Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Závesy a záclony
Závesy
Závesy
...
Závesy a záclony
Závesy
Závesy so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Dĺžka
Šírka
Spôsob uchytenia
Závesný systém
+ Ďalšie (11)
Zľavový kód
795 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Restilo
Záves Kierra
Dimout, závesný systém tyč, biely, 140x245 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Spôsob uchytenia (2)
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, v petrolejovej farbe, 140x250 cm
(2)
Na sklade
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Brooke Floral
2 ks, závesný systém koľajnica, s kvetinovým vzorom, béžové, 229x229 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
30,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Essentiel
Závesný systém tyč, khaki, 140x180 cm
(2)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Assana
Závesný systém tyč, s potlačou, zelený/ružový, 140x260 cm
(2)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Glitzy Sequin
2 ks, závesný systém tyč, z mikrosaténu, štruktúrované, sivé, 168x183 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
34 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Restilo
Záves Kierra
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, sivý, 140x245 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
+ Spôsob uchytenia (2)
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Mogador
Závesný systém tyč, sivý/v zlatej farbe, 140x260 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Restilo
Záves Kierra
Dimout, závesný systém tyč, žltý, 140x175 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
+ Spôsob uchytenia (2)
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Essentiel
Závesný systém tyč, červený, 140x180 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Leafy
Závesný systém tyč, bavlnený, modrý, 140x240 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Restilo
Záves Carli
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, v mentolovej farbe, 140x250 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Spôsob uchytenia (2)
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Restilo
Záves Kierra
Dimout, závesný systém tyč, krémovobiely, 140x270 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+9
+10
+ Spôsob uchytenia (2)
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Dilaris
Závesný systém tyč, s potlačou, 140x260 cm
(2)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Pineapple Elephant
Záves Zanzibar Woven Stripe
Závesný systém tyč, pruhovaný, béžový, 140x183 cm
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto
Dimout, závesný systém tyč, zamatový, béžový, 200x250 cm
(2)
Doručenie od 15. 10. 2026
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, svetloružový, 140x270 cm
(2)
Doručenie od 15. 10. 2026
30,72 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, modrý, 140x270 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, čierny, 140x300 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
30,72 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, v petrolejovej farbe, 200x250 cm
(2)
Doručenie od 15. 10. 2026
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Mendola Fabrics
Záves Arcade
Závesný systém tyč, s abstraktným vzorom, žltý/modrý, 140x245 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Záves Natural
Závesný systém tyč, ľanový, v prírodnej farbe, 140x200 cm
(2)
Doručenie od 19. 11. 2026
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
-20 % s kódom
Mila Home
Záves Mandala Tiles
Závesný systém koľajnica, s potlačou, 140x260 cm
(2)
Doručenie od 15. 12. 2026
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Essentiel
Závesný systém tyč, tmavosivý, 140x260 cm
(2)
Doručenie od 22. 10. 2026
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Jupiter
Termo, závesný systém tyč, svetlosivý, 140x260 cm
(5)
Doručenie od 22. 10. 2026
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Micropolar
Termo/dimout, závesný systém tyč, z mikrovlákna, čierny, 135x260 cm
(11)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Sehlbach
Záves Ornament
Zatemňovací/termo, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, žakárový, s abstraktným vzorom, béžový, 140x245 cm
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Analia
Závesný systém tyč, zamatový, štruktúrovaný, krémovobiely, 140x240 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Restilo
Záves Kierra
Dimout, závesný systém tyč, krémovobiely, 140x175 cm
(3)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Restilo
Záves Velvet
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, krémovobiely, 140x245 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Spôsob uchytenia (2)
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Obscure
Zatemňovací, závesný systém tyč, z mikrovlákna, tmavomodrý, 140x260 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Restilo
Záves Velvet
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, žltý, 140x270 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Restilo
Záves Velvet
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, svetlohnedý, 140x270 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
+ Spôsob uchytenia (2)
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Restilo
Záves Kierra
Dimout, závesný systém tyč, sivobéžový, 140x270 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+9
+10
+ Spôsob uchytenia (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Occult
Zatemňovací, závesný systém tyč, v terakotovej farbe, 135x180 cm
(2)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, krémovobiely, 265x250 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Kenya Lodge
Závesný systém tyč, bavlnený, štruktúrovaný, hnedý/v prírodnej farbe, 140x240 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Winona
Závesný systém tyč, z materiálu bouclé, zelený, 140x260 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Sorrel Leaves
2 ks, závesný systém tyč, s potlačou, svetlohnedé, 168x229 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
62,40 €
s kódom
78 € bez kódu
39 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Restilo
Záves Kierra
Dimout, závesný systém tyč, biely, 140x175 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Restilo
Záves Velvet
Dimout, závesný systém tyč, zamatový, tmavomodrý, 140x270 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+9
+10
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Mya Tropical Bird
2 ks, závesný systém tyč, modré, 117x229 cm
(2)
Na sklade
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
30,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Sehlbach
Záves Birds and Roses
Závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, sivý, 135x245 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Záves Natural
Závesný systém tyč, ľanový, v prírodnej farbe, 140x275 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
121,60 €
s kódom
152 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Occult
Zatemňovací, závesný systém tyč, čierny, 135x280 cm
(2)
Doručenie od 22. 10. 2026
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Restilo
Záves Velvet
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, krémovobiely, 140x270 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
+ Spôsob uchytenia (2)
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Obscure
Zatemňovací, závesný systém tyč, z mikrovlákna, svetlosivý, 140x260 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Mila Home
Závesy v súprave Marble
2 ks, závesný systém koľajnica, s abstraktným vzorom/so vzorom kameňa, čierne/v zlatej farbe, 140x260 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
69,60 €
s kódom
87 € bez kódu
43,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
...
17
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Záclony
Detské závesy
Obľúbené filtre
Žlté závesy
Biele závesy
Čierne závesy
Sivé závesy
Závesy s vianočným motívom
Ľanové závesy
Béžové závesy
Závesy do dverí