Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Záhrada
Záhradné dekorácie
Záhradné dekorácie
...
Záhrada
Záhradné dekorácie
Záhradné dekorácie so zľavovým kódom
Lampáše
Vtáčie búdky
Záhradné osvetlenie
Poštové schránky
Vonkajšie teplomery
Záhradné sochy
Kŕmidlá pre vtáčiky
Hmyzie hotely
Ostatné záhradné dekorácie
Kvetináče
Hrantíky
Záhradné ohniská
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Materiál
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
707 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Esschert Design
Obal na kvetináč
Závesný a nástenný , kovový, bez odtokového otvoru, ø 30 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Esschert Design
Záhradné zápichy v súprave Bell
3 ks, polyresinové, 6x7 cm, výška 38 cm
(10)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Obal na kvetináč Planter
Závesný a nástenný , kovový, bez odtokového otvoru, výška 36 cm
(25)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Zvonkohra
Drevená/kovová/plastová, 20x3,5 cm, výška 58 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Vonkajší teplomer
(174)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Light & Living
Lampáš Lezuza
Kovový, ø 9 cm, výška 15 cm
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Hilight
Vonkajšie svietidlo
Matne čierne, hliníkové, IP44, 9x6,5x8 cm
(3)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Esschert Design
Fakľa
3 ks, z prútia, ø 6 cm, výška 63 cm
(3)
Doručenie od 21. 10. 2026
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
7,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Obal na kvetináč Felan
Ručne vyrobený, terakotový, bez odtokového otvoru, ø 12 cm, výška 12 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Vtáčia búdka Acorn
Drevená, 14x14 cm, výška 25 cm
(37)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradný zápich Leaf
Kovový, výška 83 cm
(4)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Obaly na kvetináče v súprave Fulda
2 ks, kovové, bez odtokového otvoru, ø 16 cm, výška 19 cm
(4)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Premier Housewares
Obal na kvetináč Sidra
Kameninový, bez odtokového otvoru, ø 17,5 cm, výška 13 cm
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Premier Housewares
Obal na kvetináč Sidra
Kameninový, bez odtokového otvoru, ø 20,5 cm, výška 15 cm
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Esschert Design
Obal na kvetináč
Závesný a nástenný , bez odtokového otvoru, ø 35 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
17,91 €
s kódom
22,39 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Premier Housewares
Kvetináč Naresso
45x15 cm, výška 11 cm
(121)
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Esschert Design
Pánty na dvere Dog
4 ks, kovové, výška 7 cm
(3)
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
5,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Artevasi
Kvetináč Capri
Z recyklovaného plastu, s odtokovým otvorom, ø 30 cm, výška 28 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
Rojaplast
Kvetináč Modern
Drevený, 18x61 cm, výška 15 cm
(6)
Na sklade
18,05 €
s kódom
22,56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Balvi
Kvetináč Kitty
Keramický, s odtokovým otvorom, ø 13,5 cm, výška 14 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
18,13 €
s kódom
22,66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Lapač hmyzu
Sklenený, 11,5x9 cm, výška 16 cm
(23)
Na sklade
Posledný kúsok
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Vonkajší teplomer
Kovový
(20)
Na sklade
Posledný kúsok
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Yes Everyday
Obal na kvetináč Sorrento
Porcelánový, bez odtokového otvoru, ø 18 cm, výška 17 cm
(2)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Orion
Kvetináče v súprave Greenish
3 ks, na bylinky, kovové, bez odtokového otvoru, výška 11 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
7,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Obal na kvetináč Mawni
Terakotový, bez odtokového otvoru, ø 14 cm, výška 14 cm
(3)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Artevasi
Kvetináč Oslo
Z recyklovaného plastu, výška 21,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Artevasi
Kvetináč Oslo
Z recyklovaného plastu, výška 21,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Keter
Kvetináč Hangingsphere
Závesný a nástenný , plastový, ø 35 cm, výška 22 cm
(37)
Na sklade
18,84 €
s kódom
23,55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Esschert Design
Rastlinná škôlka Field Mushroom
28x18 cm, výška 16 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Vonkajšie svietidlá v súprave
3 ks, matne čierne, plastové, LED, prenosné, na baterky/so solárnym panelom, s klipom, IP44, 7,5x7,5x21,5 cm
(2)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Klíčiaca miska
na bylinky, sklenená, ø 12 cm, výška 10 cm
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Rastlinná škôlka Lamp
Kovová, 22,5x9 cm, výška 28,5 cm
(1)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Vonkajšie svietidlo Fergus
Hnedé, kovové, LED, zapichovacie, so solárnym panelom, 15x15x35 cm
(6)
Doručenie od 4. 11. 2026
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Star Trading
Vonkajšie svietidlá v súprave Globus
3 ks, čierne, plastové, LED, so solárnym panelom, 10x10x23 cm
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
7,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Vonkajší teplomer
(9)
Doručenie od 21. 10. 2026
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Aerárium Ball
Sklenené, bez odtokového otvoru, ø 15 cm, výška 15 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Obal na kvetináč Larky
Ručne maľovaný, kameninový, bez odtokového otvoru, ø 11 cm, výška 16 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Star Trading
Vonkajšie svietidlá v súprave Firework
3 ks, čierne, kovové, LED, zapichovacie, so solárnym panelom, IP44, 100x14x40 cm
(101)
Doručenie od 4. 11. 2026
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
8,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Olejová lampa
Betónová, ø 18 cm, výška 20 cm
(14)
Doručenie od 21. 10. 2026
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Keter
Kvetináč Hangingsphere
Závesný a nástenný , plastový, ø 35 cm, výška 22 cm
(30)
Na sklade
Posledný kúsok
19,84 €
s kódom
24,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Trio
Vonkajšie svietidlo Trioto
V matne striebornej farbe, oceľové, ø8x36,5 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Artevasi
Kvetináč Dóris
Ručne vyrobený, keramický, bez odtokového otvoru, ø 16 cm, výška 14 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Bonami Selection
Kvetináč Terrazzo
Betónový, s odtokovým otvorom, ø 15 cm, výška 14 cm
(41)
Na sklade
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Reality
Vonkajšie svietidlo Campus
Matne čierne, kovové, LED, na baterky/so solárnym panelom, IP44, ø7x23 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Bonami Selection
Kvetináč Terrazzo
Betónový, s odtokovým otvorom, ø 15 cm, výška 14 cm
(33)
Na sklade
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Esschert Design
Kŕmidlo pre vtáčiky
22x22 cm, výška 23 cm
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Obal na kvetináč Luella
Kameninový, bez odtokového otvoru, ø 14 cm, výška 11 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Light & Living
Lampáš Lezuza
Kovový, ø 11 cm, výška 29 cm
Na sklade
Posledné kúsky
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
...
15
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Lampáše
Vtáčie búdky
Záhradné osvetlenie
Poštové schránky
Vonkajšie teplomery
Záhradné sochy
Kŕmidlá pre vtáčiky
Obľúbené filtre
Drevené záhradné dekorácie
Kovové záhradné dekorácie
Kamenné záhradné dekorácie
Keramické záhradné dekorácie
Vianočné záhradné dekorácie
Jarné záhradné dekorácie