledné kúsky
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Lexon
Darčeková súprava Lexon x Jean-Michel Basquiat - Crown
Bezdrôtová
Na sklade
Posledné kúsky
171,20 €
s kódom
214 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Meri Meri
Papierové čiapky v súprave Christmas Tree
6 ks
Na sklade
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
5,07 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Plaček Pet Products
Deka Trixie Barney
Pre mačku, fleecová, s potlačou, červená, 100x70 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rayen
Ochranná plachta na motorku
Na sklade
Posledné kúsky
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Olejová lampa
Kovová, ø 9 cm, výška 25 cm
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Love Story
Vrecko na vrecúška
Sivé
(1)
Doručenie od 22. 10. 2026
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Meri Meri
Piňata Skull Favor
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Meri Meri
Papierové čiapky v súprave Halloween
6 ks
Na sklade
Posledný kúsok
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
4,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Termohrnček Singles
650 ml, z nehrdzavejúcej ocele, čierny
Doručenie od 26. 10. 2026
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Stackers
Cestovná taška Wellness
Z umelej kože
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
135,20 €
s kódom
169 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
LEGO®
Peračník Ninjago Dragon Energy
Látkový
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
10,37 €
s kódom
12,96 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Meri Meri
Papierové čiapky v súprave Reindeer
6 ks
Na sklade
Posledné kúsky
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
4,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
...
26
27
28
29
30
Načítať viac