Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Pre deti
Všetko pre bábätká a batoľatá
Všetko pre bábätká a batoľatá
...
Pre deti
Všetko pre bábätká a batoľatá
Všetko pre bábätká a batoľatá so zľavovým kódom
Postieľky a výbava na spanie pre bábätká
Pomôcky na dojčenie a kŕmenie
Kúpanie a hygiena
Hračky pre bábätká
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Montessori
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (3)
Zľavový kód
577 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detské pončo Gabby´s Dollhouse
Veľkosť 3-8 rokov, bavlnené, ružové
(4)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Zilverstad
Detský príbor Miffy
Antikoro, v striebornej farbe
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Sponge Bob "Tropical Duo"
Bavlnená, 70x140 cm
(4)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Žinka Tendresse
Béžová, bavlnená, 15x21 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Kindsgut
Detský tanier
Silikónový, sivý, 19x20,5 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Detský župan
Veľkosť 7-8 rokov, mikroplyšový, svetlomodrý
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Žinky v súprave
2 ks, modré, bavlnené, 15x21 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
3,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Sass & Belle
Detská fľaša Sausage Dog
Cestovná, z nehrdzavejúcej ocele/kovová, svetlomodrá/hnedá, 425 ml
(3)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Bluey
Bavlnená, modrá/béžová, 70x140 cm
(3)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roba
Prebaľovací pult Roba style
Z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, matný, v prírodnej farbe, šírka 67 cm, výška 78 cm, hĺbka 76,5 cm, závesný
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
142,40 €
s kódom
178 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Lilo and Stitch "Ohana Blue"
Bavlnená, modrá, 70x140 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bébé Douceur
Detský spací vak Gauge
Žltý, mušelínový, 50x90 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Lilo and Stitch "Hawaiian Harmony"
Bavlnená, 70x140 cm
(3)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Detská fľaša Sausage Dog
Plastová/tritanová, červená, 500 ml
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Sass & Belle
Detská fľaša Vintage Mushroom
Z nehrdzavejúcej ocele, krémovobiela, 500 ml
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Detský župan Delux
Veľkosť 9-10 rokov, mikroplyšový, modrý
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť (2)
-20 % s kódom
Rex London
Detský desiatový box Periodic Table
Plastový, svetlomodrý/krémovobiely
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Roba
Detská jedálenská stolička Kid Up
V prírodnej farbe, nosnosť 51 kg
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
122,40 €
s kódom
153 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Detský desiatový box Ladybird
3 ks, 3 ks, plastové, červené/v petrolejovej farbe, 600 ml
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Roba
Prebaľovacia podložka Roba style
Ružová, 75x85 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detské pončo Spider-Man
Veľkosť 3-8 rokov, bavlnené, červené/modré
(3)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Detská fľaša Woodland
Plastová/tritanová, tyrkysovomodrá, 500 ml
(3)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Mepal
Detské lyžičky v súprave Little Farm by Little Dutch
2 ks, plastové, biele/svetlozelené, 2x polievková lyžica
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
6,66 €
s kódom
8,32 € bez kódu
4,16 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Súprava hrnčeka a misky Dog
2 ks, porcelánová
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Detský župan
Veľkosť 1-2 roky, bavlnený, sivý
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť (2)
-20 % s kódom
LEGO®
Detský desiatový box City
2 ks, s fliaš, plastové, modré/v striebornej farbe, 390 ml
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
14,90 €
s kódom
18,63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
Moulin Roty
Hračka na maznanie Julius
Z Bio bavlny, perte na 30 stupňov
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rotho
Detské WC sedadlo Bella Bambina
Tmavoružové, dĺžka 36 cm, šírka 32 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Žinky v súprave Indian
2 ks, koňakovohnedé, bavlnené, 15x21 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 5 ks
Bébé Douceur
Žinky v súprave Gauge
5 ks, biele, mušelínové, 11x11 cm
(3)
Doručenie od 20. 11. 2026
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
1,38 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Roba
Prebaľovacia podložka Roba style
Modrá, 75x85 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Frozen
Bavlnená, 70x140 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roba
Postieľka Fold up
60x120 cm, s nastaviteľnou výškou/na kolieskach/skladacia, s roštom, z MDF/z preglejky, povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
182,40 €
s kódom
228 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Roba
Prebaľovacia podložka Roba style
Zelená, 75x85 cm
(5)
Na sklade
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Žinky v súprave
2 ks, sivé, bavlnené, 15x21 cm
(5)
Doručenie od 9. 11. 2026
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
3,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Roba
Uspávačik Lil Planet
Mušelínový, perte na 40 stupňov, 40x40 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detské pončo Paw Patrol
Veľkosť 3-8 rokov, bavlnené, ružové
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
8,18 €
s kódom
10,23 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Mepal
Detské lyžičky v súprave Little Farm by Little Dutch
2 ks, plastové, biele/svetlozelené, 2x polievková lyžica
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
4,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Roba
Mantinel do postieľky Seashells
Krémovobiely
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Roba
Mantinel do postieľky Roba style
Ružový
(3)
Na sklade
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rex London
Detský desiatový box Sausage Dog
3 ks, 3 ks, plastové, červené/krémovobiele, 600 ml
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Rex London
Detský desiatový box Woodland
Plastový, modrý
(3)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Žinka Tendresse
Svetlosivá, bavlnená, 15x21 cm
(3)
Na sklade
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Rex London
Detský desiatový box Woodland
3 ks, 3 ks, plastové, zelené/oranžové/tyrkysovomodré, 600 ml
(3)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Rex London
Detský desiatový box Tilde
Plastový, červený
(3)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Minecraft Let´s Survive
Bavlnená, zelená, 70x140 cm
(3)
Doručenie od 14. 10. 2026
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Design Letters
Detská miska Darling
Plastová, svetlomodrá, ø 11 cm
(3)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Detská dekorácia Pomp
Látková, ø 25 cm, výška 65 cm
(2)
Na sklade
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
...
13
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Detský nábytok
Detské prebaľovacie pulty
Detské deky
Detské osušky
Látkové pleny
Detské hracie podložky
Detské spacie vaky a zavinovačky
Podbradníky
Žinky na umývanie
Hračky pre bábätká