Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Pre deti
Všetko pre bábätká a batoľatá
Všetko pre bábätká a batoľatá
...
Pre deti
Všetko pre bábätká a batoľatá
Všetko pre bábätká a batoľatá so zľavovým kódom
Postieľky a výbava na spanie pre bábätká
Pomôcky na dojčenie a kŕmenie
Kúpanie a hygiena
Hračky pre bábätká
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Montessori
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (3)
Zľavový kód
576 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Bébé Douceur
Detská jedálenská súprava Cloud
4 ks, plastová, 1x polievková lyžica/1x jedálenská vidlička
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
LEGO®
Detská fľaša Rocket
Plastová, modrá, 390 ml
(113)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Kalune Design
Kolíska Hier
46x72 cm, s matracom/so stojanom, čalúnená, povrchová úprava: lakovanie, biela
Na sklade
Posledné kúsky
316 €
s kódom
395 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Cam Cam Copenhagen
Žinka Dusty Rose
Staroružová, z bio bavlny, 14x22 cm
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Klip na cumlík Epiphany
Na sklade
Posledný kúsok
19,46 €
s kódom
24,32 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Design Letters
Detský príbor
4 ks, plastový, ružový/béžový, 1x polievková lyžica/1x jedálenská vidlička/1x jedálenský nôž/1x čajová lyžička
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roba
Kolíska Indibär
90x45 cm, s úložným priestorom/s odnímateľným bokom/s nastaviteľnou výškou/s nebesami/prístavná, s matracom, z MDF, povrchová úprava: farbenie, biela
Na sklade
Posledné kúsky
276,80 €
s kódom
346 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Playmobil
Detský uterák Unique United
Bavlnený, 45x70 cm
Na sklade
Posledné kúsky
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sunnylife
Detské pončo Mermaid
Veľkosť 3-5 rokov, bavlnené, ružové
Na sklade
Posledné kúsky
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Moulin Roty
Závesná hračka Tiho
Vhodný vek 0+, perte ručne
Na sklade
Posledné kúsky
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Malomi Kids
Detské pončo Muslin
Veľkosť 3-8 rokov, mušelínové, khaki
Na sklade
Posledný kúsok
66,40 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roba
Tácka k jedálenskej stoličke Sit Up Flex
V prírodnej farbe, nosnosť 15 kg
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mepal
Podbradník Forest Friends by Little Dutch
Silikónový, svetlomodrý
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Žinka Tendresse
Tmavosivá, bavlnená, 15x21 cm
(19)
Na sklade
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Mepal
Podbradník Fairy Garden by Little Dutch
Silikónový, svetloružový
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Spirella
Detská protišmyková podložka Fairy Tale
Do sprchy, 55x55 cm
Doručenie od 14. 10. 2026
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sunnylife
Detské pončo Checkerboard
Veľkosť 3-5 rokov, bavlnené, žlté
Na sklade
Posledné kúsky
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Hrkálka Fintan
Vhodný vek 0+, BPA free, perte ručne
Na sklade
Posledné kúsky
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
MSV
Detské protišmykové podložky v súprave Chifres
Do vane, 10 ks, 11x12,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
MSV
Detské protišmykové podložky v súprave Nuages
Do vane, 4 ks, 9x14,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
1,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mepal
Detský desiatový box L.O.L. Surprise
S vidličkou, plastový, ružový/tyrkysovomodrý, 300 ml
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
-20 % s kódom
Kindsgut
Detské WC sedadlo
Biele, dĺžka 32 cm, šírka 40 cm
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Závesný kolotoč Dolly
Závesný, látkový, ø 20 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Moi Mili
Baldachýn Flower Power
Bavlnený, béžový, 240 cm
Na sklade
Posledný kúsok
158,40 €
s kódom
198 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Cam Cam Copenhagen
Podbradníky v súprave Classic Stripes Camel
2 ks, béžové, pruhované
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
12,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Roba
Detská jedálenská stolička Sit Up Flex
Antracitová, nosnosť 70 kg
(3)
Doručenie od 20. 10. 2026
77,60 €
s kódom
97 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Vipack
Prebaľovací pult Ilyas
V dekore orecha, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, v tmavo prírodnej farbe, šírka 100 cm, výška 14 cm, hĺbka 75 cm, hĺbka vhodnej komody 55 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Spirella
Detská protišmyková podložka Santorini
Do vane, 36x71 cm
Doručenie od 14. 10. 2026
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Podbradníky v súprave Olna
2 ks, bavlnené, krémovobiele/v terakotovej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
19,40 €
s kódom
24,25 € bez kódu
12,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Detský hrnček Millie
110 ml, kameninový, ružový
Doručenie od 21. 10. 2026
14,40 €
s kódom
18 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Kindsgut
Podbradník Oslo
Mušelínový, žltý
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roba
Plienky Lil Planet
3 ks, zelené, mušelínové, 80x80 cm
(4)
Doručenie od 20. 10. 2026
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Roba
Detská jedálenská stolička Sit Up III
Hnedá, nosnosť 50 kg
Doručenie od 20. 10. 2026
76,80 €
s kódom
96 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Kindsgut
Podbradník London
Mušelínový, žltý
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Foutastic
Vanička
Biela/ružová, 48x82 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kindsgut
Podbradník London
Mušelínový, sivý
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kindsgut
Podbradník Paris
Mušelínový, ružový
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kindsgut
Podbradník Paris
Mušelínový, žltý
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Vipack
Prebaľovací pult Sezane
Z MDF, povrchová úprava: farbenie, béžový, šírka 53 cm, výška 14 cm, hĺbka 72 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
66,40 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Vipack
Prebaľovací pult Eva
Z MDF, povrchová úprava: farbenie, biely, šírka 53 cm, výška 15 cm, hĺbka 72 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
61,60 €
s kódom
77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Vipack
Prebaľovací pult Swingo
Z MDF, povrchová úprava: farbenie, béžový, šírka 53 cm, výška 15 cm, hĺbka 72 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
63,20 €
s kódom
79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kindsgut
Podbradník London
Mušelínový, ružový
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Vipack
Prebaľovací pult Forrest
Z bukového dreva, povrchová úprava: farbenie, biely, šírka 53,5 cm, výška 14,5 cm, hĺbka 70,5 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
127,20 €
s kódom
159 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Vipack
Postieľka Dino
70x140 cm, s odnímateľným bokom/s nastaviteľnou výškou, s roštom, z bukového dreva, povrchová úprava: farbenie, hnedá
(2)
Doručenie od 21. 10. 2026
216 €
s kódom
270 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Vipack
Postieľka Sezane
60x120 cm, s nastaviteľnou výškou, s roštom, z borovicového dreva, z MDF, povrchová úprava: farbenie, béžová
Doručenie od 21. 10. 2026
395,20 €
s kódom
494 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
OYOY Mini
Detské hrnčeky v súprave Mellow
2 ks, silikónové, modré/hnedé
Doručenie od 19. 10. 2026
21,59 €
s kódom
26,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
OYOY Mini
Detská jedálenská súprava Pullo
3 ks, plastová
Doručenie od 19. 10. 2026
31,99 €
s kódom
39,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roba
Uspávačik Lil Planet
Mušelínový, perte na 40 stupňov, 40x40 cm
(5)
Doručenie od 20. 10. 2026
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
1
...
8
9
10
11
12
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Detský nábytok
Detské prebaľovacie pulty
Detské deky
Detské osušky
Látkové pleny
Detské hracie podložky
Detské spacie vaky a zavinovačky
Podbradníky
Žinky na umývanie
Hračky pre bábätká