Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Záhrada
Záhradný nábytok
Záhradný nábytok
...
Záhrada
Záhradný nábytok
Záhradný nábytok so zľavovým kódom
Záhradné sedenie
Záhradné sety
Záhradné pohovky
Záhradné stoly a stolíky
Záhradné stoličky
Záhradné kreslá
Záhradné ležadlá
Záhradné závesné kreslá
Ochranné obaly na záhradný nábytok
Kempingový nábytok
Záhradné hojdačky
Záhradné úložné boxy a skrine
Balkónové zásteny
Slnečníky a tieniace plachty
Detský záhradný nábytok
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
687 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Záhradná lavica Adilly
Ratanová, v prírodnej farbe, šírka 114 cm, hĺbka 38 cm, výška 45 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradný konferenčný stolík Albanella
Betónový, okrúhly, ø 65 cm, výška 51,5 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
336,80 €
s kódom
421 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradný konferenčný stolík Albanella
Betónový, okrúhly, ø 85 cm, výška 44 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
540 €
s kódom
675 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
Premier Housewares
Detský záhradný stôl Brighton
Drevený, 85x75 cm, výška 54 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
75,20 €
s kódom
94 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradný jedálenský stôl Saura
Terrazzo, okrúhly, biely, ø 70 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
327,20 €
s kódom
409 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Karup
Záhradné kreslo Out Sit & Sleep
Polstrované, hnedé/béžové, nosnosť 100 kg, šírka 65 cm, výška 30 cm
(13)
Doručenie od 16. 10. 2026
284,80 €
s kódom
356 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradná lavica Silea
Kovová, tmavosivá/hnedá, šírka 180 cm, hĺbka 36 cm, výška 43,5 cm
Doručenie od 3. 11. 2026
308 €
s kódom
385 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Záhradná lavica Navo
Drevená, zelená, šírka 120 cm, hĺbka 40 cm, výška 44 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
215,20 €
s kódom
269 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradný jedálenský stôl Culip
Hliníkový, sivý, 77x150 cm
(9)
Doručenie od 9. 12. 2026
540 €
s kódom
675 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradný jedálenský stôl Culip
Hliníkový, sivý, 77x77 cm
(9)
Doručenie od 7. 12. 2026
320 €
s kódom
400 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradná lavica Noemi
Drevená, v prírodnej farbe, nosnosť 220 kg, šírka 120 cm, hĺbka 60 cm, výška 88 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
188,80 €
s kódom
236 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradný jedálenský stôl Alcaufar
S betónovou doskou, okrúhly, biely/v prírodnej farbe, ø 120 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
760 €
s kódom
950 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradný jedálenský stôl Alcaufar
S betónovou doskou, okrúhly, biely/v prírodnej farbe, ø 90 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
574,40 €
s kódom
718 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Ochranný obal na záhradný nábytok Iria
Ø 160 cm, výška 90 cm
(2)
Doručenie od 7. 12. 2026
59,20 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradný úložný box Noemi
Drevený, šírka 130 cm, výška 59 cm, hĺbka 55 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
298,40 €
s kódom
373 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradný jedálenský stôl Alcaufar
S betónovou doskou, okrúhly, svetlosivý/v prírodnej farbe, ø 120 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
760 €
s kódom
950 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradný jedálenský stôl Alcaufar
S betónovou doskou, okrúhly, svetlosivý/v prírodnej farbe, ø 90 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
667,20 €
s kódom
834 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Záhradné stoličky v súprave Cleveland
2 ks, drevené/kovové, v prírodnej farbe, nosnosť 110 kg, šírka 64 cm, výška 91 cm, hĺbka 58 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
331,20 €
s kódom
414 € bez kódu
207 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradné kreslo Sorells
Polstrované, sivé, nosnosť 200 kg, šírka 115 cm, výška 73 cm, hĺbka 113 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
956 €
s kódom
1 195 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Závesný balkónový stolík Tabora
Závesný/sklápací, závesný, zelený/sivý, 60x60 cm, výška 18,5 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradný konferenčný stolík Dandara
S doskou z akácie, okrúhly, ø 70 cm, výška 40 cm
(11)
Doručenie od 9. 12. 2026
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradná lavica Solo
Drevená, v prírodnej farbe, nosnosť 180 kg, šírka 120 cm, hĺbka 60 cm, výška 92 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
363,20 €
s kódom
454 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Karup
Záhradné kreslo Out Hippo
Polstrované, hnedé/béžové, nosnosť 100 kg, šírka 100 cm, výška 75 cm, hĺbka 122 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
571,20 €
s kódom
714 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradný konferenčný stolík Macarella
Betónový, okrúhly, 77x83 cm, výška 41 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
371,20 €
s kódom
464 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradný jedálenský stôl Addaia
Betónový, okrúhly, biely, ø 90 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
438,40 €
s kódom
548 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradný konferenčný stolík Turqueta
Z teakového dreva, 70x140 cm, výška 23 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
794,40 €
s kódom
