Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Záhrada
Záhradný nábytok
Záhradné sedenie
Záhradné sedenie
...
Záhradný nábytok
Záhradné sedenie
Záhradné sedenie so zľavovým kódom
Záhradné pohovky
Záhradné kreslá
Záhradné stoličky
Záhradné ležadlá
Záhradné závesné kreslá
Záhradná barová stolička
Záhradné lavice
Záhradné hojdačky
Sedacie vaky a taburety na záhradu
Hojdacie siete
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Farba
Materiál
Dizajnový štýl
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
318 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Keter
Záhradná stolička Deco Porto
Plastová, tmavosivá/tmavohnedá, nosnosť 110 kg, šírka 56 cm, výška 82 cm, hĺbka 53 cm
(1)
Doručenie od 16. 10. 2026
76,80 €
s kódom
96 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Záhradná stolička Oto
Kovová, béžová, šírka 47 cm, výška 80 cm, hĺbka 49 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
239,20 €
s kódom
299 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradná stolička Pablo
Drevená, v prírodnej farbe, nosnosť 110 kg, šírka 58 cm, výška 79 cm, hĺbka 43 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
212,80 €
s kódom
266 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná lavica Alipa
Drevená, béžová/v prírodnej farbe, nosnosť 230 kg, šírka 180 cm, hĺbka 42 cm, výška 45 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
354,40 €
s kódom
443 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
Záhradná lavica Benidorm
Drevená, v prírodnej farbe, nosnosť 120 kg, šírka 90 cm, hĺbka 30 cm, výška 49 cm
(5)
Doručenie od 19. 10. 2026
123,20 €
s kódom
154 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Záhradná stolička Navo
Drevená, modrá, šírka 40 cm, výška 44 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
87,20 €
s kódom
109 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Záhradná stolička Oto
Kovová, tmavohnedá, šírka 47 cm, výška 80 cm, hĺbka 49 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
239,20 €
s kódom
299 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná pohovka Saconca
Oceľová, trojmiestna, khaki, šírka 189 cm, výška 78 cm, hĺbka 76 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
760 €
s kódom
950 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Záhradná stolička Oto
Kovová, zelená, šírka 47 cm, výška 80 cm, hĺbka 49 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
239,20 €
s kódom
299 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Záhradná stolička Navo
Drevená, zelená, šírka 40 cm, výška 44 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
87,20 €
s kódom
109 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Záhradná stolička Kei
Kovová, zelená, šírka 44,5 cm, výška 73 cm, hĺbka 48 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
223,20 €
s kódom
279 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradné kreslo Chabeli
Drevené, v prírodnej farbe, nosnosť 130 kg, šírka 60 cm, výška 74 cm, hĺbka 79 cm
(32)
Doručenie od 7. 12. 2026
125,60 €
s kódom
157 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Záhradná stolička Kei
Kovová, čierna, šírka 44,5 cm, výška 73 cm, hĺbka 48 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
223,20 €
s kódom
279 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná pohovka Xoriguer
Z umelého ratanu, trojmiestna, béžová/v prírodnej farbe, šírka 222 cm, výška 74 cm, hĺbka 78 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
1 436,80 €
s kódom
1 796 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Garden Pleasure
Záhradné stoličky v súprave Tacoma
2 ks, hnedé, šírka 26,5 cm, výška 37 cm
(7)
Doručenie od 30. 10. 2026
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
26,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Záhradná stolička Calana
Kovová, sivá, nosnosť 120 kg, šírka 56 cm, výška 82 cm, hĺbka 61 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
140 €
s kódom
175 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
WOOOD
Záhradné stoličky v súprave Wings
2 ks, z umelého ratanu, béžové, nosnosť 110 kg, šírka 55 cm, výška 78 cm, hĺbka 54 cm
(4)
Doručenie od 19. 10. 2026
236,80 €
s kódom
296 € bez kódu
148 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradné kreslo Olbia
Drevené, zelené/v prírodnej farbe, nosnosť 130 kg, šírka 86 cm, výška 74 cm, hĺbka 77 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
540 €
s kódom
675 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradné kreslo Turqueta
Drevené, béžové/v prírodnej farbe, nosnosť 130 kg, šírka 105 cm, výška 74 cm, hĺbka 100 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
2 029,60 €
s kódom
2 537 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná pohovka Turqueta
Z teakového dreva, trojmiestna, béžová/v prírodnej farbe, nosnosť 300 kg, šírka 230 cm, výška 74 cm, hĺbka 100 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
4 228,80 €
s kódom
5 286 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Záhradná lavica Nokk
Kovová, oranžová, šírka 114 cm, hĺbka 32 cm, výška 43 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
420,80 €
s kódom
526 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Záhradná lavica Nokk
Kovová, béžová, šírka 114 cm, hĺbka 32 cm, výška 43 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
420,80 €
s kódom
526 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradné ležadlo Noemi
Polohovacie, drevené, v prírodnej farbe, nosnosť 110 kg, šírka 58 cm, výška 89,5 cm, hĺbka 163 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
199,20 €
s kódom
249 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Záhradná lavica Nokk
