Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Pre deti
Všetko pre bábätká a batoľatá
Všetko pre bábätká a batoľatá
...
Pre deti
Všetko pre bábätká a batoľatá
Všetko pre bábätká a batoľatá so zľavovým kódom
Postieľky a výbava na spanie pre bábätká
Pomôcky na dojčenie a kŕmenie
Kúpanie a hygiena
Hračky pre bábätká
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Montessori
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (3)
Zľavový kód
577 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Roba
Prebaľovací pult Roba style
Z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, matný, antracitový, šírka 67 cm, výška 78 cm, hĺbka 76,5 cm, závesný
(2)
Na sklade
132,80 €
s kódom
166 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Detský hrnček Nini
110 ml, keramický, modrý
(2)
Na sklade
8,66 €
s kódom
10,83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Bébé Douceur
Detský spací vak Gauge
Zelený, mušelínový, 50x90 cm
(2)
Na sklade
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Detský hrnček Nini
110 ml, keramický, svetlomodrý
(2)
Na sklade
9,45 €
s kódom
11,81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Vipack
Postieľka BILLY
60x120 cm, s nastaviteľnou výškou, s roštom, z borovicového dreva, povrchová úprava: farbenie, v petrolejovej farbe
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
292,80 €
s kódom
366 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Zilverstad
Detský príbor Forest Animals
4 ks, antikoro, v striebornej farbe
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Detský župan Delux
Veľkosť 9-10 rokov, mikroplyšový, ružový
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Detský hrnček Creamy
255 ml, keramický, béžový
(2)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Detská fľaša Unicorn
Z nehrdzavejúcej ocele, svetloružová, 500 ml
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roba
Mantinel do postieľky Lil Planet
Svetlosivý
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
31,12 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Vipack
Prebaľovací pult Dino
Z bukového dreva, povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 80 cm, výška 95 cm, hĺbka 53 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
171,20 €
s kódom
214 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Zilverstad
Detská jedálenská súprava Miffy
6 ks, porcelánová
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Zilverstad
Detský príbor Miffy
4 ks, antikoro, v striebornej farbe
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Zilverstad
Detský príbor Water life
4 ks, antikoro, v striebornej farbe
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roba
Mantinel do postieľky Roba style
Svetlosivý
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detské pončo Lilo and Stitch
Veľkosť 3-8 rokov, bavlnené, svetloružové
(2)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Detský desiatový box Road Trip
3 ks, 3 ks, plastové, svetlomodré, 600 ml
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
LEGO®
Detský hrnček Skeleton
530 ml, keramický, biely
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Roba
Prebaľovací pult Style
Z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, matný, biely, šírka 60 cm, výška 10 cm, hĺbka 73 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roba
Hniezdočko pre bábätko Roba style
Ružové, 60x87 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roba
Hniezdočko pre bábätko Roba style
Zelené, 60x87 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
61,60 €
s kódom
77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Bébé Douceur
Plienky Gauge
3 ks, s hviezdičkami, biele/ružové, mušelínové, 70x70 cm
(2)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
5,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Minecraft Hostile Behaviour
Bavlnená, sivá, 70x140 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Frozen "Snowflake"
Bavlnená, 70x140 cm
(2)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Žinka Tendresse
Tmavomodrá, bavlnená, 15x21 cm
(2)
Na sklade
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Žinka Tendresse
Biela, bavlnená, 15x21 cm
(2)
Na sklade
3,52 €
s kódom
4,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Rotho
Detské WC sedadlo Bella Bambina
Svetlosivé, dĺžka 36 cm, šírka 32 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Žinky v súprave
2 ks, biele, bavlnené, 15x21 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
3,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Rotho
Detský desiatový box Memory Kids
Plastový, 1 l
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mepal
Detský desiatový box Unicorn
2 ks, s vidličkou/s fliaš, plastové, 750 ml
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bébé Douceur
Podbradníky v súprave Gauge
2 ks, mušelínové, sivé, bodkované
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
4,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Detská jedálenská súprava Agnes
3 ks, kameninová
(2)
Na sklade
32 €
s kódom
40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mepal
Detský desiatový box Flowers & Butterflies by Little Dutch
2 ks, s vidličkou, plastové, biele/svetloružové, 300 ml
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Detský župan
Veľkosť 2-4 roky, bavlnený, sivý
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť (2)
-20 % s kódom
Mepal
Detský desiatový box Forest Friends by Little Dutch
3 ks, 3 ks, plastové, svetlomodré
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Detský spací vak
Biely/ružový, bavlnený, 75x75 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
60 €
s kódom
75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Design Letters
Detská miska Boss
Plastová, žltá, ø 11 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Design Letters
Detský hrnček Grow with Your Cup
S náustkom, plastový, svetlomodrý
(2)
Na sklade
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Roba
Hračka pre bábätko Bear Benny
Vhodný vek 0+, perte ručne
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kindsgut
Detský tanier
Silikónový, sivý, 16x25 cm
(2)
Na sklade
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Roba
Mantinel do postieľky Safe asleep
Bavlnený, biely/svetlosivý
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
30,72 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roba
Prebaľovacia podložka Roba style
Svetlosivá, 75x85 cm
(2)
Doručenie od 20. 10. 2026
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Roba
Plienky Lil Planet
3 ks, modré, mušelínové, 80x80 cm
(2)
Doručenie od 20. 10. 2026
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Postieľka Adara
39x72 cm, s matracom, z MDF, povrchová úprava: lakovanie, biela
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
231,20 €
s kódom
289 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Dumbo "Stripe"
Bavlnená, biela/sivá, 70x140 cm
(2)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Frozen
Bavlnená, 70x140 cm
(2)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Súprava hrnčeka a misky Lama
2 ks, porcelánová
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Detská osuška s kapucňou White
Ľanová, biela, 70x70 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť (2)
1
2
3
4
5
...
13
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Detský nábytok
Detské prebaľovacie pulty
Detské deky
Detské osušky
Látkové pleny
Detské hracie podložky
Detské spacie vaky a zavinovačky
Podbradníky
Žinky na umývanie
Hračky pre bábätká