Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Pre deti
Všetko pre bábätká a batoľatá
Všetko pre bábätká a batoľatá
...
Pre deti
Všetko pre bábätká a batoľatá
Všetko pre bábätká a batoľatá so zľavovým kódom
Postieľky a výbava na spanie pre bábätká
Pomôcky na dojčenie a kŕmenie
Kúpanie a hygiena
Hračky pre bábätká
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Montessori
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (3)
Zľavový kód
576 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Detská miska Addy
Kameninová, tmavozelená, ø 12 cm, objem 360 ml
Na sklade
Posledné kúsky
13,40 €
s kódom
16,75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
LEGO®
Detský hrnček Love
300 ml, keramický, biely
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
LEGO®
Detský hrnček Meadow Flowers
300 ml, keramický, biely
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Detská miska Nini
Keramická, svetlomodrá, ø 9 cm, objem 170 ml
(1)
Na sklade
10,27 €
s kódom
12,84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Roba
Postieľka Ole
70x140 cm, s odnímateľným bokom/s nastaviteľnou výškou, s roštom, z MDF, povrchová úprava: melamín, biela/v prírodnej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
262,40 €
s kódom
328 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Detská miska Dolly
Kameninová, biela/hnedá, ø 14 cm, objem 615 ml
Na sklade
Posledné kúsky
19,47 €
s kódom
24,34 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mepal
Detský desiatový box Food Fest
S vidličkou, plastový, fialový, 300 ml
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
-20 % s kódom
Mepal
Detský desiatový box Campus
S vidličkou, plastový, ružový, 300 ml
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
-20 % s kódom
Vipack
Postieľka Forrest
70x140 cm, s odnímateľným bokom/s nastaviteľnou výškou, s roštom, z dubového dreva, povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe
Na sklade
Posledný kúsok
695,20 €
s kódom
869 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Detský desiatový box Lili
Silikónový, ružový/tyrkysovomodrý, 1,1 l
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
16,87 €
s kódom
21,09 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Detské hrnčeky v súprave Lili
2 ks, silikónové, modré/oranžové
Na sklade
Posledný kúsok
16,92 €
s kódom
21,15 € bez kódu
10,58 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Detská jedálenská súprava Lili
2 ks, silikónová
Na sklade
Posledné kúsky
16,92 €
s kódom
21,15 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Detská jedálenská súprava Lili
2 ks, silikónová
Na sklade
Posledný kúsok
16,92 €
s kódom
21,15 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Detský hrnček Bambino
225 ml, keramický, béžový
Na sklade
Posledné kúsky
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Vipack
Postieľka Forrest
70x140 cm, s roštom, z dubového dreva, povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe
Doručenie od 19. 10. 2026
523,20 €
s kódom
654 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Detský hrnček Dolly
370 ml, na kakao, keramický, biely
Na sklade
16,47 €
s kódom
20,59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roba
Detská jedálenská stolička Nature UP
Biela, nosnosť 70 kg
Na sklade
Posledné kúsky
93,60 €
s kódom
117 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
OYOY Mini
Klip na cumlík Yummy
Na sklade
Posledné kúsky
11,20 €
s kódom
14 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Detská termoska Prehistoric Land
Kovová, krémovobiela/tyrkysovomodrá, 280 ml
Na sklade
Posledné kúsky
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
OYOY Mini
Závesná hračka Dino
Vhodný vek 0+
Na sklade
Posledné kúsky
27,20 €
s kódom
34 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Harry Potter "Hedwig"
Bavlnená, 70x140 cm
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Detský tanier Chicken
Silikónový, žltý, 19x19,5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Cam Cam Copenhagen
Prebaľovacia podložka Lierre/Almond
Svetloružová/krémovobiela, 70x44 cm
Na sklade
Posledný kúsok
32 €
s kódom
