5 € pre vás RegistráciaPrihlásenie5 € pre vás Košík
DomovDomovInšpirácia

Zariaďte si domov podľa vzoru tých najmodernejších kaviarní

Kaviareň je vaším druhým domovom a miestom, kde sa stretávate s priateľmi nad pravideľnou dávkou čerstvých noviniek zo života? Alebo dokonca aj pracovné schôdzky smerujete do trendy interiérov tých najlepších podnikov? V tom prípade ste horúcim kandidátom na majiteľa bývania inšpirovaným veľkolepými aj menšími kaviarňami. Takými, ktoré obsadzujú prvé priečky obľúbenosti na všetkých sociálnych sieťach.

Industriálny vzhľad

Záleží len na vás, či sa pustíte do rozsiahlych úprav alebo zvolíte iba nábytok a doplnky. Obe varianty prinesú chcené ovocie. Steny s odhalenými tehlami alebo betónová stierka sa hodia vtedy, ak chcete dosiahnuť radikálny ráz. Bývaniu tak prepožičia tvár továrenský industriálny štýl. Ani s obkladom z bielych obkladačiek nešliapnete vedľa. Na podlahu potom bude ideálne použiť neopracované drevo (či odhaliť pôvodné parkety) alebo sa vyhrať so vzorovanými dlaždicami.

Náš tip: natrite časť steny tabuľovou farbou a kriedami napíšte svojim hosťom milý odkaz alebo chystané menu.

Baristom vo svojom

Teraz už môžete všetky schôdzky, stretnutia s priateľmi aj oslavy presunúť k sebe domov. Návšteva sa vďaka vášmu perfektnému vkusu bude cítiť ako v skutočnej kaviarni, vy ušetríte za predražené nápoje a navyše sa budete tešiť maximálnemu komfortu a najmä súkromiu. Stačí uvariť prvotriednu kávu, ktorú určite zvládnete ľavou zadnou.