Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Záhrada
Záhradné dekorácie
Záhradné dekorácie
...
Záhrada
Záhradné dekorácie
Záhradné dekorácie so zľavovým kódom
Lampáše
Vtáčie búdky
Záhradné osvetlenie
Poštové schránky
Vonkajšie teplomery
Záhradné sochy
Kŕmidlá pre vtáčiky
Hmyzie hotely
Ostatné záhradné dekorácie
Kvetináče
Hrantíky
Záhradné ohniská
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Materiál
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
707 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Obľúbené
Bonami Essentials
Obaly na kvetináče v súprave
3 ks, z umelého ratanu, bez odtokového otvoru, ø 42 cm, výška 40 cm
(258)
Na sklade
63,20 €
s kódom
79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Bonami Selection
Kvetináč Terrazzo
Betónový, s odtokovým otvorom, ø 34 cm, výška 37 cm
(71)
Na sklade
63,20 €
s kódom
79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Kŕmidlo pre vtáčiky
Ø 18 cm, výška 18 cm
(190)
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Zvonček
Kovový, 14x13 cm, výška 25 cm
(123)
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Sušiak na bylinky
Kovový, ø 37 cm, výška 29 cm
(84)
Na sklade
Posledné kúsky
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Vonkajší teplomer
(174)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Napájadlo pre vtáčikov
24x28 cm, výška 23 cm
(175)
Na sklade
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Bonami Selection
Kvetináč Terrazzo
Betónový, s odtokovým otvorom, ø 34 cm, výška 37 cm
(101)
Na sklade
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bonami Essentials
Kvetináče v súprave
2 ks, z umelého ratanu, výška 45 cm
(81)
Na sklade
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Obuvák na topánky
Kovový, 17x37 cm, výška 10 cm
(70)
Na sklade
Posledné kúsky
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Star Trading
Vonkajšie svietidlá v súprave Firework
3 ks, čierne, kovové, LED, zapichovacie, so solárnym panelom, IP44, 100x14x40 cm
(101)
Doručenie od 4. 11. 2026
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
8,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Bonami Essentials
Obal na kvetináč Fiore
Z umelého ratanu, bez odtokového otvoru, ø 35 cm, výška 45 cm
(79)
Na sklade
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Kŕmidlo pre vtáčiky
19x19 cm, výška 23 cm
(121)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Bonami Essentials
Kvetináč Rose
Z umelého ratanu, výška 70 cm
(117)
Na sklade
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Star Trading
Vonkajšie svietidlo Firework
Čierne, kovové, LED, so solárnym panelom, IP44, ø26x50 cm
(65)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Keter
Kvetináč Hangingsphere
Závesný a nástenný , plastový, ø 35 cm, výška 22 cm
(37)
Na sklade
18,84 €
s kódom
23,55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Bonami Essentials
Kvetináč
30x84 cm, výška 120 cm
(137)
Na sklade
72,80 €
s kódom
91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Premier Housewares
Kvetináč Naresso
45x15 cm, výška 11 cm
(121)
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Ohnisko
Ø 50 cm, výška 25 cm
(211)
Na sklade
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Sass & Belle
Obal na kvetináč Frida
Ručne maľovaný, kamenný, bez odtokového otvoru, ø 12 cm, výška 14 cm
(27)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Keter
Kvetináč Hangingsphere
Závesný a nástenný , plastový, ø 35 cm, výška 22 cm
(30)
Na sklade
Posledný kúsok
19,84 €
s kódom
24,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Napájadlo pre vtáčikov
Ø 15 cm, výška 21 cm
(107)
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Kŕmidlo pre vtáčiky Acorn
14x14 cm, výška 22 cm
(108)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bonami Selection
Kvetináče v súprave Terrazzo
2 ks, betónové, s odtokovým otvorom, ø 26 cm, výška 28 cm
(53)
Na sklade
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
33 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Vtáčia búdka
Z morskej trávy, 15x10 cm, výška 26 cm
(87)
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Kŕmidlo pre vtáčiky
Ø 11 cm, výška 25 cm
(58)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Bonami Essentials
Vyvýšený kvetináč Magnolia
24x64 cm, výška 51 cm
(57)
Na sklade
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Kvetináč
Terakotový, s odtokovým otvorom, ø 12,5 cm, výška 8,5 cm
(111)
Na sklade
Posledný kúsok
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Napájadlo pre vtáčikov
Ø 12,5 cm, výška 5 cm
(284)
Na sklade
8 €
s kódom
10 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Napájadlo pre vtáčikov
14,5x17,5 cm, výška 14 cm
(123)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Napájadlo pre vtáčikov
19,5x18 cm, výška 91 cm
(101)
Na sklade
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Nášľap do záhrady Turtle
Kovový, 32x23 cm, výška 1,5 cm
(35)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Vonkajší teplomer
(48)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Napájadlo pre vtáčikov
Ø 14 cm, výška 76,5 cm
(122)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Vonkajší teplomer
(83)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Kŕmidlo na lojové gule
Ø 8 cm, výška 23 cm
(48)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Bloomingville
Obal na kvetináč Avo
Terakotový, bez odtokového otvoru, ø 12 cm, výška 12 cm
(27)
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Kvetináč
Terakotový, s odtokovým otvorom, ø 16 cm, výška 13 cm
(58)
Na sklade
Posledný kúsok
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Cattara
Ohnisko Etna
Ø 81 cm, výška 45 cm
(47)
Doručenie od 22. 10. 2026
64 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Bonami Selection
Kvetináč Isabel
Betónový, s odtokovým otvorom, ø 14,5 cm, výška 23 cm
(73)
Na sklade
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Kŕmidlo pre vtáčiky
19x29 cm, výška 126 cm
(88)
Na sklade
Posledné kúsky
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Cattara
Ohnisko Vesuv
Ø 57 cm, výška 26 cm
(46)
Na sklade
Posledné kúsky
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Rastlinná škôlka
34x34 cm, výška 45 cm
(59)
Doručenie od 21. 10. 2026
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Plastia
Pestovateľská nádoba Urbalive
Samozavlažovacia, plastová, s odtokovým otvorom, výška 77 cm
(22)
Na sklade
Posledné kúsky
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Kvetináč
Ručne vyrobený, terakotový, s odtokovým otvorom, ø 12 cm, výška 8,5 cm
(78)
Doručenie od 21. 10. 2026
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bonami Selection
Kvetináče v súprave Terrazzo
2 ks, betónové, s odtokovým otvorom, ø 30 cm, výška 16 cm
(33)
Na sklade
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
44,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Kvetináč
Drevený, 39x59 cm, výška 25 cm
(67)
Na sklade
Posledné kúsky
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
House Nordic
Obaly na kvetináče v súprave Marla
2 ks, kovové, bez odtokového otvoru, výška 50,5 cm
(32)
Na sklade
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
2
3
4
5
...
15
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Lampáše
Vtáčie búdky
Záhradné osvetlenie
Poštové schránky
Vonkajšie teplomery
Záhradné sochy
Kŕmidlá pre vtáčiky
Obľúbené filtre
Drevené záhradné dekorácie
Kovové záhradné dekorácie
Kamenné záhradné dekorácie
Keramické záhradné dekorácie
Vianočné záhradné dekorácie
Jarné záhradné dekorácie