Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Voľný čas a zábava
Voľný čas a zábava
...
Kategórie
Voľný čas a zábava
Voľný čas a zábava · Zľavový kód
Zábava
Domáci miláčikovia
Papiernictvo
Oslavy a darčeky
Elektro
Batohy, tašky a batožina
Módne doplnky
Cestovanie
Všetko na piknik
Všetko na bicykel
Výbava na leto
Kempovanie a stanovanie
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 418 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradné ležadlo Noemi
Polohovacie, drevené, v prírodnej farbe, nosnosť 110 kg, šírka 58 cm, výška 89,5 cm, hĺbka 163 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
199,20 €
s kódom
249 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Mauro Ferretti
Lampáš Linee
2 ks, kovový, 18x18 cm, výška 43,5 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
77,60 €
s kódom
97 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Black+Blum
Termofľaša
500 ml, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe
Doručenie od 15. 10. 2026
29,88 €
s kódom
37,35 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Black+Blum
Termofľaša
750 ml, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe
Doručenie od 15. 10. 2026
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Addis
Potravinové škatuľky v súprave Clip Tight
3 ks, 300 ml
(1)
Doručenie od 6. 11. 2026
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
2,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
P.L.A.Y.
Pelech Outdoor Bed Mocha M
Pre psa, s potlačou, hnedý, 90x70 cm
Na sklade
Posledné kúsky
92,80 €
s kódom
116 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
P.L.A.Y.
Pelech Snuggle Bed 3in1 Husky Grey L
Pre domáceho miláčika, okrúhly, sivý, ø 45 cm
Na sklade
Posledné kúsky
64 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
P.L.A.Y.
Pelech Outdoor Bed Barn Raven Black L
Pre psa, geometrický, čierny, 120x90 cm
Na sklade
Posledné kúsky
126,40 €
s kódom
158 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
OYOY Mini
Pexeso Yummy
Doručenie od 19. 10. 2026
20,70 €
s kódom
25,88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Záhradné ležadlo Curtis
Polohovacie/skladacie, kovové, béžové, nosnosť 110 kg, šírka 60 cm, výška 80 cm, hĺbka 97 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
127,20 €
s kódom
159 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Cestovný kufor Cosmos
Látkový/plastový, na kolieskach, veľkosť XL
Na sklade
Posledný kúsok
176,80 €
s kódom
221 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
P.L.A.Y.
Pelech Round Bed Denim Medieval Blue / Dark Chocolate M
Pre psa, okrúhly, tmavomodrý, ø 90 cm
Na sklade
Posledné kúsky
116 €
s kódom
145 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
STOR
Detský desiatový box Minecraft
Plastový, oranžový
Doručenie od 15. 10. 2026
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Plaček Pet Products
Deka Trixie Barney
Pre psa, fleecová, s potlačou, béžová, 150x100 cm
(6)
Doručenie od 14. 10. 2026
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
P.L.A.Y.
Pelech Outdoor Bed Mocha L
Pre psa, s potlačou, hnedý, 120x90 cm
Na sklade
Posledné kúsky
126,40 €
s kódom
158 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
P.L.A.Y.
Pelech Outdoor Bed Barn Raven Black M
Pre psa, geometrický, čierny, 90x70 cm
Na sklade
Posledné kúsky
91,20 €
s kódom
114 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Ferruccio Laconi
Módny doplnok
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Iba na Bonami
P.L.A.Y.
Pelech Round Bed Denim Medieval Blue / Dark Chocolate L
Pre psa, okrúhly, tmavomodrý, ø 105 cm
Na sklade
Posledné kúsky
155,20 €
s kódom
194 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
P.L.A.Y.
Pelech Outdoor Bed Barn Red S
Pre psa, geometrický, červený, 70x50 cm
Na sklade
Posledné kúsky
69,60 €
s kódom
87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
P.L.A.Y.
Pelech Outdoor Bed Mocha S
Pre psa, s potlačou, hnedý, 70x50 cm
Na sklade
Posledné kúsky
69,60 €
s kódom
87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Ferruccio Laconi
Módny doplnok
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
SQUISHMALLOWS
Kľúčenka Fizz Floyd
Kovová/plastová, červená
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Plaček Pet Products
Prepravná taška Dog Fantasy Platinum
Pre psa, látková, svetlosivá
Na sklade
Posledný kúsok
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Súprava misiek s podstavcom Nooks
Pre domáceho miláčika, keramická
(1)
Doručenie od 15. 10. 2026
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
P.L.A.Y.
Pelech Outdoor Bed Barn Red M
Pre psa, geometrický, červený, 90x70 cm
Na sklade
Posledné kúsky
91,20 €
s kódom
114 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Black+Blum
Chladiaca taška
Čierna, 16 l
(1)
Doručenie od 15. 10. 2026
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Ferruccio Laconi
Módny doplnok
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Ferruccio Laconi
Módny doplnok
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Mauro Ferretti
Lampáš Twist
Kovový, ø 23 cm, výška 43 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Light & Living
Lampáš Serein
Drevený/látkový, ø 21 cm, výška 34,5 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Mauro Ferretti
Lampáš Twist
Kovový, ø 23 cm, výška 43 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Remember
Ponožky
Veľkosť 36-40, pánske/dámske/unisex
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Star Trading
Napájací kábel Connecta
500 cm
(1)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
SQUISHMALLOWS
Detský klobúk Lola
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradné ležadlo Sonsaura
Polohovacie, dvojmiestne, drevené, biele/v prírodnej farbe, nosnosť 260 kg, šírka 139 cm, výška 88 cm, hĺbka 198 cm
(1)
Doručenie od 9. 12. 2026
760 €
s kódom
950 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
SQUISHMALLOWS
Detský klobúk Mix
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Obrúsky v súprave Mistral
3 ks, textilné, 40x40 cm
(18)
Doručenie od 22. 10. 2026
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
2,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
Premium
-20 % s kódom
Rosendahl
Dressing shaker Grand Cru
250 ml, sklenený
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
21,31 €
s kódom
26,64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ego Dekor
Lampáš
Kovový, ø 19 cm, výška 28 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ego Dekor
Lampáš
Kovový, ø 25 cm, výška 34 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Linen Tales
Obrúsky v súprave Mustard
2 ks, textilné, 40x40 cm
(2)
Doručenie od 19. 11. 2026
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
11,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Plaček Pet Products
Chladiaca vesta pre psa Dog Fantasy XL
Pre psa
Na sklade
Posledný kúsok
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Plaček Pet Products
Matrac Dog Fantasy Platinum
Pre psa, v zlatej farbe, 95x65 cm
Na sklade
Posledné kúsky
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Plaček Pet Products
Chladiaca vesta pre psa Dog Fantasy XS
Pre psa
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Plaček Pet Products
Senník Epic Pet
26x26 cm, výška 38 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradné ležadlo Beverly Hills
Drevené, hnedé, šírka 74 cm, výška 75 cm
(2)
Doručenie od 30. 10. 2026
319,20 €
s kódom
399 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Plaček Pet Products
Cestovná miska Dog Fantasy
Pre psa, plastová, ø 15 cm
(2)
Doručenie od 14. 10. 2026
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradné ležadlo Turqueta
Polohovacie, drevené, biele/v prírodnej farbe, nosnosť 130 kg, šírka 73 cm, výška 28 cm, hĺbka 200 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
1 436,80 €
s kódom
1 796 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
1
...
26
27
28
29
30
Načítať viac