Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Záhrada
Záhradný nábytok
Záhradné sedenie
Záhradné sedenie
...
Záhradný nábytok
Záhradné sedenie
Záhradné sedenie so zľavovým kódom
Záhradné pohovky
Záhradné kreslá
Záhradné stoličky
Záhradné ležadlá
Záhradné závesné kreslá
Záhradná barová stolička
Záhradné lavice
Záhradné hojdačky
Sedacie vaky a taburety na záhradu
Hojdacie siete
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Farba
Materiál
Dizajnový štýl
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
318 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Obľúbené
Bonami Essentials
Záhradná stolička Paris
Plastová, čierna, nosnosť 160 kg, šírka 55 cm, výška 94 cm, hĺbka 63 cm
(123)
Na sklade
Posledné kúsky
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Garden Pleasure
Závesné záhradné kreslo Tobago
Polstrované, krémovobiele, nosnosť 120 kg
(935)
Na sklade
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Bonami Essentials
Závesné záhradné kreslo Hylla
Kovové, béžové, nosnosť 120 kg
(119)
Na sklade
73,60 €
s kódom
92 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Záhradná stolička
Zelená/hnedá, výška 40 cm
(51)
Na sklade
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Garden Pleasure
Závesné záhradné kreslo Tobago
Polstrované, čierne, nosnosť 120 kg
(596)
Na sklade
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Garden Pleasure
Hojdacia sieť Hawaii
Dĺžka 155 cm, šírka 100 cm, nosnosť 100 kg
(69)
Na sklade
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Garden Pleasure
Hojdacia sieť Hawaii
Dĺžka 260 cm, šírka 100 cm
(89)
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Bonami Essentials
Závesné záhradné kreslo Hylla
Kovové, čierne, nosnosť 120 kg
(38)
Na sklade
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bonami Essentials
Záhradná stolička Siena
Drevená, biela, nosnosť 100 kg, šírka 38 cm, výška 80 cm, hĺbka 40 cm
(28)
Na sklade
60,80 €
s kódom
76 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Bonami Essentials
Záhradná pohovka Vistdal
Dvojmiestna, čierna/v prírodnej farbe, nosnosť 240 kg, šírka 126 cm, výška 70 cm, hĺbka 70 cm
(22)
Na sklade
339,20 €
s kódom
424 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Bonami Essentials
Hojdacia sieť Croatia
Dĺžka 305 cm, šírka 105 cm
(79)
Na sklade
78,40 €
s kódom
98 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Garden Pleasure
Hojdacia sieť Hawaii
Dĺžka 260 cm, šírka 100 cm
(43)
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bonami Essentials
Záhradné kreslá v súprave Vistdal
Kovové/plastové/polstrované, čierne/v prírodnej farbe, nosnosť 120 kg, šírka 70 cm, výška 70 cm, hĺbka 70 cm
(15)
Na sklade
351,20 €
s kódom
439 € bez kódu
219,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bonami Selection
Záhradná pohovka North
Dvojmiestna, čierna/sivá, nosnosť 220 kg, šírka 128 cm, výška 78 cm, hĺbka 80 cm
(27)
Na sklade
319,20 €
s kódom
399 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Bonami Selection
Záhradné kreslo Avocado Comfort
Kovové/plastové, žlté, nosnosť 120 kg, šírka 70 cm, výška 86 cm, hĺbka 72 cm
(20)
Na sklade
108 €
s kódom
135 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bonami Selection
Záhradné kreslo Adirondack
Plastové, zelené, nosnosť 150 kg, šírka 74 cm, výška 92 cm, hĺbka 93,5 cm
(12)
Na sklade
128 €
s kódom
160 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Bonami Essentials
Záhradné stoličky v súprave Gabriela
2 ks, kovové/plastové, čierne/v prírodnej farbe, nosnosť 110 kg, šírka 48 cm, výška 83 cm, hĺbka 60 cm
(27)
Na sklade
144,80 €
s kódom
181 € bez kódu
90,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná pohovka
Štvormiestna, béžová, nosnosť 250 kg, šírka 197 cm, výška 60 cm, hĺbka 75 cm
(16)
Doručenie od 9. 12. 2026
794,40 €
s kódom
993 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bonami Selection
Záhradná pohovka North
Trojmiestna, čierna/sivá, nosnosť 330 kg, šírka 183 cm, výška 78 cm, hĺbka 80 cm
(9)
Na sklade
559,20 €
s kódom
699 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná stolička Hanzel
Drevená, v prírodnej farbe, nosnosť 130 kg, šírka 59 cm, výška 85,5 cm, hĺbka 57,5 cm
(10)
Na sklade
100 €
s kódom
125 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bonami Essentials
Záhradná stolička Capri
Plastová, zelená, nosnosť 120 kg, šírka 53 cm, výška 73 cm, hĺbka 55 cm
(11)
Na sklade
83,20 €
s kódom
104 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bonami Essentials
Záhradná stolička Capri
Plastová, modrá, nosnosť 120 kg, šírka 53 cm, výška 73 cm, hĺbka 55 cm
(11)
Na sklade
88,80 €
s kódom
111 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná barová stolička Glenville
Kovová, čierna, nosnosť 130 kg, šírka 53 cm, hĺbka 53 cm, výška sedadla 74 cm
(8)
Na sklade
108,80 €
s kódom
136 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Výška sedadla (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradné kreslo Geralda
Drevené, v prírodnej farbe, nosnosť 130 kg, šírka 66 cm, výška 73 cm, hĺbka 80 cm
(18)
Na sklade
218,40 €
s kódom
273 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná barová stolička Glenville
Kovová, čierna, nosnosť 130 kg, šírka 48 cm, hĺbka 55 cm, výška sedadla 62 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
100 €
s kódom
125 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Výška sedadla (2)
