Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Záhrada
Záhradné dekorácie
Záhradné dekorácie
...
Záhrada
Záhradné dekorácie
Záhradné dekorácie so zľavovým kódom
Lampáše
Vtáčie búdky
Záhradné osvetlenie
Poštové schránky
Vonkajšie teplomery
Záhradné sochy
Kŕmidlá pre vtáčiky
Hmyzie hotely
Ostatné záhradné dekorácie
Kvetináče
Hrantíky
Záhradné ohniská
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Materiál
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
707 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Esschert Design
Kŕmidlo pre vtáčiky
28x26 cm, výška 24,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Napájadlo pre vtáčikov
19,5x18 cm, výška 91 cm
(101)
Na sklade
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Obaly na kvetináče v súprave Bogor
4 ks, z prútia, ø 40 cm, výška 35 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
100 €
s kódom
125 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Vonkajšie svietidlo
Kovové, LED, zapichovacie, do zásuvky, IP44, ø6x10 cm
Na sklade
Posledný kúsok
32,80 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Esschert Design
Fakľa
3 ks, z prútia, ø 6 cm, výška 63 cm
(3)
Doručenie od 21. 10. 2026
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
7,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Hübsch
Obaly na kvetináče v súprave Lotus
2 ks, závesné a nástenné , kovové, bez odtokového otvoru, ø 16 cm, výška 44 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
96,80 €
s kódom
121 € bez kódu
60,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Hübsch
Obaly na kvetináče v súprave Lotus
2 ks, závesné a nástenné , kovové, bez odtokového otvoru, ø 16 cm, výška 44 cm
(8)
Na sklade
92 €
s kódom
115 € bez kódu
57,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Obaly na kvetináče v súprave Airy
2 ks, kovové, bez odtokového otvoru, ø 25 cm, výška 55 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
123,20 €
s kódom
154 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Olejová lampa
Betónová, ø 13 cm, výška 16 cm
(11)
Doručenie od 21. 10. 2026
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Rastlinná škôlka Field Mushroom
28x18 cm, výška 16 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Kvetináč
Závesný a nástenný , keramický, s odtokovým otvorom, výška 17,5 cm
(26)
Na sklade
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Obal na kvetináč Toppu
Kameninový, bez odtokového otvoru, ø 10 cm, výška 15 cm
Na sklade
Posledný kúsok
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Obal na kvetináč Toppu
Kameninový, bez odtokového otvoru, ø 15 cm, výška 24 cm
Na sklade
Posledné kúsky
76 €
s kódom
95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Esschert Design
Zvonkohra
Drevená/kovová/plastová, 20x3,5 cm, výška 58 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Vonkajší teplomer Bee
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Vonkajší teplomer Ladybird
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Olejová lampa
Betónová, ø 18 cm, výška 20 cm
(14)
Doručenie od 21. 10. 2026
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Kvetináč
Závesný a nástenný , kovový, ø 36 cm, výška 15 cm
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Záves na kvetináč
Závesný a nástenný , ø 25 cm, výška 12 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Vonkajšie svietidlo Felix
Čierne, plastové, LED, zapichovacie, so solárnym panelom, ø14x45 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Star Trading
Vonkajšie svietidlo Firework
Čierne, kovové, LED, so solárnym panelom, IP44, ø26x50 cm
(65)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Star Trading
Vonkajšie svietidlo Firework
Čierne, kovové, LED, zapichovacie, na baterky/so solárnym panelom, IP44, ø28x100 cm
(30)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Napájanie (2)
-20 % s kódom
Star Trading
Vonkajšie svietidlo Pisa 3 in 1
Čierne, plastové, LED, zapichovacie, so solárnym panelom, ø13x70 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Vonkajšie svietidlo M-Twinkle
Biele, plastové, LED, zapichovacie, so solárnym panelom, ø20x37 cm
(5)
Na sklade
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Kŕmidlo pre vtáčiky
26,5x29 cm, výška 113 cm
(18)
Na sklade
Posledný kúsok
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Napájadlo pre vtáčikov
Ø 15 cm, výška 21 cm
(107)
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Napájadlo pre vtáčikov
Ø 14 cm, výška 76,5 cm
(122)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Lampáš Pine Cone
Kovový, ø 13 cm, výška 18 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Esschert Design
Kvetináč
Kovový, s odtokovým otvorom, ø 17 cm, výška 23 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Esschert Design
Kvetináč
Kovový, s odtokovým otvorom, ø 23,5 cm, výška 30 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
59,20 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Esschert Design
Kvetináč
Kovový, s odtokovým otvorom, výška 43 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
111,20 €
s kódom
139 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Kŕmidlo pre vtáčiky
19x19 cm, výška 23 cm
(121)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Búdka pre sýkorky
Drevená, 17x21,5 cm, výška 33 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Vonkajší teplomer
(9)
Doručenie od 21. 10. 2026
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Premier Housewares
Kvetináč Naresso
45x15 cm, výška 11 cm
(121)
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Kvetináč Rustic
na bylinky, drevený, 15x45 cm, výška 11 cm
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Kvetináče v súprave Desert
2 ks, kamenné, ø 51 cm, výška 50 cm
(1)
Doručenie od 2. 11. 2026
375,20 €
s kódom
469 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Ohnisko
Ø 50 cm, výška 25 cm
(211)
Na sklade
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Kvetináč
Závesný a nástenný , kovový, 40x25 cm, výška 26 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Kvetináč
Závesný a nástenný , kovový, 40x25 cm, výška 24 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Kvetináč
Keramický, 16x39,5 cm, výška 15 cm
(27)
Na sklade
Posledné kúsky
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Kvetináč
Závesný a nástenný , keramický, s odtokovým otvorom, ø 25,5 cm, výška 12 cm
(16)
Na sklade
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Plastia
Pestovateľská nádoba Urbalive
Samozavlažovacia, plastová, s odtokovým otvorom, výška 48 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
63,20 €
s kódom
79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Plastia
Pestovateľská nádoba Urbalive
Samozavlažovacia, plastová, s odtokovým otvorom, výška 48 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
63,20 €
s kódom
79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Plastia
Pestovateľská nádoba Urbalive
Samozavlažovacia, plastová, s odtokovým otvorom, výška 77 cm
(22)
Na sklade
Posledné kúsky
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Plastia
Pestovateľská nádoba Urbalive
Samozavlažovacia, plastová, s odtokovým otvorom, výška 77 cm
(117)
Na sklade
Posledné kúsky
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Vyvýšený kvetináč
Drevený, 40x100 cm, výška 84 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
128 €
s kódom
160 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Hrantík na zábradlie Thalia
28x62 cm, výška 23 cm
Na sklade
Posledné kúsky
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
11
12
13
14
15
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Lampáše
Vtáčie búdky
Záhradné osvetlenie
Poštové schránky
Vonkajšie teplomery
Záhradné sochy
Kŕmidlá pre vtáčiky
Obľúbené filtre
Drevené záhradné dekorácie
Kovové záhradné dekorácie
Kamenné záhradné dekorácie
Keramické záhradné dekorácie
Vianočné záhradné dekorácie
Jarné záhradné dekorácie