Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Voľný čas a zábava
Všetko na piknik
Všetko na piknik
...
Voľný čas a zábava
Všetko na piknik
Všetko na piknik so zľavovým kódom
Piknikové koše
Jednorazový riad
Termohrnčeky
Chladiace tašky a boxy
Lampáše
Desiatové boxy
Fľaše a termosky
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Cena
Dostupnosť
Typ ponuky
Značka
+ Ďalšie (1)
Zľavový kód
484 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Rex London
Cestovný hrnček
350 ml, z nehrdzavejúcej ocele, oranžový
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Meri Meri
Jednorazové tégliky v súprave Construction
8 ks, papierové
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
1,18 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Meri Meri
Jednorazové tégliky v súprave Holly Pattern
8 ks, papierové
(1)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
1,24 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Olejová lampa
Kovová, ø 9 cm, výška 25 cm
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Addis
Potravinové škatuľky v súprave Clip Tight
3 ks, 300 ml
(1)
Doručenie od 6. 11. 2026
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
2,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Rosendahl
Dressing shaker Grand Cru
250 ml, sklenený
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
21,31 €
s kódom
26,64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Black+Blum
Desiatový box Bento
Delený, 2 ks, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe
(1)
Na sklade
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Termohrnček Singles
650 ml, z nehrdzavejúcej ocele, vínovočervený
(1)
Na sklade
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termoska IceFlow™ Bottle Twist Flip Frost
470 ml, z nehrdzavejúcej ocele, biela
(1)
Na sklade
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rex London
Cestovný hrnček
350 ml, z nehrdzavejúcej ocele, svetloružový
(1)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Black+Blum
Termoska
400 ml, na jedlo, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
31,90 €
s kódom
39,87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Snips
Detský desiatový box Unicorn
Plastový, ružový, 500 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Esschert Design
Desiatový box
1,3 l, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe/v prírodnej farbe
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Olejová lampa Aura
Sklenená, ø 10,5 cm, výška 11 cm
(2)
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Ladelle
Termohrnček Eco
350 ml, keramický, modrý
(2)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Black+Blum
Cestovný hrnček
340 ml, sklenený, tmavosivý
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
22,37 €
s kódom
27,96 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Olejová lampa Aura
Sklenená, ø 10,5 cm, výška 6 cm
(1)
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Vialli Design
Termokanvica Soho
1 l, v matne striebornej farbe
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Polarbox
Chladiaci box Classic Gold
V lososovej farbe, 20 l, plastový
(58)
Na sklade
38,72 €
s kódom
48,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček IceFlow™ Flip Straw 2.0 Tumbler Ash
410 ml, z nehrdzavejúcej ocele, svetlosivý
(26)
Na sklade
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček IceFlow™ Flip Straw 2.0 Tumbler Peach Rose
410 ml, z nehrdzavejúcej ocele, broskyňový
(26)
Na sklade
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
House Nordic
Lampáš Herslev
Kovový/sklenený, 12x12 cm, výška 60 cm
(2)
Na sklade
62,40 €
s kódom
78 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček Quencher H2.O FlowState™ Tumbler Black 2.0
890 ml, so slamkou, z nehrdzavejúcej ocele, čierny
(182)
Na sklade
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček IceFlow™ Flip Straw 2.0 Tumbler Rose Quartz
410 ml, z nehrdzavejúcej ocele, svetloružový
(26)
Na sklade
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (3)
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček IceFlow™ Flip Straw 2.0 Tumbler Blue Sky
600 ml, z nehrdzavejúcej ocele, modrý
(26)
Na sklade
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček Quencher H2.O FlowState™ Tumbler Blue Sky
600 ml, so slamkou, z nehrdzavejúcej ocele, modrý
(14)
Na sklade
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček IceFlow™ Flip Straw 2.0 Tumbler Blue Sky
410 ml, z nehrdzavejúcej ocele, modrý
(26)
Na sklade
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček Quencher H2.O FlowState™ Tumbler Blue Sky
1,18 l, so slamkou, z nehrdzavejúcej ocele, modrý
(182)
Na sklade
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Fľaša Wellspring Bottle Hammertone Green
700 ml, cestovná, z nehrdzavejúcej ocele, zelená
Na sklade
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček Café-To-Go Travel Mug Black 2.0
350 ml, z nehrdzavejúcej ocele, čierny
(24)
Na sklade
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mepal
Desiatový box Ellipse
200 ml/500 ml, delený/na jogurt, 2 ks, plastový, svetlomodrý
(142)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termoska Legendary Food Jar + Spork Peach Rose
400 ml, na jedlo, z nehrdzavejúcej ocele, broskyňová
(21)
Na sklade
Posledné kúsky
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček Quencher H2.O FlowState™ Tumbler Ash
890 ml, so slamkou, z nehrdzavejúcej ocele, svetlosivý
(182)
Na sklade
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termoska Legendary Classic Bottle Black 2.0
1,4 l, z nehrdzavejúcej ocele, čierna
(6)
Na sklade
60 €
s kódom
75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček IceFlow™ Flip Straw 2.0 Tumbler Ash
600 ml, z nehrdzavejúcej ocele, svetlosivý
(26)
Na sklade
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Black+Blum
Desiatový box Glass Pot
Sklenený, v striebornej farbe
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
25,38 €
s kódom
31,72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-20 % s kódom
Novinka
STOR
Detský desiatový box Kuromi
Plastový, ružový
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Polarbox
Chladiaci box Pop
Svetlozelený, 20 l, plastový
(131)
Na sklade
30,84 €
s kódom
38,55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termofľaša All Day Slim Bottle Purple Dust
600 ml, z nehrdzavejúcej ocele, v levanduľovej farbe
(19)
Na sklade
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Desiatový box All Day Arista Mini Lunch Box Black
4 l, textilný, čierny
Na sklade
Posledné kúsky
61,60 €
s kódom
77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček Quencher H2.O FlowState™ Tumbler Purple Dust
600 ml, so slamkou, z nehrdzavejúcej ocele, v levanduľovej farbe
(14)
Na sklade
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček Café-To-Go Travel Mug Peach Rose
230 ml, z nehrdzavejúcej ocele, broskyňový
(24)
Na sklade
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Fľaša Wellspring Bottle Hammertone Green
470 ml, cestovná, z nehrdzavejúcej ocele, zelená
Na sklade
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Lampáš Drew
Sklenený, 13x13 cm, výška 34 cm
Na sklade
Posledný kúsok
61,60 €
s kódom
77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Black+Blum
Desiatový box Glass Bowl
Sklenený, v striebornej farbe
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
27,22 €
s kódom
34,03 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Fľaša Wellspring Bottle Blaze Orange
470 ml, cestovná, z nehrdzavejúcej ocele, oranžová
Na sklade
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termofľaša All Day Slim Bottle Cherry Blossom Gloss
600 ml, z nehrdzavejúcej ocele, ružová
(19)
Na sklade
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
STOR
Detský desiatový box K-Pop Demon Hunters
Plastový, fialový
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
1
...
5
6
7
...
11
Načítať viac