993 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradný konferenčný stolík Turqueta
Z teakového dreva, 70x70 cm, výška 32 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
404,80 €
s kódom
506 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské kreslá v súprave Portalo
2 ks, drevené/polstrované, béžové/v prírodnej farbe, šírka 63 cm, výška 76 cm, hĺbka 60 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
360 €
s kódom
450 € bez kódu
225 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradné ležadlo Turqueta
Polohovacie, drevené, biele/v prírodnej farbe, nosnosť 130 kg, šírka 73 cm, výška 28 cm, hĺbka 200 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
1 436,80 €
s kódom
1 796 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Esschert Design
Záhradný jedálenský stôl
Skladací, zelený/v prírodnej farbe, 60x60 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
100 €
s kódom
125 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
WOOOD
Záhradný jedálenský stôl Tablo
Z masívneho dreva, čierny/v prírodnej farbe, 81x210 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
727,20 €
s kódom
909 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná barová stolička Turqueta
Drevená, v prírodnej farbe, nosnosť 160 kg, šírka 53 cm, hĺbka 48,5 cm, výška sedadla 65 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
489,60 €
s kódom
612 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná barová stolička Erice
Drevená, hnedá, nosnosť 130 kg, šírka 59 cm, hĺbka 53 cm, výška sedadla 75 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
320 €
s kódom
400 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Výška sedadla (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná barová stolička Erice
Drevená, hnedá, nosnosť 160 kg, šírka 59 cm, hĺbka 53 cm, výška sedadla 65 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
286,40 €
s kódom
358 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Výška sedadla (2)
-20 % s kódom
Esschert Design
Záhradná stolička
Kovová, zelená/v prírodnej farbe, nosnosť 100 kg, šírka 41 cm, výška 82,5 cm, hĺbka 46 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
73,60 €
s kódom
92 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roba
Pieskovisko Outdoor+
Drevené/plastové, 117x118 cm, výška 54 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
156,80 €
s kódom
196 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roba
Detský záhradný set Outdoor+
Drevený, 89x84,5 cm, výška 175 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
108,80 €
s kódom
136 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rojaplast
Záhradná lavica Retro
Drevená, v prírodnej farbe, nosnosť 270 kg, šírka 77 cm, hĺbka 150 cm, výška 81 cm
Doručenie od 14. 10. 2026
140 €
s kódom
175 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná barová stolička Galea
Polstrovaná/ratanová, v prírodnej farbe, nosnosť 260 kg, šírka 58,5 cm, hĺbka 54 cm, výška sedadla 75 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
624,80 €
s kódom
781 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Výška sedadla (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná barová stolička Tavari
Kovová, béžová, nosnosť 130 kg, šírka 60 cm, hĺbka 60 cm, výška sedadla 63 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
252,80 €
s kódom
316 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Výška sedadla (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná barová stolička Erice
Drevená, krémovobiela, nosnosť 130 kg, šírka 59 cm, hĺbka 53 cm, výška sedadla 65 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
286,40 €
s kódom
358 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Výška sedadla (2)
-20 % s kódom
House Nordic
Ochranný obal na záhradný nábytok
210x180 cm, výška 95 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
124,80 €
s kódom
156 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná barová stolička Erice
Drevená, krémovobiela, nosnosť 130 kg, šírka 59 cm, hĺbka 53 cm, výška sedadla 75 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
320 €
s kódom
400 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Výška sedadla (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná barová stolička Galea
Polstrovaná/ratanová, v prírodnej farbe, nosnosť 130 kg, šírka 58,5 cm, hĺbka 52 cm, výška sedadla 65 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
574,40 €
s kódom
718 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Výška sedadla (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná barová stolička Tavari
Kovová, béžová, nosnosť 130 kg, šírka 60 cm, hĺbka 60 cm, výška sedadla 73 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
269,60 €
s kódom
337 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Výška sedadla (2)
-20 % s kódom
Roba
Detský záhradný set Outdoor +
4 ks, drevený/plastový, 107x106 cm, výška 155 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
232 €
s kódom
290 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Roba
Obliečky k detskému záhradnému setu v súprave Little Stars
2 ks, 90x18 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
21 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Ochranný obal na záhradný nábytok
Ø 185 cm, výška 95 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
70,40 €
s kódom
88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
11
12
13
14
15
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Záhradné sedenie
Záhradné pohovky
Záhradné ležadlá
Záhradné stoly a stolíky
Záhradné sety
Záhradné úložné boxy a skrine
Slnečníky
Tepelné vonkajšie žiariče
Stojany na slnečníky
Obľúbené filtre
Drevený záhradný nábytok
Kovový záhradný nábytok
Plastový záhradný nábytok