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradná hojdačka Columbia
Drevená, v prírodnej farbe, nosnosť 180 kg, šírka 130 cm, výška 56 cm, hĺbka 63 cm
(12)
Na sklade
Posledný kúsok
239,20 €
s kódom
299 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bonami Selection
Záhradná pohovka Bellisima
Trojmiestna, čierna/sivá, nosnosť 360 kg, šírka 230 cm, výška 70 cm, hĺbka 70 cm
(7)
Na sklade
1 519,20 €
s kódom
1 899 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Záhradné stoličky v súprave Yanet
2 ks, kovové/polstrované, béžové, nosnosť 130 kg, šírka 56 cm, výška 79 cm, hĺbka 55 cm
(15)
Na sklade
Posledný kúsok
183,20 €
s kódom
229 € bez kódu
114,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Súprava (2)
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradná lavica Bellevue
Drevená, v prírodnej farbe, nosnosť 200 kg, šírka 122 cm, hĺbka 60 cm, výška 80 cm
(20)
Na sklade
Posledný kúsok
88,80 €
s kódom
111 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Karup
Záhradné kreslo Out Sit & Sleep
Polstrované, biele, nosnosť 100 kg, šírka 65 cm, výška 30 cm
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
284,80 €
s kódom
356 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Keter
Záhradná stolička Aruba
Plastová, tmavosivá, nosnosť 110 kg, šírka 72 cm, výška 110 cm, hĺbka 61 cm
(28)
Na sklade
Posledné kúsky
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Kave Home
Záhradné stoličky v súprave Ydalia
4 ks, drevené, v prírodnej farbe, nosnosť 130 kg, šírka 54 cm, výška 76 cm, hĺbka 50 cm
(6)
Doručenie od 9. 12. 2026
752 €
s kódom
940 € bez kódu
235 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradná lavica Solo
Drevená, v prírodnej farbe, nosnosť 300 kg, šírka 150 cm, hĺbka 63 cm, výška 92 cm
(6)
Doručenie od 3. 11. 2026
359,20 €
s kódom
449 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
WOOOD
Záhradné kreslo Tom
Z umelého ratanu, v prírodnej farbe, nosnosť 150 kg, šírka 51 cm, výška 97 cm, hĺbka 95 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
182,40 €
s kódom
228 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradné kreslo Grignoon
Drevené, hnedé, nosnosť 130 kg, šírka 68 cm, výška 74 cm, hĺbka 80 cm
(7)
Doručenie od 9. 12. 2026
286,40 €
s kódom
358 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Keter
Záhradné ležadlo Jaipur
Polohovacie, z umelého ratanu, hnedé, nosnosť 110 kg, šírka 58 cm, výška 29 cm, hĺbka 187 cm
(8)
Doručenie od 16. 10. 2026
78,40 €
s kódom
98 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
Záhradná lavica Barcelona
Drevená, hnedá, šírka 90 cm, hĺbka 25 cm, výška 45 cm
(10)
Na sklade
108 €
s kódom
135 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bonami Selection
Záhradné kreslo Bellissima
Kovové/polstrované, čierne/sivé, nosnosť 120 kg, šírka 65 cm, výška 76 cm, hĺbka 65 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
367,20 €
s kódom
459 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná barová stolička Glenville
Kovová, béžová, nosnosť 130 kg, šírka 48 cm, hĺbka 55 cm, výška sedadla 62 cm
(5)
Doručenie od 7. 12. 2026
100 €
s kódom
125 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
Záhradná lavica Benidorm
Drevená, v prírodnej farbe, nosnosť 120 kg, šírka 90 cm, hĺbka 30 cm, výška 49 cm
(5)
Doručenie od 19. 10. 2026
123,20 €
s kódom
154 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Karup
Záhradná pohovka Buckle Up
Dvojmiestna, čierna/sivá, nosnosť 100 kg, šírka 140 cm, výška 60 cm, hĺbka 95 cm
(5)
Doručenie od 20. 10. 2026
799,20 €
s kódom
999 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradné kreslo Geralda
Drevené, béžové, nosnosť 130 kg, šírka 65 cm, výška 74 cm, hĺbka 80 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
232 €
s kódom
290 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradná lavica San Jose
Drevená, hnedá, šírka 45 cm, výška 82 cm
(4)
Doručenie od 30. 10. 2026
179,20 €
s kódom
224 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Karup
Záhradné kreslo Out Sit & Sleep
Polstrované, čierne/sivé, nosnosť 100 kg, šírka 65 cm, výška 30 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
284,80 €
s kódom
356 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná pohovka Portlligat
Z umelého ratanu, trojmiestna, krémovobiela/v prírodnej farbe, nosnosť 260 kg, šírka 222 cm, výška 68 cm, hĺbka 95 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
1 336,80 €
s kódom
1 671 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Záhradné ležadlo Arrecife
Polohovacie, drevené, hnedé, nosnosť 120 kg, šírka 60 cm, výška 80 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
183,20 €
s kódom
229 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Záhradná lavica Curved
Čierna, nosnosť 175 kg, šírka 90 cm, hĺbka 38 cm, výška 48 cm
(4)
Doručenie od 21. 10. 2026
316,80 €
s kódom
396 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradná lavica Talin
Kovová, sivá, nosnosť 160 kg, šírka 111 cm, hĺbka 52 cm, výška 84 cm
(4)
Doručenie od 30. 10. 2026
156,80 €
s kódom
196 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
6
7
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Záhradné lavice
Záhradné pohovky
Záhradné stoličky
Záhradné kreslá
Sedacie vaky a taburety na záhradu
Záhradné sety
Hojdačky pre deti
Záhradná barová stolička