40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
OYOY Mini
Hryzadlo Rainbow
Vhodný vek 6m+
Na sklade
11,20 €
s kódom
14 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Vipack
Postieľka Forrest
70x140 cm, s roštom, z bukového dreva, povrchová úprava: farbenie, biela
Doručenie od 19. 10. 2026
379,20 €
s kódom
474 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bébé Douceur
Detská jedálenská súprava Forest
4 ks, plastová, 1x polievková lyžica/1x jedálenská vidlička
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Snips
Detský desiatový box Dinosaur
Plastový, zelený, 500 ml
Na sklade
Posledné kúsky
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Roba
Detský sedák Booster Seat
Tmavomodrý, nosnosť 15 kg
Na sklade
Posledný kúsok
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Pinio
Prebaľovací pult Cube
Z drevotriesky, povrchová úprava: lakovanie/povrchová úprava: laminovanie, svetlosivý, šírka 100 cm, výška 8 cm, hĺbka 66 cm, hĺbka vhodnej komody 52 cm
Na sklade
Posledný kúsok
69,60 €
s kódom
87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detské pončo Paw Patrol
Veľkosť 3-8 rokov, bavlnené
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rex London
Detský príbor Fairies in the Garden
2 ks, antikoro, modrý
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
6,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Cam Cam Copenhagen
Plienky Sea Garden
3 ks, svetložlté, z bio bavlny, 70x70 cm
Na sklade
Posledný kúsok
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
9,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Kindsgut
Detský tanier Dusky Pink
Silikónový, v tehlovej farbe, 19x20,5 cm
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Detské lyžičky v súprave Lili
2 ks, plastové/zo silikónu, ružové/tyrkysovomodré, 2x polievková lyžica
Na sklade
Posledné kúsky
8,43 €
s kódom
10,54 € bez kódu
5,27 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Detský príbor Lili
3 ks, plastový/zo silikónu, modrý, 1x polievková lyžica/1x jedálenská vidlička/1x jedálenský nôž
Na sklade
Posledný kúsok
10,81 €
s kódom
13,51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Cam Cam Copenhagen
Plienky Bows
3 ks, ružové/béžové, z bio bavlny, 70x70 cm
Na sklade
Posledný kúsok
20,64 €
s kódom
25,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Detská lyžička
Zo silikónu, žltá
Na sklade
Posledné kúsky
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Roba
Detská hrazdička Baby Gym
Vhodný vek 0+
Doručenie od 4. 11. 2026
32,80 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kindsgut
Detská fľaša Space
Tritanová, ružová, 400 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Design Letters
Detský hrnček Grow with Your Cup
S náustkom, plastový, béžový
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Roba
Mantinel do postieľky Frosty Almond
S prímesou bavlny, béžový
Doručenie od 20. 10. 2026
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roba
Prebaľovací pult Baby Pool
V dekore brezy, z preglejky, povrchová úprava: lakovanie, biely/v prírodnej farbe, šírka 78 cm, výška 99 cm, hĺbka 46,5 cm, na kolieskach
Doručenie od 20. 10. 2026
214,40 €
s kódom
268 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Detská lyžička
Zo silikónu, oranžová
Na sklade
Posledné kúsky
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
LEGO®
Detská fľaša Bee
Plastová, fialová, 390 ml
(113)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Swiftie
Bavlnená, ružová, 70x140 cm
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kindsgut
Detský tanier
Silikónový, modrý, 16x25 cm
(2)
Na sklade
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bébé Douceur
Detská jedálenská súprava Cloud
4 ks, plastová, 1x polievková lyžica/1x jedálenská vidlička
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Groot "I am groot"
Bavlnená, 70x140 cm
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
8
9
10
11
12
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Detský nábytok
Detské prebaľovacie pulty
Detské deky
Detské osušky
Látkové pleny
Detské hracie podložky
Detské spacie vaky a zavinovačky
Podbradníky
Žinky na umývanie
Hračky pre bábätká