Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Záhrada
Záhradné dekorácie
Záhradné dekorácie
...
Záhrada
Záhradné dekorácie
Záhradné dekorácie so zľavovým kódom
Lampáše
Vtáčie búdky
Záhradné osvetlenie
Poštové schránky
Vonkajšie teplomery
Záhradné sochy
Kŕmidlá pre vtáčiky
Hmyzie hotely
Ostatné záhradné dekorácie
Kvetináče
Hrantíky
Záhradné ohniská
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Materiál
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
707 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Lapač hmyzu
Sklenený, 11,5x9 cm, výška 16 cm
(23)
Na sklade
Posledný kúsok
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradný zápich Leaf
Kovový, výška 83 cm
(4)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Esschert Design
Záhradné sošky v súprave
4 ks, polyresinové
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
63,20 €
s kódom
79 € bez kódu
19,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Orion
Kvetináče v súprave Greenish
3 ks, na bylinky, kovové, bez odtokového otvoru, výška 11 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
7,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Reality
Vonkajšie svietidlo Campus
Matne čierne, kovové, LED, na baterky/so solárnym panelom, IP44, ø7x23 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Lampáš Lucca
Sklenený, 13x26,5 cm, výška 26,5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Obaly na kvetináče v súprave Fulda
2 ks, kovové, bez odtokového otvoru, ø 16 cm, výška 19 cm
(4)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Vonkajší teplomer
Kovový
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Obal na kvetináč Chilli
Ručne maľovaný, keramický, bez odtokového otvoru, ø 12 cm, výška 10 cm
(1)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Obal na kvetináč Walton
Kameninový, bez odtokového otvoru, ø 18 cm, výška 15 cm
(1)
Na sklade
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Guľa na plot v súprave
2 ks, sklenené, ø 12 cm, výška 15 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Kvetináče v súprave Rotja
3 ks, terakotové, s odtokovým otvorom, ø 47 cm, výška 57 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
235,20 €
s kódom
294 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Kvetináč Rustic
na bylinky, drevený, 15x45 cm, výška 11 cm
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Obal na kvetináč Sausage Dog
Keramický, bez odtokového otvoru, výška 10,5 cm
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Bonami Selection
Kvetináč Terrazzo
Betónový, s odtokovým otvorom, ø 15 cm, výška 14 cm
(33)
Na sklade
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Ego Dekor
Obal na kvetináč Almada
Ručne vyrobený, keramický, bez odtokového otvoru, ø 14 cm, výška 13 cm
Na sklade
Posledný kúsok
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Star Trading
Vonkajšie svietidlo Sunlight
Čierne, nerezové, LED, prenosné, so solárnym panelom, IP44, 15x15x45 cm
(8)
Na sklade
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Guľa na plot v súprave
3 ks, sklenené, ø 12 cm, výška 15 cm
(5)
Na sklade
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Ohnisko
Ø 50 cm, výška 25 cm
(211)
Na sklade
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Obal na kvetináč Ignacia
Kameninový, bez odtokového otvoru, výška 15,5 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Vonkajší teplomer
(83)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Olejová lampa Aura
Sklenená, ø 10,5 cm, výška 6 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Vonkajšie svietidlo Arenys
V zlatej farbe, oceľové, LED, prenosné, na USB, so stmievačom, IP54, ø10x25 cm
(1)
Na sklade
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Esschert Design
Kŕmidlo pre vtáčiky Acorn
Ø 10 cm, výška 27,5 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Kŕmidlo pre vtáčiky
26,5x29 cm, výška 113 cm
(18)
Na sklade
Posledný kúsok
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Kvetináč
Kovový, s odtokovým otvorom, výška 43 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
111,20 €
s kódom
139 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Orion
Kvetináče v súprave Black
3 ks, na bylinky, kovové, s odtokovým otvorom, ø 11 cm, výška 10,5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
5,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
PT LIVING
Obal na kvetináč Tonar
Kovový, bez odtokového otvoru, ø 25,5 cm, výška 39 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Star Trading
Vonkajšie svietidlo Felix
Čierne, plastové, LED, zapichovacie, so solárnym panelom, ø14x45 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Záhradná soška Goose
Polyresinová
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Vonkajšie svietidlo Mounty
Čierne, plastové, LED, do zásuvky, IP44
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
63,20 €
s kódom
79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Kvetináč
Z recyklovaného plastu, ø 38 cm, výška 45 cm
Na sklade
Posledné kúsky
31,12 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Kvetináč
Terakotový, s odtokovým otvorom, ø 16 cm, výška 13 cm
(58)
Na sklade
Posledný kúsok
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Vonkajšie svietidlo Felix
Čierne, plastové, LED, so solárnym panelom, 14x14x19 cm
(5)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
Vonkajšie svietidlo Sam
Biele, plastové, LED, prenosné, na USB, IP54, ø16x28 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
62,40 €
s kódom
78 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Maximex
Koruhva Cat
Kovová, 40x50 cm, výška 170 cm
(15)
Na sklade
32,80 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Maximex
Odpudzovač ôs
2 ks, sklenený, ø 9 cm, výška 14 cm
(5)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Olejová lampa Aura
Sklenená, ø 10,5 cm, výška 11 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Olejová lampa Aura
Sklenená, ø 9,5 cm, výška 10 cm
(2)
Na sklade
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
PT LIVING
Obal na kvetináč Tonar
Kovový, bez odtokového otvoru, ø 25,5 cm, výška 55 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Keter
Kvetináč Hangingsphere
Závesný a nástenný , plastový, ø 35 cm, výška 22 cm
(30)
Na sklade
Posledný kúsok
19,84 €
s kódom
24,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Artevasi
Kvetináč Juno
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 14 cm, výška 13 cm
(4)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Trio
Vonkajšie svietidlo Maas
Zelené, hliníkové, IP44, 27x15,5x14 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Esschert Design
Zvonkohra
Drevená/kovová/plastová, 20x3,5 cm, výška 58 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Olejová lampa Aura
Sklenená, ø 10,5 cm, výška 6 cm
(1)
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Fischer & Honsel
Vonkajšie svietidlo Ruby
Biele, plastové, LED, prenosné, na USB, s možnosťou voľby farby/na diaľkové ovládanie/so stmievačom, IP44, ø14x20 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Esschert Design
Záves na kvetináč
Závesný a nástenný , kovový, výška 19 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Obal na kvetináč Roza
Kameninový, bez odtokového otvoru, ø 18 cm, výška 13 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
...
15
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Lampáše
Vtáčie búdky
Záhradné osvetlenie
Poštové schránky
Vonkajšie teplomery
Záhradné sochy
Kŕmidlá pre vtáčiky
Obľúbené filtre
Drevené záhradné dekorácie
Kovové záhradné dekorácie
Kamenné záhradné dekorácie
Keramické záhradné dekorácie
Vianočné záhradné dekorácie
Jarné záhradné dekorácie