Kovová, modrá, šírka 114 cm, hĺbka 32 cm, výška 43 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
456,80 €
s kódom
571 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Záhradná lavica Navo
Drevená, tmavohnedá, šírka 120 cm, hĺbka 40 cm, výška 44 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
215,20 €
s kódom
269 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná pohovka Joncols
Trojmiestna, svetlosivá/antracitová, nosnosť 300 kg, šírka 224 cm, výška 72 cm, hĺbka 80 cm
(1)
Doručenie od 9. 12. 2026
1 243,20 €
s kódom
1 554 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Karup
Záhradná pohovka Buckle Up
Dvojmiestna, čierna/sivá, nosnosť 100 kg, šírka 140 cm, výška 60 cm, hĺbka 95 cm
(5)
Doručenie od 20. 10. 2026
799,20 €
s kódom
999 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
WOOOD
Záhradná lavica Loggia
Plastová, slonovinová, nosnosť 350 kg, šírka 190 cm, hĺbka 40 cm, výška 45 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
771,20 €
s kódom
964 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Záhradné ležadlo Curtis
Polohovacie/skladacie, kovové, béžové, nosnosť 110 kg, šírka 60 cm, výška 80 cm, hĺbka 97 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
127,20 €
s kódom
159 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná pohovka Sorells
Čalúnená, dvojmiestna, sivá, nosnosť 200 kg, šírka 201 cm, výška 73 cm, hĺbka 113 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
1 521,60 €
s kódom
1 902 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná stolička Sadirar
Drevená, v prírodnej farbe, šírka 44 cm, výška 78 cm, hĺbka 49 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Záhradná lavica Adilly
Ratanová, v prírodnej farbe, šírka 114 cm, hĺbka 38 cm, výška 45 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná pohovka Forcanera
Z teakového dreva, trojmiestna, biela/v prírodnej farbe, nosnosť 260 kg, šírka 211 cm, výška 69 cm, hĺbka 90 cm
(1)
Doručenie od 9. 12. 2026
1 768 €
s kódom
2 210 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradné kreslo Sabolla
Drevené, v prírodnej farbe, nosnosť 130 kg, šírka 69 cm, výška 78 cm, hĺbka 76 cm
(1)
Doručenie od 9. 12. 2026
388 €
s kódom
485 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Karup
Záhradné kreslo Out Sit & Sleep
Polstrované, hnedé/béžové, nosnosť 100 kg, šírka 65 cm, výška 30 cm
(13)
Doručenie od 16. 10. 2026
284,80 €
s kódom
356 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradná lavica Silea
Kovová, tmavosivá/hnedá, šírka 180 cm, hĺbka 36 cm, výška 43,5 cm
Doručenie od 3. 11. 2026
308 €
s kódom
385 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Záhradná lavica Navo
Drevená, zelená, šírka 120 cm, hĺbka 40 cm, výška 44 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
215,20 €
s kódom
269 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Karup
Záhradné kreslo Out Buckle Up
Polstrované, čierne/sivé, nosnosť 100 kg, šírka 70 cm, výška 68 cm, hĺbka 95 cm
(2)
Doručenie od 20. 10. 2026
499,20 €
s kódom
624 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradná lavica Noemi
Drevená, v prírodnej farbe, nosnosť 220 kg, šírka 120 cm, hĺbka 60 cm, výška 88 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
188,80 €
s kódom
236 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Záhradné stoličky v súprave Cleveland
2 ks, drevené/kovové, v prírodnej farbe, nosnosť 110 kg, šírka 64 cm, výška 91 cm, hĺbka 58 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
331,20 €
s kódom
414 € bez kódu
207 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradné ležadlo Sonsaura
Polohovacie, dvojmiestne, drevené, biele/v prírodnej farbe, nosnosť 260 kg, šírka 139 cm, výška 88 cm, hĺbka 198 cm
(1)
Doručenie od 9. 12. 2026
760 €
s kódom
950 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Karup
Záhradná pohovka Hippo
Dvojmiestna, hnedá/béžová, nosnosť 100 kg, šírka 140 cm, výška 70 cm, hĺbka 122 cm
(3)
Doručenie od 20. 10. 2026
831,20 €
s kódom
1 039 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradné kreslo Sorells
Polstrované, sivé, nosnosť 200 kg, šírka 115 cm, výška 73 cm, hĺbka 113 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
956 €
s kódom
1 195 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná stolička
Drevená, hnedá/v prírodnej farbe, nosnosť 130 kg, šírka 56 cm, výška 78 cm, hĺbka 50 cm
(3)
Doručenie od 9. 12. 2026
190,40 €
s kódom
238 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradná lavica Solo
Drevená, v prírodnej farbe, nosnosť 180 kg, šírka 120 cm, hĺbka 60 cm, výška 92 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
363,20 €
s kódom
454 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Karup
Záhradné kreslo Out Hippo
Polstrované, hnedé/béžové, nosnosť 100 kg, šírka 100 cm, výška 75 cm, hĺbka 122 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
571,20 €
s kódom
714 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradné ležadlo Beverly Hills
Drevené, hnedé, šírka 74 cm, výška 75 cm
(2)
Doručenie od 30. 10. 2026
319,20 €
s kódom
399 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské kreslá v súprave Portalo
2 ks, drevené/polstrované, béžové/v prírodnej farbe, šírka 63 cm, výška 76 cm, hĺbka 60 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
360 €
s kódom
450 € bez kódu
225 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
6
7
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Záhradné lavice
Záhradné pohovky
Záhradné stoličky
Záhradné kreslá
Sedacie vaky a taburety na záhradu
Záhradné sety
Hojdačky pre deti
Záhradná barová stolička